فهرست
حمله به تاج؛ کی‌روش را خودت فراری‌ دادی
حمله به تاج؛ کی‌روش را خودت فراری‌ دادی

حمله به تاج؛ کی‌روش را خودت فراری‌ دادی

آی اسپورت - روز گذشته مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال، بعد از مصاحبه‌هایی که سال گذشته درباره کی‌روش و قراردادش داشت، با چرخشی ناگهانی تصویری از این مربی در اینستاگرام منتشر کرد و به تعریف و تمجید از او پرداخت! (اینجا ببینید) تاج نوشت: «دوران موفق و درخشان تیم ملی با کارلوس کی‌روش و حضور در دو جام جهانی به صورت متوالی هرگز از اذهان مردم و علاقه‌مندان پاک نخواهد شد. روز‌های شیرین افتخار و اقتدار. یاد باد آن روزگاران یاد باد. به امید سومین صعود متوالی یوز‌ها به آوردگاه جام جهانی.»

این چرخش عجیب تاج، ناخوادآگاه جمله‌ای را در ذهن‌ها زنده می‌کند. حرفی که کارلوس کی‌روش در گفت‌وگوی خودمانی به خبرنگار خبرورزشی گفته بود: «من بعد از جام ملت‌ها به ایران برگشتم، چون نخواستم بعد از شکست فرار کنم. تاج به من قول‌هایی داده بود. دستمزد من و همکارانم پرداخت نشد و تاج بعد از ۸ سال زحماتی که کشیدیم، موبایلش را به روی ما بست...»

احتمالاً در آن روز‌ها رئیس وقت فدراسیون فوتبال تصور می‌کرد کی‌روش و حضورش در تیم ملی پرستاره اهمیت ندارد؛ مشابه آن حرف‌هایی که گاهی بعضی‌ها می‌گویند: «فلان تیم اینقدر ستاره دارد که بدون مربی هم موفق می‌شود.» این شده بود کلیدواژه بعضی از منتقدان کارلوس که تیم‌مان پرستاره است و تو نباشی هم موفق است. انگار تاج هم همان جملات را باور کرده بود. بعد‌ها یعنی در چنین روز‌هایی انگار برای تاج هم مشخص شد کی‌روش که بود و چه کرد.

بعد از پست دیروز تاج، اما واکنش‌های هواداران بسیار تند بود. آن‌ها به صفحه رئیس فدراسیون هجوم بردند و برای تاج نوشتند خودش کی‌روش را فراری داد و حالا چنین پیامی برایش می‌نویسد؟!

 

۳    
آی اسپورت
2020-05-21 21:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر