فهرست
دی‌ماریا: من و رئال به آخر رسیده‌ایم
دی‌ماریا: من و رئال به آخر رسیده‌ایم

دی‌ماریا: من و رئال به آخر رسیده‌ایم

آی اسپورت- دی ماریا هنوز هم به پیوستن به بارسلونا می‌اندیشد! آنخل دی‌ماریا ستاره آرژانتینی پاریسن ژرمن در آستانه دیدار با رئال مادرید مصاحبه مفصلی انجام داده است و درباره مسائل مختلفی صحبت کرده است، او که در تابستان در آستانه انتقال به بارسلونا قرار داشت، به نظر می‌رسد هنوز هم در فکر انتقال به نیوکمپ است،

 بارسلونا

رابطه من و رئال مادرید تمام شد، چرا که این دورانی بود که در مادرید داشتم و به آخر خط رسید. راستش را بخواهید، هیچ مشکی برای بازی در بارسلونا نمی‌بینم. تنها باشگاهی که در آن بازی نخواهم کرد نیوولز الدبویز است چرا که من طرفدار روزاریو سنترال هستم.

عدم حضور در فینال جام جهانی

در روز فینال جام جهانی ۲۰۱۴ نامه‌ای از رئال مادرید دریافت کردم که به من گفته بودند به خاطر مصدومیتی که داشتم، در بازی فینال به میدان نروم، این نامه من را اذیت کرد و بعدتر آن را پاره کردم. آنها معتقد بودند به دلیل مشکلی که داشتم باید مراقب سلامتی‌ام می بودم و در فینال به میدان نمی‌رفتم.

نیمار، مسی یا رونالدو؟

خوشبختانه خوش شانس بودم که در کنار هر سه بازیکن بازی کنم. هر سه بازیکن بزرگی هستند. بازیکنان کمی هستند که این شانس را داشته اند که کنار هر سه ستاره بزرگ دنیای فوتبال بازی کنند. در آینده می‌توانم به حالا نگاه کنم و از ان لذت ببرم.

نود

     
آی اسپورت
2018-02-13 23:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر