فهرست
پارادوکس: «فراز» پرسپولیسی و قهرمانی «تراکتور»؟
پارادوکس: «فراز» پرسپولیسی و قهرمانی «تراکتور»؟

پارادوکس: «فراز» پرسپولیسی و قهرمانی «تراکتور»؟

آی‌اسپورت- بازی دوشنبه پرسپولیس و گسترش‌فولاد، پیش از سوت آغاز داور و به خاطر حرف‌های سرمربی تیم تبریزی به حاشیه كشیده شد. كمالوند در نشست خبری قبل از این بازی به شكلی عجیب مدعی شد تیمش را برای قهرمانی تراكتورسازی روانه میدان می‌كند و همین مساله حساسیت‌های زیادی را به وجود آورد. مسلما چنین اظهارنظری در دنیای حرفه‌ای فوتبال چندان عرف نیست و تیم‌ها معمولا می‌آیند كه برای خودشان بازی كنند. شاید اگر كمالوند چنین مطالبی را به زبان نمی‌آورد، از بار حواشی بازی كاسته می‌شد. پرسپولیسی‌ها حتی بعد از مسابقه هم این مصاحبه را فراموش نكردند؛ چنان‌كه مثلا مهرداد میناوند مدعی شد گفت وگوی كمالوند او را یاد فاجعه منامه در سال1380 و تلاش بحرین برای پیروزی بر ایران به خاطر عربستان انداخته است!

مورد عجیب كمالوند

فراز كمالوند گفته امسال دوست دارد تراكتورسازی قهرمان لیگ برتر شود. او اساسا تمایل دارد علایقش را در بوق كند و آشكارا فریاد بزند. نكته جالب در این میان آن است كه فراز همیشه خودش را هوادار سرسخت پرسپولیس دانسته و حالا عجیب است كه ناكامی این تیم را آرزو می‌كند. او اولین كسی بود كه گرایش قدیمی عادل فردوسی‌پور به پرسپولیس را افشا كرد و وقتی سرمربی تراكتورسازی بود روی آنتن برنامه نود گفت: «من و شما همدیگر را خوب می‌شناسیم عادل خان؛ سابقا هردو در یك روزنامه ورزشی كار می‌كردیم و می‌دانیم كه هردوی‌مان پرسپولیسی بودیم.» البته كمالوند بر خلاف عادل كه می‌گوید حالا بی‌طرف شده، همچنان هواداری‌اش از پرسپولیس را ادامه می‌دهد؛ طوری كه مثلا روز 21مهر93 به خبرگزاری فارس گفته است: «من عاشق پرسپولیس هستم و همه این را می‌دانند.» توجه كنید لطفا؛ فراز كمالوند سرمربی گسترش است كه به پرسپولیس علاقه دارد و دلش می‌خواهد تراكتور قهرمان شود!

جنجال نوروزی در راه است؟

حالا حرف های عجیب كمالوند باعث افزایش حساسیت‌ها در مورد بازی گسترش‌فولاد و تراكتورسازی هم شده و همه می‌خواهند منتظر باشند و ببینند تیم كمالوند جلوی تراكتور چطور عمل می‌كند؟ این بازی قرار است در چارچوب مسابقات هفته بیست‌وپنجم، روز 12فروردین96 برگزار شود؛ مسابقه‌ای كه شاید اولین جنجال فوتبال باشگاهی ایران در سال جدید خورشیدی را هم در دل داشته باشد! آیا اگر گسترش به تراكتور ببازد، رسانه‌ها و منتقدان این حرف‌های كمالوند را به او یادآوری نخواهند كرد؟

همشهری ورزشی

۲۲ ۹  
آی اسپورت
2017-01-25 18:31:00
نظر دهید

۹ نظر
یاشار تبریزلی
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۰
به نظر من نه حمایت کمالوند از تراختور از حب حضرت علی بود نه حمایت عابدینی از پرسپولیس از حب حضرت علی بود
هر دوشون دو تا فرصت طلب هستند که سعی کردند سوار موج احساسات هودارای دو تیم بشند
و گرنه همه میدونیم هم فراز همیشه چشم به نیمکت تراختور داره هم عابدینی چشم به مدیر عاملی پرسپولیس
پس لطفا من تراختوری و تو پرسپولیسی خدایی سر این دو تا آدم با هم کری نخونیم
حمید
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۰
یاشار این خودتی واقعا؟ مطمئن باشم؟ حالت خوبه؟ کسی بلایی سرت در نیاورده؟
موراتا
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۳۹
یاشار گل گفتی
۱
بهرام
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۴
از اون حرف ها بود.
یادمه دو سال پیش همین حرف ها رو زدن و گسترش اونقدر جلو تراکتور خوب بازی کرد که مساوی کردن و جام از دست تراکتور رفت. الانم باز گیر دادن سر اون موضوع. چقدر حقیرین شما
۸ ۲
Yashar
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۲
کمالوند چشمش دنبال نیمکت تراختور هست تا میتونه میخواد مانع موفقیت مربیای تراختور بشه نمونش. بر باد دادن قهرمانی تراختور. ایشون حرف وعملش یکی نیست
۶
پیمان
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۸
پس علنی میگید باید جلو ترتر وا بده؟؟ ترک ها که خیلی با شرف هستن... نکنه با امیرمافیا نشست و برخواست کردید شما هم آره...؟؟؟
۴
a
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۵
از اون چرندیات که همیشه پیگیرش میشن!!! هنوز یادمون نرفته قبل بازی با نفت همین گسترش یه مساوی گرف و جام رو از دست دادیم!! حالا هی چرت و پرت بگین! مافیا عابدینی و لنگه که شرف بازی جوانمردانه ندارن!!
۲
تراختور فاناتی
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۱
کمالوند اشکارا و ظاهرا در بوق و کرنا دمیده و میگه دوست دارد تراختور قهرمان شود. اما در اصل میخواهد پرصپولیس قهرمان شود اینو. از باختهای متوالیش به پرصپولیس میتوان فهمید خودشم که میگه پرصپولیسیه. عجب روباهین اینا کلینتون باید میومد پیش اینا درس سیاست یاد میگرفت
۳ ۱
منتقد
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۲۸
مفلوک های بی افتخار ههههه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر