فهرست
پلن علیمنصور برای جدایی رحمتی : شیخ ویسی
پلن علیمنصور برای جدایی رحمتی : شیخ ویسی

پلن علیمنصور برای جدایی رحمتی : شیخ ویسی

آی اسپورت - از لحظه ای که علیرضا منصوریان به افتخاری پیام داد جناب رحمتی دوست ندارد نیم فصل دوم با ما باشد، ابتدا این شایعه به گوش رسید که رحمتی از نفت و سایپا پیشنهاد دارد که استقلالی ها هم مدعی شدند پس با این حساب مهدی از قبل با آنها مذاکره کرده بود اما رحمتی ساعتی بعد پشیمان شد و ترجیح داد بگوید در استقلال می ماند.

از آن طرف هم شایعه شد استقلال دنبال برگرداندن محسن فروزان است و حتی این خبر به گوش رسید که محسن فروزان می خواهد به نفع منصوریان مصاحبه کند تا بگوید من هم هستم اما یک منبع آگاه  گفت فروزان منتظر پیشنهاد استقلال نباشد چون منصوریان روی وحید شیخ ویسی متمرکز شده و تنها دروازه بانی که شانس پیوستن به استقلال را دارد، شیخ ویسی است.

منصوریان قصد دارد در صورت جدایی رحمتی، از حسینی به عنوان دروازه بان اول استفاده کند و شیخ ویسی را به عنوان دروازه بان دوم به خدمت بگیرد.

 

 

رادنیوز

۴ ۳  
آی اسپورت
2016-12-27 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
بی نام
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۳۰
عجب با یک بار نشستن روی نیمکت فرشته تبدیل شد به شیطان. اگر فیکس بذاردت میشه فرشته دوباره؟ حقا که کیروش خوب شناخت این سید سیاه باز رو.
حمید
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
رحمتی از بعد فنی متوسط و از بعد شخصیتی زیر متوسط هستش. رفتارش با کیروش، نکونام و مربیان دیگه گواه این موضوعه.
امیدوارم مهدی رحمتی از استقلال بره که اگر زودتر رفته بود الان بیرانوند گلرمون بود. خداحافظ رحمتی!
فرزاد
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۳۳
متاسفانه تو فوتبال ایران بازیکن سالاری کمر تیما رو شکونده. اگه الانم فوتبال ملیمون موفقه واسه کاریه که کیروش انجام داد و قید همچین آدم آماتور و لوسی رو زد.آدمی که واسه مانور قدرت خداحافظی کنه و بعد با غلط کردم و گریه بخواد برگرده.رحمتی هم از وقتا اوفتاده تو ژست بزرگ تیمو این حرفا وهم ورش داشته. آخه آدم یه نگاه بندازه تو این 5-4سال با چند نفر دشمنیو کینه ورزی کرده. کیروش،قلعه،مظلومی،نکونام،طالب لو، حنیف و....... این نشون میده که این آقا نه تعادل شخصیتی داره نه مشاورای درس حسابی که راهنماییش کنن. برو به سلامت. استقلال از هر چی اسمه بزرگتره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر