فهرست
انتقاد برومند از حسینی؛ رفتار غیر حرفه‎ای
انتقاد برومند از حسینی؛ رفتار غیر حرفه‎ای

انتقاد برومند از حسینی؛ رفتار غیر حرفه‎ای

آی اسپورت – پرویز برومند در گفتگو با خبر ورزشی درباره ناراحتی حسینی از نیمکت نشینی و حواشی ایجاد شده در این زمینه صحبت کرده که بخشهای مهم آن را برایتان نقل می‎کنیم:

* این دروازه‌بان تا دو، سه سال پیش کجا بود؟ چطور یک مرتبه این همه توقع برایش به وجود آمده است؟ همین هواداران بودند که حسینی را حسینی کردند و پیراهن استقلال بوده که با پوشیدنش به این درجه از محبوبیت رسیده است.

*حسینی از نظر فنی می‌تواند سال‌ها دروازه‌بان فیکس تیم ملی باشد. ولی با این اخلاق نه! او جام جهانی را هم در بازی قبل شهرآورد پارسال از دست داد که با یک کارت زرد «اَدابازی» درآورد و لگدپرانی کرد. همان روز خودش را از جام جهانی هم خط زد.

*حسینی چرا فکر می‌کند باید نفر اول باشد؟ سال قبل سیدمهدی رحمتی بیش از ۲۰ بازی بیرون نشست و حرف نزد. حالا که در دو بازی مصدوم بوده و در یک دیدار استقلال ۳ بر صفر برنده شده، این توقع را دارد؟ این ادعا که من باید فیکس باشم و مدیر قبلی گفته من باید نفر اول باشم به شدت چیپ است. او اگر این‌قدر به خودش مطمئن است اصلاً از استقلال برود تا خودش را جای دیگر ثابت کند. روش اثبات توانایی برهم ریختن تمرکز تیم نیست.

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-08-20 08:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
majid
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۵۳
کسی که به حجازی خیانت کرده گه میخوره در مورد استقلال و بازیکناش نظر بده! مرتیکه ی عملی!!
۱
محمد
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۲
شفر به حسینی گفت :اگر دلش با استقلال نیست می تواند رضایت نامه اش را بگیرد و برود.
بازیکن حاشیه ساز می خواهد رونالدو باشد یا حسینی باید اخراج شود تا آرامش حکمفرما شود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر