فهرست
تعویض‌های عجیب مجیدی بعد از گل دوم استقلال
تعویض‌های عجیب مجیدی بعد از گل دوم استقلال

تعویض‌های عجیب مجیدی بعد از گل دوم استقلال

آی اسپورت – دیدار حساس شهر خودرو و استقلال بدون شک یکی از بهترین بازی های هفته های اخیر لیگ برتر بوده است. در این دیدار دو تیم برای کسب سه امتیاز وارد زمین شده بودند و تا آخرین لحظه برای پیروزی جنگیدند. استقلال در نیمه دوم توانست با دو گل ارسلان مطهری و شیخ دیاباته از رقیب خود پیش بیفتد و در آستانه کسب سه امتیاز باشد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بعد از گل دوم تیمش در دقیقه 70 محمد دانشگر و سینا خادم پور را به جای فرشید اسماعیلی و میلیچ به زمین فرستاد و این در حالی بود که استقلال با جلو آمدن شهرخودرو بعد از دریافت گل دوم، در ضد حمله ها خطرناک نشان می داد.

تعویض مجیدی در زمانی انجام شد که شهرخودرو صاحب یک ضربه ایستگاهی شده بود. تعویض دانشگر و خادم پور شاید بهتر بود بعد از موقعیت ایجاد شده برای شهرخودرو انجام شود تا بازیکنان استقلال با تمرکز بیشتری در آستانه شلیک دیدنی محمدرضا خلعتبری قرار بگیرند.

معمولا مربی ها وقتی تیم ها در حال حمله و دفاع هستند تعویض را به تاخیر می اندازند و به نظر می رسد تعویض های مجیدی در زمان مناسبی انجام نشد تا بازیکنان در فشار آن لحظات نتوانند هماهنگی لازم را برای چیدن دیوار دفاعی داشته باشند تا حسین حسینی فقط شوت دیدنی خلعتبری را تماشا کند.

 

فوتبالی 

۵    
آی اسپورت
2020-08-06 23:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر