فهرست
پشت‌پرده ملاقات قلعه‌ و علیمنصور: خسرو و مهدی
پشت‌پرده ملاقات قلعه‌ و علیمنصور: خسرو و مهدی

پشت‌پرده ملاقات قلعه‌ و علیمنصور: خسرو و مهدی

آی اسپورت-دیدار منصوریان و قلعه‌نویی یک روز پیش از حادثه بود. حادثه‌ای که مثل سونامی به استقلال آمد و این تیم را قلع‌ و قمع کرد. نیمکت نشین‌کردن رحمتی و چند بازیکن دیگر و اضافه شدن چند جوان. آیا دیدار این دو مربی تاثیری در اتفاقات بازی استقلال و سپاهان داشته است؟ قلعه‌نویی از این که این اتفاق به او ارتباط داده شود خیلی هم هراسی ندارد. چون او بعد از ملاقات با سرمربی استقلال، مصاحبه تند و تیزی انجام داد و در آن چند بازیکن استقلال را دلیل نتیجه‌نگرفتن تیم دانست و حتی در مصاحبه‌اش هم به منصوریان توصیه کرد که حواسش به آنها باشد.

این‌طور که شنیده می‌شود قلعه‌نویی بابت دو بازیکن به همتای آبی‌اش هشدار داده. یکی که کاملا قابل پیش‌بینی است. مهدی رحمتی که شایعه باندبازی و نقشش در برکنار شدن مربیانی مثل مظلومی و قلعه‌نویی بارها و بارها مطرح شده. بازیکن دیگر اما خسرو حیدری بوده. نامی که مطرح شدنش از زبان قلعه‌نویی کمی عجیب است چون حیدری سال‌ها بازیکن محبوب این مربی بوده. با این حال قلعه‌نویی اعتقاد داشته که منصوریان اگر می‌خواهد موفق شود باید فکری به حال این دو بازیکن کند. منصوریان بعد از بهبود حیدری هم ترجیح می‌داد کمتر او را در ترکیب اصلی قرار دهد. او در توجیه این تصمیمش هم بارها اعلام کرد که حیدری نیاز به استراحت داد و نمی‌خواهد با حضور این بازیکن در ترکیب اصلی روی سلامتی‌اش ریسک کند.  

۶ ۲  
آی اسپورت
2016-12-28 18:56:00
نظر دهید

۲ نظر
نادر
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۱۷
کارلوس کی‌روش، امیر قلعه‌نویی، پرویز مظلومی، علیرضا منصوریان و ... وجه اشتراک اینا چیه؟ یه راهنمایی: رحمتی!
۲
فرزاد
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۵۱
متاسفانه تو فوتبال ایران بازیکن سالاری کمر تیما رو شکونده. اگه الانم فوتبال ملیمون موفقه واسه کاریه که کیروش انجام داد و قید همچین آدم آماتور و لوسی رو زد.آدمی که واسه مانور قدرت خداحافظی کنه و بعد با غلط کردم و گریه بخواد برگرده.رحمتی هم از وقتا اوفتاده تو ژست بزرگ تیمو این حرفا وهم ورش داشته. آخه آدم یه نگاه بندازه تو این 5-4سال با چند نفر دشمنیو کینه ورزی کرده. کیروش،قلعه،مظلومی،نکونام،طالب لو، حنیف و....... این نشون میده که این آقا نه تعادل شخصیتی داره نه مشاورای درس حسابی که راهنماییش کنن. برو به سلامت. استقلال از هر چی اسمه بزرگتره.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر