فهرست
تیم ملی قرمزپوش/ خوشبختی برانکو
تیم ملی قرمزپوش/ خوشبختی برانکو

تیم ملی قرمزپوش/ خوشبختی برانکو

آی‌اسپورت- تعداد بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس بعد از خرید سروش رفیعی به عدد جالب 9 رسیده است. بیرانوند، انصاری، حسینی، رضاییان، کامیابی‌نیا، امیری، طارمی و رفیعی بازیکنان دعوت شده به آخرین اردوی تیم ملی بودند و حسین ماهینی هم بازیکنی است که کی‌روش توجه خاصی به او دارد و در اردوهای قبلی تیم ملی حاضر بوده است. شاید هر سرمربی در لیگ برتر آرزو داشته باشد این ستاره‌ها را در اختیار بگیرد. اتفاقی که برای برانکو به واقعیت پیوسته و حالا او قبل از شروع نیم فصل دوم با پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر است. از این بین بازیکنانی بوده‌اند که زیرنظر برانکو به تیم ملی بزرگسالان رسیده‌اند. مثل محمد انصاری و کامیابی‌نیا و ماهینی. دیگر ستاره‌های ملی‌پوش قرمزها هم در حضور برانکو پیشرفت چشم‌گیری داشته‌اند.

از ترکیب ثابت حال حاضر پرسپولیس، تنها بازیکنانی که به پیراهن تیم ملی نرسیده‌اند مسلمان، احمدزاده و ربیع‌خواه هستند. برانکو اعتقاد خاصی به این سه بازیکن دارد و احتمالا در بازی‌های پیش روی پرسپولیس، باید منتظر نیمکت‌نشینی یکی از ملی‌پوشان این تیم باشیم. اتفاقی که شاید برای بازیکن ملی‌پوش گران تمام شود. به قیمت از دست رفتن پیراهن تیم ملی.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-01-10 22:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محمد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۲۲
وبا همين تركيب 9 ملي پوش آخر فصل آرزوهاي لنگي ها 10 ساله ميشود ... خخخخ!!!!
۱
pers
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴
ارزو بر جوانان عیب نیست عمویی هر چقدر میتونی دعا کن تا شاید پرسپولیس گل بخوره خخخخخ بنده ی خدا ها نیم فصل اول حسرت مونده رو دلشون انقدر دعا کردن ما گفتیم باشه یه بازی ببازیم این کیسه ها به ارزوشون برسن خخخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر