فهرست
باز هم زمین بی‌طرف؛ منتظریم آقای تاج!‌
باز هم زمین بی‌طرف؛ منتظریم آقای تاج!‌

باز هم زمین بی‌طرف؛ منتظریم آقای تاج!‌

آی اسپورت – چند روز پیش بود که خبر رسید AFC اعلام کرده دیگر قرار نیست بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی طرف برگزار شود.این خبر در ابتدا موجی از خوشحالی را در بین رسانه‌ها و علاقمندان فوتبال در ایران ایجاد کرد. این به معنی بود که نمایندگان عربستان باید برای بازی با ایرانی‌ها به ایران بیایند و ایرانی‌ها به عربستان بروند. محمد رضا ساکت هم با ذوق زدگی تمام در یکی از بخش‌های خبری سیما اعلام کرد که این تصمیم تائید شده و منتظر ابلاغ رسمی آن هستیم.

کمی بعدتر مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال با لحنی متفاوت تهدید کرد که اگر AFC باز هم رای به برگزاری بازی در زمین بی طرف بدهد ایران از لیگ قهرمانان آسیا کنار خواهد کشید. این نشان می‌داد که برداشت اولیه از حکم AFC چندان درست نبوده است. با این وجود باز هم برآیند برداشت‌ها از رای AFC به این سمت بود که دیگر قرار نیست در زمین بی طرف بازی کنیم. اما امروز و ساعتی بعد از قرعه کشی اعلام شد تصمیم جدیدی درباره نحوه برگزاری بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان اتخاذ نشده و باز هم باید این بازی‌ها در کشور ثالث برگزار شود.

حالا باید منتظر واکنش فدراسیون فوتبال ایران به این اتفاق باشیم. در اولین واکنش حمیدرضا آصفی مشاور امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال گفته: «تا زمانی که این اظهار نظر دبیرکل AFC رسماً اعلام نشده، آن را قطعی تلقی نمی‌کنیم و باید ببینم نظر قطعی AFC چیست. همان زمان که یکی از بندها دو پهلو بود، از AFC خواستیم که به‌صورت روشن و صریح رای را به نفع ایران اعلام کند. اگر واقعاً سعودی‌ها دخالت کرده و فضا را ناعادلانه به‌نفع خودشان تغییر داده باشند، ما به آن اعتراض خواهیم کرد. یکی دو روز پیش هم آقای تاج خواستار روشن‌گری صریح در این خصوص شده بودند، چون شنیده می‌شد که سعودی‌ها با لابی‌گری می‌خواهند فضا را عوض کنند.» اما نظر اصلی را باید تاج بدهد. باید ببینیم تهدید او مبنی بر خروج ایران از این مسابقات عملی خواهد شد یا باز هم این جنگ را به سعودی‌ها می‌بازیم.

۱۰ ۱۲  
آی اسپورت
2017-12-06 16:10:00
نظر دهید

۱۲ نظر
ویلی
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
این شاید یکی از معدود بزنگاه هایی باشه که ملت متحدن و همه با موضع یکسان راضین به کنار کشیدن از آسیا، بدون تعارف تیمامون که به جایی نمیرسن حداقل با کناره گیری سه تیم از جام ضرب شستی به afc نشون میدیم و البته توفیق اجباری میشه سال جام جهانی در ماه های آخر ترافیک تقویم نداشته باشیم که ثمرش میشه پیشگیری از کلی پرواز و جابجایی و فرسودگی بازیکنای ملی پوش....امیدواریم تاج سرحرفش بمونه هرچند درس اول مدیریت در نظام مقدس زدن زیر وعده و به روی خویش نیاوردنه!!
....
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۰
هرموقع کامنت میزاری گلاب به روت حالت تهوع میگیرم
محسن
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۳
گلاب به رو،اینقدر... هستی که اسم هم نداری،بی ریشه و بی اصالت.شکر زیادی نخور.اسم را که دیدی، کامنت را نخوان و رد شو.سخت نیست کمی تمرین میخواد!!!
حمید
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۱
اگه به جای تاج و ساکت، کاج و ماکت بودن از حق ایران بهتر دفاع می کردن.
ariya
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
لعنت خدا بر آن عده ساندیس خور .که با آبرو و داشته های ملتی بازی کردن.ننگ بر کاسه لیسانی که با وق وق کردنشون دل ما مردم رو خون کردن
احمد
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۷
ای کاش مثل مرد سر حرفش بمونه و انصراف بدن تا این لابی گری مسخره عربستانی ها برای همیشه تموم بشه ولی چون پای پنافع یه سری در میونه به روی مبارک خودشون نمی آرن...
مهرداد
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۰
الان باز کفاشیان میاد نیششو تا بناگوشش باز میکنه و میگه اینا همش الکیه و بازی در زمین بیطرف برگزار نمیشه

دروغگوی حقه باز
۹
محسن
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۳
چند شب قبل، کتاب شیعه گری،اثر کسروی را میخواندم. در جای جای آن،خدا بیامرز کسروی، اعتراض کرده بود که اقا یا بی سواد هستید که حدیث و روایات را اینطوری ترجمه و تفسیر میکنید یا شارلاتان و کاسب هستید و به نفع در و دکان خودتان ترجمه و تفسیر میکنید!! تاریخ در این کشور، تکرار و تکرارمیشود!!!! چند روز قبل چند نفر از کاربران سایت نوشته بودند که اقا مصاحبه ها و متن که ادعا مکنید چیز جدیدی نداشت، و طبق روال قبلی باید برگزار شود(زمین مثلا بیطرف). اندک شکی به ادعای مدیران کاسب و شارلاتان داشتم ظاهرا دیگه شک جایز نیست باید باور کرد!!!
۶ ۳
محسن
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۹
ببین تو دیگه کی هستی که به شارلاتانی چون کسروی اقتدا می کنی
۱
رضا
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
لعنت بر کسروی و امثالهم
محسن
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
سرگذشت زندگی،تحصیل و کارکرد و چرایی مرگ کسروی را که مرور کنم،البته که اقتدا کردن دارد. شما را به چیزی متهم نمیکنم،از درک خودم صحبت کردم و به حرفم ایمان دارم.بزرگوار،سکوت و نبود کسرویهاست که هر چند روز
یه بار،یکی از کاهنان معبد امون،ادعا میکند کاهن اعظم با فلان شخصیت تخیلی که کسی او را نمیبیند کله پاچه خورده!!!! و احساس میکنم یکی مثل شما باور میکند!هم شخصیت ندیدنی و هم کله پاچه مشترک را.
۲
خسته
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۲۳
تاج اگر پای حرف اش وای نسه و از بازی ها گنار نکشه مرد نیست. غیرت و عرق وطن پرستی که هیچ، ...رف هم نداره اگر پای حرف اش وای نسه!
تا کی میخواییم به این ذلت ادامه بدیم! تا کی قراره خودمون رو مضحکه دنیا کنیم!
این همه هزینه اضافی که برای بازی در زمین بی طرف صرف میشه از کجا میاد؟! از پول همین ملت که خرج باشگاه ها میشه.
اگر قراره که هر سال همین بلا رو سرمون بیارن در فوتبال رو تخته کنیم به نفع همه است.
چه ایرادی داره، چند سالی به جای فوتبال میریم کشتی میبینیم هیجانش کمتر از فوتبال هم نیست.
چند سال فوتبال نداشته باشیم بهتر از اینه که به خاطر چهار تا مسئول فدراسیون بی عرضه منفعت طلب شرافتمون هر سال به باد بره.
جمع کنید این بساط رو بابا.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر