فهرست
نیمه جنجالی قرمزها و داور: آفسایدها و پنالتی‌ها
نیمه جنجالی قرمزها و داور: آفسایدها و پنالتی‌ها

نیمه جنجالی قرمزها و داور: آفسایدها و پنالتی‌ها

آی‌اسپورت- اگر در نیمه اول مسابقه با سیاه‌جامگان همه چیز بر وفق مراد پرسپولیس پیش می‌رفت، تیم برانکو می‌توانست 5 بار دروازه حریف را باز کند اما گل زودهنگام فرشاد احمدزاده، تنها گل سرخپوشان در 45 دقیقه اول نبرد با حریف مشهدی بود. شش دقیقه بعد از گل احمدزاده، مهدی طارمی توپ را به تور دروازه سیاه‌جامگان رساند اما این گل با پرچم کمک‌داور آفساید اعلام شد تا نتیجه روی اسکوربرد تغییری نکند. دقایقی بعد نوبت به گلزنی علی علیپور رسید اما این بازیکن نیز از دید کمک داور در منطقه آفساید قرار داشت و در آزادی خبری از شادی کل دوم نشد. بعد از گل‌های مردودشده، سونامی پنالتی‌ها در آزادی از راه رسیدند. ابتدا تعادل مهدی طارمی درون محوطه جریمه به هم خورد اما داور دستور به ادامه بازی داد. در لحظات پایانی نیمه نیز، به نظر می‌رسید علیپور با خطای مدافع سیاه‌جامگان سرنگون شده اما انگشت اشاره داور باز هم نقطه پنالتی را نشان نداد تا صدای اعتراض سکوها و نیمکت پرسپولیس علیه تصمیم‌های بحث‌برانگیز داور بلند شود. قرمزها بر این باور بودند که داور در لحظه‌های کلیدی مسابقه، سوت‌های اشتباهی را علیه آن‌ها به صدا درآورده و حریف را در جریان مسابقه نگه داشته است. با این حجم از صحنه‌های مشکوک، به نظر می‌رسد داور کار دشواری برای قضاوت نیمه دوم این نبرد خواهد داشت.

۹ ۱۷  
آی اسپورت
2017-08-16 21:40:00
نظر دهید

۱۷ نظر
ناصر
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۱۹
تنها صحنه ای که مشکوک بود صحنه رو علیپور بود تکلیف بقیه کاملا مشخص بود و مشکلی نداشت. در ضمن اگر همونطور که به خطای به قول معروف کف پای سیاه جامگان کارت زرد داد به کف پاهای طارمی زرد میداد اخراج میشد
فرهاد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
ای اسپورت : ایا تیمی هست جلو پرسپولیس مقاومت کند خخخخخخ اره فعلا سیاهجامگان مدعی سقوط انهم در ازادی
۹ ۲
matt1982
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۴
این سیاه جامگان نبود که پرسپولیس رو متوقف کرد. این حمید حاج ملک داور بازی بود که تونست پرسپولیس رو تو آزادی متوقف کنه. گل اونا هند بود. یه پنالتی واضح رو نگرفت و دقیق هشت یعنی دو دقیقه بعد از یک هیچ بازیکن حریف رو اخراج نکرد. یه داور برا متوقف کردن یه تیم دیگه چیکار بیشتر از این می تونه بکنه؟
شله زرد آسیا
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۷
اگر امروز نبرید از سیاه جامگان پایین تر هستین
یوسف
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۵
پرسپولیسیا خیلی از بردشون مطمئن بودن. هفته قبل یکی اینجا نوشته بود ۱۲ امتیاز از ۴ بازی پرسیدم مگه بردین هفته چهارم رو؟ گفت صددرصد! همیشه حال پرسپولیس جایی گرفته میشه که خیلی از خودشون مطمئنن.
۸
موراتا
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۵
گل دومی که آفساید اعلام شد کاملا آفساید بود خطا روی علیپور صددرصد پنالتی بود و عجیب اینکه داور کاملا به صحنه نزدیک بود و ندید
۵
عارف
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۷
يك پنالتي ١٠٠درصد و يك گل كه با خطاي هند به ثمر رسيد..ديگه قضاوت با خودت
عارف
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۷
يك پنالتي ١٠٠درصد و يك گل كه با خطاي هند به ثمر رسيد..ديگه قضاوت با خودت
۷
عباس
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۹
دو افساید اشتباه ,تو پنالتی نگرفته ,و گل کاملا خطای سیاهجامگان به نظر کافیه میاد واسه توقف پرسپولیس ,
۶
No One
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۱
این یک امتیاز رو داور برا اکبر گرفت، فقط و فقط داور
امروز پرسپولیس تو روز خوبش نبود ولی باید خیلی راحت میبرد بازی رو
داور افتضاح کامل بود...
۸
خاطرات دسته سه
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۴
نیمه دوم هم گلی که قبلش هند بود تقدیم سیاه جامگان کرد تا تیم دسته سومی حکومت اخلاف امتیازش با پرسپولیس زیاد نشه
تف تو شرف نداشته داور...
۹
مثلث
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
قربون داور برم!
دیگه نیمه دوم دید از بازیکنای سیاه جامگان بخاری گرم نمیشه، خودش دست به کار شد...
دیگه اگه اونم گل نمیشد، توپو برمیداشت میکرد تو دروازه پرسپولیس
۷
عارف
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
مظفری زاده در کارشناسی داوری دیدار تیم های پرسپولیس و سیاه جامگان، اخراج نشدن بازیکن سیاه جامگان، نگرفتن پنالتی به سود پرسپولیس و اعلام نکردن خطای هند بازیکن سیاه جامگان قبل از به ثمر رسیدن گل این تیم، از اشتباهات داور مسابقه دانست.
به گزارش "ورزش سه"، سعید مظفری زاده حرکت خشن بازیکن سیاه جامگان روی وحید امیری در دقیقه 8 که شانسی برای بازی با توپ نداشت و می توانست باعث مصدومیت بازیکن پرسپولیس شود را مستحق دریافت کارت قرمز دانست.

وی به خبرنگار ورزش سه گفت: در دقیقه 25 مهدی طارمی در محوطه جریمه سیاه جامگان صاحب توپ شد که مدافع سیاه جامگان بدون خطا توپ او را زد. ضمن اینکه در دقیقه 30 پرسپولیس به یک گل رسید که کمک داور به درستی آفساید مهاجم پرسپولیس را اعلام کرد.

مظفری زاده در مورد صحنه دقیقه 41 که علی علیپور در موقعیتی ایده آل درون محوطه جریمه سیاه جامگان صاحب توپ شد و با خطای مدافع سیاه جامگان سرنگون شد را پنالتی دانست. در حالیکه حمید حاج ملک در این صحنه زوایه دید مناسبی داشت، اما خطایی اعلام نکرد.

وی تصریح کرد: هر دو کارت زردی که داور بازی به بازیکنان خاطی سیاه جامگان داد به درستی بود. ضمن اینکه گل سیاه جامگان در حالی به ثمر رسید که در حرکت ابتدایی بازیکنان این تیم توپ وحید امیری را با دست زده و مرتکب خطای هند شدند که این صحنه هم از دید داور پنهان ماند.
۵
عارف
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۶
مافیا کار خودشو شروع کرد فردا هم منتظر داوری علیه سایپا باشین
۹
مشروح 86
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۱
داوری خوب نبود ولی تیم با غرور بازی کرد.
۵
فرهاد
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۵
اگر اب قند خوردید و حالتان بهتر شد کامنت ها را تایید کنید بازی برد و باخت دارد نمی شود که همیشه برد با یک مساوی اینقدر زانوی غم بغل می گیرید
سه بازی یک امتیاز
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۸
شله زرد آسیا :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر