فهرست
ابتکار کی‌روش برای مهار اسپانیا و پرتغال؛ عینک ۶بعدی
ابتکار کی‌روش برای مهار اسپانیا و پرتغال؛ عینک ۶بعدی

ابتکار کی‌روش برای مهار اسپانیا و پرتغال؛ عینک ۶بعدی

آی اسپورت –  کادر فنی تیم ملی قصد دارد با استفاده از ویدئوهای شش بعدی، بازیکنان تیم ملی را برای بازی مقابل ستاره های اسپانیا و پرتغال آماده کند. این اتفاقی است که برای اولین بار در فوتبال ایران می افتد. با توجه به اینکه ایران شانس انجام بازی های بزرگ را ندارد، کی روش و دستیارانش قصد دارند با استفاده از عینک های شش بعدی بازیکنان تیم ملی را در فضای مجازی، مقابل ستاره های اسپانیا و پرتغال قرار دهند. گویا این نرم افزار به بازیکنان اجازه می دهند تا حداقل در دنیای غیرواقعی شانس قرار گرفتن جلوی این ستاره ها را به دست بیاورند و برای جام جهانی آماده تر شوند. کی روش بی شک در آینده می تواند در این باره بیشتر حرف بزند.

 خبرآنلاین

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2017-12-09 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
آنتی شومن واقعی
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۲
دمت گرم کارلوس بزرگ.کیف میکنم که فدراسیون دنبال تمدید قراردادت هست.البته خیلیها دارن میسوزن.
آنتی شومن واقعی اصل
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۱۹
فکر کنم کیروش کارتون فوتبالیستها زیاد دیده و الان دوباره داره میبینه! چون تو توهم و خیالات بسر میبره! اینکه میگم کیروش و کیروشی پور نود شومن هستند همینه!
امیرعباس
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
تلاش کیروش قابل تقدیره و نتیجه گیری ایران در جام جهانی مایه مباهات اما اگر قراره به خودمون تلقین کنیم ایران از این گروه صعودمی کنه و انتظارمون پیروزی حتی تساوی مقابل قهرمان جهان و اروپاست حقیقتا دچار توهمیم ما در مقابل این دو تیم محکوم به باختیم باید این رو بدانیم و با علم به این معنا رفتار هایمان را تنظیم و کنترل کنیم وگرنه بازهم فاجعه ای رخ خواهد داد و ما تازه انموقع به فکر فرو میرویم که کجا خطا کردیم!!
۴ ۱
آنتی شومن واقعی اصل
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۲۲
باند رسانه ای کیروش داره این بازی ها رو درمیاره تا وقتی به پرتغال و اسپانیا با اختلاف دو سه گل هم باختیم از کیروش قهرمان بسازند و باز چهار سال قراردادش متدید بشه و از این سفره لقمه ای هم به این جیره خوارها برسه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر