فهرست
کرانچار در کنفرانس: شایسته پیروزی بودیم
کرانچار در کنفرانس: شایسته پیروزی بودیم

کرانچار در کنفرانس: شایسته پیروزی بودیم

آی اسپورت - زلاتکو کرانچار بعد از برتری 3 بر یک تیم فوتبال امید ایران در نخستین دیدار مرحله مقدماتی المپیک 2020 توکیو مقابل ترکمنستان گفت: بازی اول همیشه از سخت‌ترین مسابقات است، اما ما کاملاً مسلط بر حریف بودیم و سزاوارانه به برتری رسیدیم. هیچ شناختی از حریف نداشتیم و حریف کامل خود را از ما پنهان کرده بود. بازیکنان ما برای پیروزی در ایران مصمم بودند اما در این راه در ابتدا مسابقه عصبی بودند. با این وجود یک ضربه ما به تیرک دروازه برخورد کرد و در مجموع ما تیم بر بازی مسلط بودیم و سزاوار این برد بودیم.

به جوانان تیمم تبریک می گویم

در نیمه دوم علی‌رغم اینکه توانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم، اما روی یک اشتباه گل خوردیم و بازی را در دقایقی به حریف دادیم، اما در ادامه با تعویض‌هایی که داشتیم، توانستیم جریان بازی را عوض کنیم و با به ثمر رساندن گل سوم کار حریف را تمام کردیم. باید به جوانان تیمم تبریک بگویم که نشان دادند پتانسیل بسیار بالایی دارند.با اینکه در بازی اول همیشه جو سنگینی روی میزبان وجود دارد، اما توانستیم در این بازی پیروز شویم.

مقابل یمن کارمان راحت تر است

در بازی دوم‌مان مقابل تیم یمن کار به مراتب راحت‌تری خواهیم داشت، چون امروز در دیدار این تیم مقابل عراق اطلاعات خیلی خوبی کسب کردیم و در کنار اطلاعاتی که از قبل داشتیم می‌توانیم نهایت استفاده را داشته باشیم. البته چند بازیکن ما دچار مصدومیت‌های جزئی هستند که می‌توانیم در این بازی به آنها استراحت بدهیم و از بازیکنان جایگزین استفاده کنیم. بعد از دیدار با یمن باید در  فینال نهایی مقابل عراق به میدان برویم که باید در آن بازی نیز موفق باشیم.

مشکل ما نداشتن تمرینات مداوم است

23 بازیکن تیم ما غالباً در تیم‌های باشگاهی‌شان در مسابقات متداوم شرکت نمی‌کنند و این یکی از مشکلات تیم ماست. ما مانند تیم ملی بزرگسالان نیستیم که 40 روز فرصت برای آماده‌سازی داشته باشیم و باید در فرصت کمی که داریم بازیکنان را برای بازی کردن آماده کنیم. گرفتگی زیاد عضلات پا و مصدومیت‌ها نیز برای عدم بازی کردن مداوم بازیکنانم در باشگاه‌ها‌ی‌شان است.

۲    
آی اسپورت
2019-03-22 21:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر