فهرست
خودباوری منچستر
خودباوری منچستر

خودباوری منچستر

آی اسپورت- سلام به همه. کریسمس تمام شد و همان طور که شاید برخی از شما بدانید در اسپانیا این مراسم تا 6 ژاویه ادامه دارد. این ماه برای ما پر از بازی های خوب و مهم است. نیمه دوم فصل در راه است و ما احساس می کنیم قوی تر شده ایم و با واقع بینی بیشتر به کارمان ادامه می دهیم. دلیلش هم 8 برد پشت سر هم است. همان طور که قبلا هم گفته بودم تیم خوب بازی می کند و مدتی است که این کار را انجام می دهد. من مطمئنم بودم که دیر یا زود نتایج خوب از راه می رسند.

حالا زمانش رسیده تا فشار بیاوریم این فصل را تبدیل به فصلی فوق العاده کنیم. من شخصا در این دوران سال خیلی خوشحال هستم، چون خانواده ام در خانه با من هستند، اما همچنین به لطف بردهایمان مقابل وستهام و ریدینگ، بازتابی از نتایج و عملکردهای خوب تیم هم وجود داشته که مرا خوشحال تر می کند.

در لندن ما توانستیم از شانسمان استفاده کنیم و تیم خوبی را شکست دهیم، در جام حذفی هم نشان دادیم که این تورنمنت تورنمنتی است که ما واقعا به آن اهمیت می دهیم. این دوشنبه نام حریف بعدی مان را هم خواهیم فهمید، همچنین می خواهم یک بار دیگر به وین رونی به خاطر رسیدن به رکورد سر بابی چارلتون برای زدن 249 گل تبریک بگویم. او مستحق تمجید دنیای فوتبال است، او یک اسطوره است که موفقیت های چشم گیری هم داشته است.

همچنین تمرکز ما روی لیگ برتر هم هست. باید روز سه شنبه مقابل هال سیتی بازی کنیم. اگرچه آن ها در قعر جدول رده بندی هستند، مقابل سوانسی در جام حذفی برنده شده اند و من مطمئنم با انگیزه ای ویژه و برای شکست دادن ما به اولدترافورد می آیند.

بعد از آن نوبت به یکی از حساس ترین بازی های فصل ما می رسد، بازی مقابل لیورپول. بازی خاصی است، شکی هم در آن نیست. همیشه وقتی برای اولین بار در این بازی شرکت کردی را به یاد خواهی داشت. بازی فوق العاده ای خواهد شد. از آن جذاب ها. بین دو تیمی که می جنگند تا جایی که ممکن است در جدول رده بندی بالاتر قرار بگیرند. این ماه ما چند رقابت خاص داریم. ژانویه و البته در فوریه دورانی از سال است که همه بازیکنان ترکیب برای تیم مهم هستند و در این زمان است که می توان قدم بزرگی برای رسیدن به اهداف آخر فصل برداشت.

در اسپانیا اما تعطیلات کوتاه کریسمس به پایان رسیده است، رئال مادرید بردی فوق العاده مقابل گرانادا به دست آورده، سویا و اتلتیکو هم همین طور، خوب کار کرده اند. بازی ویارئال و بارسلونا هم به لطف سوپرگل مسی مساوی شده است.

والنسیا بازی مهمی در پامپلونا دارد. این باشگاه در حال حاضر دوران سختی را می گذراند، اما من مطمئنم اگر آن ها متحد باشند می توانند دوباره به روزهای اوج بازگردند. همه ما که در این باشگاه بوده ایم این آرزو را داریم.

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-01-09 20:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
افرین زیبا صحبت کردی به امید درو کردن جام ها با منچستر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر