فهرست
واپسین فینال اینیستا؛ خداحافظی با پسر خوب
واپسین فینال اینیستا؛ خداحافظی با پسر خوب

واپسین فینال اینیستا؛ خداحافظی با پسر خوب

آی‌اسپورت- آندرس اینیستا، ستاره و کاپیتان ۳۳ ساله بارسلونا امشب احتمالا آخرین فینال خود در لباس بارسلونا را سپری خواهد کرد. نشریات اسپانیایی در روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد به پایان رسیدن دوران اینیستا در بارسلونا منتشر کرده‌اند و احتمالا این خبر به زودی رسمی خواهد شد. اینیستا که از سال ۲۰۰۲ در تیم اصلی بارسلونا حضور پیدا کرده است، تا به حال موفق به فتح ۳۰ عنوان معتبر با لباس بارسلونا شده و در این زمینه در کنار لیونل مسی رکورددار است. این ۲ ستاره امشب می‌توانند با فتح کوپا دل‌ری و لالیگای احتمالی در روزهای آتی، به رکورد ۳۲ جام هم برسند.

کاپیتان خوش تکنیک بارسا طی این سال‌ها موفق به زدن ۵۶ گل در ۶۶۸ مسابقه در تمامی رقابت‌ها شده و بعد از ژاوی دومین بازیکن پرسابقه بارسلونا به شمار می‌آید.

۸ لالیگا، ۵ کوپا دل‌ری، ۷ سوپرکاپ اسپانیا، ۳ سوپرکاپ اروپا، ۴ لیگ قهرمانان اروپا و ۴ جام باشگاه‌های جهان، کلکسیون رنگارنگ و پرافتخار آندرس طی این ۱۶ سال بوده و احتمالا یک کوپا دل‌ری و لالیگا نیز به زودی به این جمع اضافه خواهد شد.

مقصد احتمالی اینیستا تیمی از سوپرلیگ چین خواهد بود تا یکی از پرافتخارترین ستاره‌های تاریخ لاروخا چه در عرصه ملی و چه در زمینه باشگاهی، این‌گونه به دوران حضور خود در سطح اول فوتبال جهان خاتمه بخشد.

 

ورزش سه

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-04-21 23:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
He must stay
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۸
لقب پسر خوب بیش از حد برای اینیستا معمولیه؛ باید گفت مرد عالی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر