فهرست
استقلال-استرا؛ فعلا توافقی حاصل نشده!
استقلال-استرا؛ فعلا توافقی حاصل نشده!

استقلال-استرا؛ فعلا توافقی حاصل نشده!

آی اسپورت - پس از ماجرای فسخ یکطرفه قرارداد سرمربی ایتالیایی استقلال، تکاپوی باشگاه استقلال برای بازگرداندن استراماچونی آغاز شده و سرپرست فعلی این باشگاه برای انتقال پول به حساب استراماچونی عازم ترکیه شده است. ابتدا در رسانه ها مطرح شد استرا وارد ترکیه شده که این خبر از اساس تکذیب شد. در همان خبر اعلام شد که قرار است جلسه ای بین اسماعیل خلیل زاده و نماینده قانونی آندره آ استراماچونی در ترکیه برگزار شود و حتی گفته شد که استراماچونی خودش هم از رم به ترکیه برگشته تا در مذاکرات شرکت داشته باشد که همانطور که گفتیم مشخص شد نه جلسه ای برگزار شده و نه استراماچونی به ترکیه رفته است.

امروز نیز برخی خبرگزاری ها مدعی شدند مشکلات استقلال و استرا در آستانه حل شدن است و به احتمال فراوان سرمربی ایتالیایی استقلال فردا ( جمعه 22 آذر ) به  تهران باز می گردد اما کانال رسمی باشگاه هیچ خبر مشخصی در این باره نداده و باز هم گمانه زنی رسانه ها درست از آب در نیامد و مشخص شد تا این لحظه این خبر صحت ندارد و توافقی حاصل نشده است و در واقع تا رسانه رسمی باشگاه استقلال این مورد را رسما اعلام نکند نمی توان خیلی به این اخبار منتشر شده اعتماد کرد. باید منتظر ماند و دید که بالاخره نتیجه حضور خلیل زاده در ترکیه برای جلب رضایت استراماچونی چه خواهد شد و مدیران استقلال چه برنامه ای برای حفظ کردن استراماچونی دارند. باشگاه استقلال هنوز به صورت رسمی هم واریز پول به حساب استراماچونی و نشستن پول در حساب او را تایید نکرده است.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-12-12 17:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
KEAN
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۵۴
سلطانیفر به این راحتی راضی به بازگشت استراماچونی نمیشه،خیلی سخت اجازه بده استقلال روی آرامش رو ببینه ،مطمئنا اجازه نمیده خواسته های هواداری به نحو احسن اجرا بشه ،اجازه نمیده زوج فتح الله زاده و استرا همزمان روی کار باشن،اومدن این دو یعنی آرامش و موفقیت استقلال که این توی برنامه های سلطانیفر تعریف نشده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر