فهرست
استقلال فکری را مجانی می‌خواهد!
استقلال فکری را مجانی می‌خواهد!

استقلال فکری را مجانی می‌خواهد!

آی اسپورت - در شرایط که روز گذشته محمود فکری با مسئولان باشگاه استقلال برای هدایت این تیم توافق کرد اما اتفاقاتی بعد از این جلسه رقم خورده که حضور فکری در جمع آبی پوشان را در هاله ای از ابهام قرار داده است. ظاهرا مدیران استقلال حاضر نیستند رقمی را برای صدور رضایتنامه فکری به باشگاه نساجی پرداخت کنند و به همین دلیل تا امروز نشست رو در رویی بین مدیران 2 باشگاه برگزار نشده است.

از سوی دیگر باشگاه نساجی حاضر نیست مربی خود را به صورت رایگان در اختیار استقلال قرار بدهد ضمن آنکه آنها  معتقدند مدیران استقلال حتی برای جذب فکری تماس مصرانه ای نداشته اند. با این شرایط بود که فکری با وجود برگزاری نشست با مدیران باشگاه نساجی، راهی محل تمرین نوبت عصر تیمش شد تا به نوعی به قرارداد خود پایبند باشد.

تیم فوتبال نساجی برنامه اردویی خود را در جزیره کیش در نظر گرفته و قرار است اعضای این تیم جمعه در این جزیره به آماده سازی بپردازند.

 

فارس 

  ۳  
آی اسپورت
2020-10-06 18:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محمد
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹، ۱۹:۲۳
چجوری وزیر حاضره واسه گل محمد 6 میلیارد بده رضایتشو بگیره ولی واسه فکری 2 میلیارد نده؟؟؟؟؟این قصه چند ساله فوتبال ایرانه
۲
ارتش سرخ
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹، ۰۷:۱۴
فعلا ک پول یحیی هنوز پرداخت نشده، ولی از عاشقان تیم شما نظیر امیری و جویباری که در سایتها منم و منم میکنن انتظار نمیرفت ۵ میلیارد برای یک مربی بدون سابقه درخشان درخواست کنن...آقای عبدیان هم همیشه اظهار فضل میکردن ک به عشق استقلال خرج میکنم! خب خرج کن.نکنه وزیر جلوی چک کشیدنت را گرفته یا تو هم مثل عاشق قبلی پول قرضی با بهره به عشقت میدی؟؟؟ راستی چه خبر از ابرا؟؟؟ هوادار متمول استقلال که سابقه پرداخت ۷ دلار به جبارف داشت؟؟؟ محمدجان عزیزم، تو هنوز بچه ای،وارد این فضای توهم نشو ک آخرش هیچی نیست و انتظار ۸سالتون به ۸۰ سال میکشه
۲
ارتش سرخ
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹، ۱۰:۰۳
عزیزم،کمی صبر کن،فکرکن،بعد حرف بزن، اول اینکه هنوز پول یحیی پرداخت نشده، دوم نساجی ۷میلیارد طلب کرده برای فکری که برای مربی چون فکری خب محیرالعقول هست، خودت کلاهت را قاضی کن و فکری و یحیی را مقایسه کن..تازه خب از حدادیان و امیری و جویباری که ادعای عاشقی استقلال از بچگی دارن بعیده طلب به این هنگفتی کردن، شاید عاشقی اونها هم مثل عاشقی بقیه مربیان و پیشکسوتان استقلاله... بعد هم مگه درآمدهای پرسپولیس و استقلال در این ۵ سال یکسان بوده ک تو انتظار خرج یکسان داری؟؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر