فهرست
استقلال تنها تیم لیگ با چهار بازیکن خارجی
استقلال تنها تیم لیگ با چهار بازیکن خارجی

استقلال تنها تیم لیگ با چهار بازیکن خارجی

آی اسپورت - طبق قوانین سازمان لیگ، هر تیم لیگ برتر مجاز به استفاده از 4 بازیکن خارجی در لیست بازیکنان خود است با این حال مشکلات مالی و نوسانات ارزی از یک سو و سخت‌گیری‌های سازمان لیگ از سوی دیگر سبب شده تا تنها یک تیم لیگ برتری از حداکثر ظرفیت بازیکنان خارجی بهره ببرد.

استقلال تنها تیم لیگ برتری است که چهار بازیکن خارجی در لیست خود قرار داده و گادوین منشا، اسماعیل گونکالوس و آیاندا پاتوسی در کنار طارق همام (سهمیه آسیایی) بازیکنان خارجی این تیم هستند. البته تراکتورسازی نیز نام چهار بازیکن خارجی را در لیست خود قرار داده (آنتونی استوکس، کوین کنستانت، لی اروین و یوکیا سوگیتا (سهمیه آسیایی)) با این حال اروین مدت‌ها است که در تمرینات تراکتورسازی حضور نیافته تا تراکتورسازی 3 بازیکن خارجی در اختیار داشته باشد.

پرسپولیس و صنعت نفت هر کدام سه بازیکن خارجی در لیست خود قرارداده‌اند، ذوب‌آهن، فولاد، پیکان، سپاهان، سپیدرود و نساجی هر کدام دو بازیکن خارجی در اختیار دارند و سایپا، ماشین‌سازی و نفت مسجدسلیمان نیز تنها یک بازیکن خارجی در لیست خود قرار داده‌اند. پارس جنوبی جم، استقلال خوزستان، پدیده نیز بازیکن خارجی در لیست خود ندارند که در این میان پدیده در تلاش برای جذب بازیکن خارجی با سهمیه آزاد است.

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-02-12 00:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
شقایق اشکریز کثیفترین مافیای کیسه کش
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۳۱
بخاطر معصومیت چشمان شقی اشکریز ببخشید! 4تا بازیکن خارجی گرونقیمت با پول بیت المال
###
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
در مجموع 8 تا بازیکن خارجی گرفتن اونم تو اوج بحران ارز و راحت فسخ کردن کسی بهشون کاری نداشت اخریش هم مازاد پرسپولیس بود که با 700 هزاردلار گرفتن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر