فهرست
سبایوس، بازیکنی برای جانشینی مودریچ
سبایوس، بازیکنی برای جانشینی مودریچ

سبایوس، بازیکنی برای جانشینی مودریچ

آی اسپورت- در دیدار عصر شنبه دنی سبایوس عملکردی ارائه کرد که باعث شد اعتماد زیدان را بیش از پیش جلب کند. خیلی مهم بود که بتواند در اولین بازی که در ترکیب اصلی تیم قرار گرفته نمایش خوبی داشته باشد. در نهایت هم تیمش 2 بر یک آلاوز را برد و هر دو گل را او زد.

کسانی که در والدبباس با او تمرین می‌کنند معتقدند این بازیکن 21 ساله می‌تواند جانشین لوکا مودریچ در تیم باشد. مودریچی که در بازی شنبه بیرون بود تا برای بازی مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان آماده باشد. اما در غیاب او سبایوس عالی کار کرد.

هرگز کسی به توانایی ذاتی این بازیکن شک نداشته است، مخصوصا که همه دیده بودند در رقابت‌های قهرمانی زیر 21 ساله‌های اروپا در تیم ملی اسپانیا او چه کرده بود. حتی توانسته بود جایزه بهترین بازیکن را هم کسب کند.

در نتیجه همان درخشش بود که بلافاصله به کلکسیون جوانان آینده‌دار رئال مادرید اضافه شد و از همان زمان هم مشخص بود که این بازیکن حد و مرز نمی‌شناسد و جای پیشرفت زیادی دارد.

برای جذب او در بازار نقل و انتقالاتی تابستانی رقابت آغاز شد. بارسلونا هم سعی داشت او را به خدمت گیرد، اما ناگهان با چرخشی 180 درجه‌ای او راهی رئال مادرید شد.

البته که هنوز هم زیدان می‌تواند روی حضور مودریچ 32 ساله در تیمش حساب کند. او یکی از هافبک‌های نخبه دنیا است، اما چیزی که می‌بینیم این است که سبایوس با او تفاوتی جزئی دارد و آن هم این است که از عقب‌تر بازی‎سازی را انجام می‌دهد.

سال‌هاست که مودریچ کروات با سبکی خاص در این تیم بازی می‌کند، اما ذهن زیدان درگیر این موضوع است که بعد از اتمام دوران اوج این بازیکن بتواند خیلی سریع بازیکنی را جانشین او کند.

در فصل 18-2017 ستاره جوان اسپانیایی فرصت خوبی در اختیار دارد تا به خوبی پیشرفت کند و باید سعی کند تا جایی که می‌تواند از مودریچ یاد بگیرد و مسئولیت‌هایی که او در تیم دارد را تمرین کند. چنین موقعیتی به سختی به بازیکنی با این سن می‌رسد و استفاده کردن از آن بستگی به خود مودریچ دارد.

هرچند که وقتی متیو کوواچیچ از مصدومیت بازگردد او رقیبی هم دارد. کوواچیچ هم فصل را به خوبی آغاز کرده و او هم این حس را دارد که می‌تواند آینده‌ای درخشان در مادرید داشته باشد. البته که در تیم مادریدی رقابت برای داشتن دقایقی برای بازی کردن هرگز یک راز نبوده و حتی بهترین بازیکنان هم می‌دانستند که اینجا باید برای جایگاهشان بجنگند. پس اگر سبایوس می‌خواهد از بازیکنان اصلی این تیم باشد و جانشین مودریچ شود باید از این فرصت طلایی به بهترین شکل ممکن استفاده کند.

زیدان هم می‌تواند روی حضور تاثیرگذار و انگیزه این بازیکن حساب کند و با بازیکنان با استعدادی که در اختیار دارد دفاع از عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان و حتی لیگ نمی‌تواند اتفاق عجیبی باشد.

 

۴    
آی اسپورت
2017-09-24 14:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر