فهرست
یوونتوس 3-2 پورتو؛ صعود بدون طارمی
یوونتوس 3-2 پورتو؛ صعود بدون طارمی

یوونتوس 3-2 پورتو؛ صعود بدون طارمی

آی اسپورت – در دیدار برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس که بازی رفت را ۲ بر یک به پورتو باخته بود، از تیم پرتغالی میزبانی کرد. نیمه نخست برنامه‌های پورتو به خوبی پیاده شد و در ضدحملات چند فرصت خیلی خوب داشتند. دقیقه ۶ طارمی دو ضربه به سمت دروازه یووه زد که دومی به تیر دروازه برخورد کرد. ستاره ایرانی اژدهایان پرتغالی دقیقه ۱۷ پنالتی گرفت که اولویرا آن را تبدیل به گل نخست بازی کرد. در ادامه این نیمه هم یووه هرچه تلاش کرد نتوانست دروازه مهمانش را باز کند.

نیمه دوم، نیمه کیزا بود. ستاره جوان ایتالیایی در دقیقه ۴۹ با پاس رونالدو کار را به تساوی کشاند. دقایقی بعد مهدی طارمی که یک کارت زرد داشت، توپ را بعد از سوت داور شوت کرد تا کارت زرد دوم را بگیرد و پورتو از دقیقه ۵۴ به بعد ۱۰ نفره شود. دقیقه ۶۳ هم ضربه سر تماشایی دیگری از کیزا در این دیدار یووه را پیش انداخت و کار در مجموع دو بازی مساوی شد که این نتیجه تا پایان ۹۰ دقیقه هم پابرجا بود.

ضربه ایستگاهی زمینی و تماشایی اولیویرا در دقیقه ۱۱۵ نیمکت پورتو را منفجر کرد و این تیم را در آستانه صعود قرار داد. دقیقه ۱۱۷ این گل را رابیو تلافی کرد، اما برای صعود یووه کافی نبود. در نهایت بازی با نتیجه 3 بر دو به سود یوونتوس تمام شد اما پورتو به دلیل گل زده بیشتر در خانه حریف به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. 

 

 

۸ ۱  
آی اسپورت
2021-03-10 02:16:00
نظر دهید

۱ نظر
محسن
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹، ۰۳:۱۹
اینکه رونالدو اینقدر حقیر شده باشد که برای نتیجه‌گیری،داور را برای اخراج حریف تحت فشار قرار دهد جالب است. خواهان اخراج هووی خود در پورتو(این دیگه اسمش رقیب نیست).به هر حال اگه مسی از ایران زخم نخورد این طفلک دو سه بار صابون به تنش خورد.بیچاره پنالدو!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر