فهرست
یشنهاد جدید آذری: صبح سرباز، بعدازظهر بازیکن
یشنهاد جدید آذری: صبح سرباز، بعدازظهر بازیکن

یشنهاد جدید آذری: صبح سرباز، بعدازظهر بازیکن

آی‌اسپورت- مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان پیشنهاد شیوه جدیدی از گذارندن دوران سربازی بازیکنان را به فدراسیون فوتبال داده و امیدوار است این فدراسیون پیشنهادش را از طریق نیروهای مسلح پیگیری کند.

سعید آذری به مهر گفته بهتر است به جای آنکه همه سربازان لیگ جذب یک تیم نظامی شوند بازیکنان در شهر خودشان خدمت کنند به این ترتیب که از صبح تا ظهر در محل خدمت حاضر شوند و بعدازظهر در تمرینات تیم شرکت کنند. امسال چند بازیکن ذوب‌آهن در آستانه جدایی از این تیم قرار دارند و تا برای گذراندن دوران سربازی به یک تیم نظامی بروند و او احتمال به دنبال راهکاری است که بازیکنانی که در خود ذوب‌آهن ساخته شده‌اند در این تیم بمانند.

 امسال احمد نورالهی هم بخش زیادی از دوره سربازی خود را به این شکل گذارند. او صبح‌ها در یگان خدمتی حاضر می‌شد و بعدازظهر به تمرینات پرسپولیس می‌آمد. البته نورالهی به دلیل آن که تراکتورسازی از جذب بازیکن محروم شد موردی استثنایی بود و به دلیل حساسیت بازی با الهلال توانست برای پرسپولیس بازی کند. 

۷ ۱  
آی اسپورت
2017-10-12 16:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یاسر
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
بهتره مثل بقیه جوانان این کشور برن خدمت سربازی نه اینکه بفرستن یه تیم دیگه اونجا کم کاری کنن. برن مرز کدرستان یا بلوچستان چند وقتی بمونن قدرعافیت رو با تمام وجود میفهمن.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر