فهرست
تصميم پرز: فروش رونالدو، رويای نيمار
تصميم پرز: فروش رونالدو، رويای نيمار

تصميم پرز: فروش رونالدو، رويای نيمار

آي‌اسپورت- رئال از سال 2011 در پی جذب نیمار بود اما این فوق‌ستاره برزیلی در نهایت سال 2013 به بارسلونا پیوست. رئالی‌ها در چند نوبت دیگر هم تلاش کردند تا نیمار را به خدمت بگیرند اما در این امر به توفیقی دست پیدا نکردند تا اینکه او تابستان امسال با انتقالی جنجالی راهی پی‌اس‌جی شد.  

پس از پیوستن نیمار به پاریسن‌ژرمن، بسیاری بر این عقیده‌اند که حالا راه برای انتقال او به رئال هموارتر از گذشته شده است. اینکه انتقال نیمار دیگر حساسیت زمانی که او بازیکن بارسلونا بود، نخواهد داشت. 7 دسامبر گذشته بود که در مراسم توپ طلای 2017، پرز به تمجید از نیمار پرداخت و صراحتا گفت که اگر نیمار بازیکن رئال بود، شانسش برای توپ طلا بسیار بیشتر می‌شد. این مصاحبه دلخوری شدید رونالدو را در پی داشت و البته با واکنش باشگاه پی اس جی هم روبه‌رو شد. 

الخلیفی و دیگر سران باشگاه پی‌اس‌جی احتمال جدایی نیمار در تابستان پیش‌رو را غیرممکن می‌دانند ولی پرز برای این قضیه، راهکار مناسبی را در نظر دارد. طبق ادعای کادنا سر، رئیس رئال حاضر است برای جذب نیمار، رونالدو را به پی اس جی واگذار کند. همه می‌دانند که الخلیفی، سال‌هاست که در رویای جذب رونالدو به سر می‌برد و شاید این پیشنهاد معاوضه از سوی پرز، باعث نرم‌تر شدن موضع او در قبال فروش نیمار شود.

نیمار در این فصل 22 بازی برای پی اس جی انجام داده، 20گل زده و 14پاس گل داده و در سوی مقابل رونالدو حداقل در لالیگا بدترین فصل خود از زمان پیوستنش به رئال را با ثبت تنها 4گل پشت سر می‌گذارد.

 

۲    
آی اسپورت
2018-01-14 15:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر