فهرست
مذاکره استقلال-الکس؛ ۱۰روز قبل متوقف شد!
مذاکره استقلال-الکس؛ ۱۰روز قبل متوقف شد!

مذاکره استقلال-الکس؛ ۱۰روز قبل متوقف شد!

آی اسپورت - در حالی که اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال توقع داشتند احمد سعادتمند طبق وعده ای که پیش از این به آنها داده بود، امروز به صورت رسمی اعلام کند الکس نوری چه روزی برای امضای قرارداد به تهران می آید، آنها صبح امروز با درخواست مدیرعامل باشگاه برای تشکیل جلسه رسمی و فوری هیات مدیره جهت تعیین تکلیف کادرفنی تیم، غافلگیر شدند.  به گفته یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال آنها در گفتگوهایی که با احمد سعادتمند داشتند این جمله را از او شنیده بودند که مذاکره با الکس نوری عالی پیش می رود و تقریبا با او توافق شده است اما امروز ناگهان متوجه شدند، مدیرعامل استقلال از ده روز قبل مذاکره با نوری را متوقف کرده است. در حال حاضر استقلالی ها منتظر روشن شدن وضعیت مدیریت باشگاه هستند تا تکلیف ادامه مذاکره با نوری را روشن کنند.

جالب است بدانید امروز صبح یکی از نزدیکان این مربی ایرانی آلمانی که به نوعی واسطه انتقال او به استقلال بوده ادعا کرد نوری آخرین بار ده روز قبل منتظر دریافت پیامی از باشگاه استقلال و ادامه مذاکرات بود که این پیام به او نرسید. البته توجیه مدیرعامل استقلال قطعا این است که برای جلوگیری از هرگونه تنش و کمک به تمرکز کادرفنی موقت استقلال این مذاکره را متوقف کرده اما تعجب هیات مدیره از این است که چرا وقتی مذاکره متوقف شده بود، مدیرعامل ادعا می کرد با الکس نوری به توافق و تفاهم کامل رسیده است؟

ساعتی پیش یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال، ادعای نزدیکان الکس نوری را تایید کرد و گفت: «آنچه ما تصور می کردیم با واقعیت مطابقت نداشت. تصور ما این بود که با نوری به توافق رسیده ایم و بعد از پایان بازی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا وارد مرحله عقد قرارداد رسمی می شویم اما امروز متوجه شدیم بیش از ده روز است هیچ مذاکره ای با نوری انجام نشده و مذاکرات متوقف شده بود!»

این عضو هیات مدیره در پاسخ به این سوال که در ادامه چه تصمیمی برای کادرفنی استقلال گرفته خواهد شد، گفت: «فعلا باید منتظر اعلام رسمی مدیرعامل باشگاه باشیم. آخرین مصوبه هیات مدیره استقلال این بود که مدیرعامل با اختیار تام، استراماچونی را برگرداند. بعد از این که سعادتمند اعلام کرد قانون اجازه این کار را نمی دهد و بازگشت استراماچونی منتفی است، بحث الکس نوری مطرح شد و حالا منتظریم برنامه مدیریت را بدانیم.»

     
آی اسپورت
2020-09-28 22:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر