فهرست
ترس سعید آقایی از پرسپولیس: پست نحس!
ترس سعید آقایی از پرسپولیس: پست نحس!

ترس سعید آقایی از پرسپولیس: پست نحس!

آی اسپورت- یكی از بزرگ‌ترین مشكلات پرسپولیس در چند سال گذشته، ناتوانی در جذب یک مدافع چپ مطمئن و توانا بوده؛ معضلی كه به شكل عجیبی در دوران مدیران و مربیان مختلف هم حل نشد. البته فصل گذشته پرسپولیسی‌ها به طور تصادفی محمد انصاری را كشف كردند و از او در این پست نهایت استفاده را بردند، اما با انتقال اجباری حاجی به قلب خط دفاعی، در لیگ شانزدهم دوباره گرفتاری‌های مربوط به فقدان دفاع چپ شروع شد. پرسپولیسی‌ها حالا برای حل این مشكل برنامه دارند و قصد كرده‌اند هرطور شده در طول تابستان این نقیصه را رفع كنند. از سعید آقایی، بازیكن فعلی تراكتورسازی به عنوان یكی از گزینه‌های مدنظر باشگاه یاد می‌شود اما تجربه نشان داده زیاد هم نباید از طرح این اسم‌ها استقبال كرد. در طول چند سال گذشته اسامی بسیار زیادی برای حضور در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس مطرح شد اما هیچ‌كدام از آنها به این تیم نیامدند؛ اتفاقی كه ممكن است برای سعید آقایی هم رخ بدهد.

  ضرغام اسماعیل
معمولا اول هر دوره نقل‌وانتقالات تابستانی و زمستانی اسم این مدافع چپ عراقی برای حضور در پرسپولیس مطرح می‌شود اما در نهایت چنین انتقالی رخ نمی‌دهد! ضرغام در این مدت بارها برای حضور در پرسپولیس چراغ سبز نشان داده. حتی تصاویری از او در حال نشان دادن عدد6 در عراق(!) منتشر شد اما اسماعیل هرگز به عضویت پرسپولیس  در نیامد.

 سعد ناطق
مثل اینكه از حالا قرار است این یكی عراقی جای ضرغام را پر كند و مدام در كانون شایعات مربوط به پرسپولیسی شدن قرار بگیرد! سعد ناطق تجربه بازی در سه پست هافبك دفاعی، دفاع وسط و مدافع چپ را دارد. این بازیكن تیم المپیک عراق، ظاهرا بین دو نیم‌فصل لیگ شانزدهم فاصله‌ای تا پرسپولیسی شدن نداشت، اما در نهایت تیم ایرانی با مدیران باشگاه نیروی هوایی عراق برای صدور رضایتنامه این بازیكن به توافق نرسیدند. ناطق هم علاقه بسیار زیادی به حضور در پرسپولیس داشت. در طول روزهایی كه نام این بازیكن مطرح بود، او پستی روی صفحه شخصی‌اش گذاشت و با یاد كردن از پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین تیم آسیا برای پیوستن به جمع سرخپوشان ابراز امیدواری كرد، اما این اتفاق رخ نداد.

 مهرداد جماعتی
مدافع چپ فولادخوزستان هم از جمله بازیكنانی بوده كه در چند سال اخیر كم و بیش مد نظر باشگاه پرسپولیس قرار داشته. جماعتی ابتدای لیگ پانزدهم فاصله بسیار كمی با حضور در پرسپولیس داشت و ظاهرا مذاكرات موفقی را هم با این تیم پشت‌سر گذاشته بود اما در نهایت در فولاد باقی ماند و در دو فصل اخیر با توجه به مصدومیت و سایر مسائل به ندرت برای این تیم بازی‌كرده است.

  احسان حاج‌صفی
ستاره سپاهان نیز از آن دسته بازیكنانی است كه همیشه در موردش گفته‌اند یک روز پرسپولیسی خواهد شد. برخی شایعات از علاقه قلبی احسان به پرسپولیس حكایت دارد اما او هرگز این مساله را تایید نكرده. تا به حال چند نوبت تلاش پرسپولیس و اخیرا استقلال برای جذب حاج‌صفی به بن‌بست رسیده و دركل بعید هم به نظر می‌رسد این بازیكن در ایران برای تیمی غیر از سپاهان توپ بزند.

 شایان مصلح
پدیده سپیدرود رشت را كمتر كسی در فوتبال ایران می‌شناخت اما پرسپولیسی‌ها در طول نقل‌وانتقالات زمستانی بدجوری اسم او را سر زبان‌ها انداختند. نهایتا در شرایطی كه حضور مصلح در پرسپولیس «قطعی» به نظر می‌رسد، باشگاه رشتی رضایتنامه این بازیكن را صادر نكرد تا او همچنان در سپیدرود باقی بماند.

  سعید آقایی
حالا هم نوبت به دفاع چپ تراكتور رسیده؛ بازیكنی كه از قضا می‌گویند كم هم حاشیه ندارد! قرارداد آقایی با تراكتور در پایان فصل تمام می‌شود، اما می‌گویند او هنوز یک فصل دیگر با گسترش قرارداد دارد و پرسپولیسی‌ها اگر خواهان جذبش هستند باید با دیگر تیم تبریزی به توافق برسند. اگر این شایعه صحت داشته باشد بعید به نظر می‌رسد آقایی هم فصل آینده سرخپوش شود!

۷ ۴  
آی اسپورت
2017-04-22 14:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
موراتا
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۵۱
سعید آقایی خیلی هم مالی نیست
۹
امید از تفت
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۵۷
بازیکن زیاد جالبی نیست ولی متأسفانه میگن حضورش توی پرسپولیس قطعی شده
۵
ارمان
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۰۰
شایان مصلح خیلی بهتر و جوون تره.
اقایی خیلی پرحاشیه هست و همش تو زمین درگیر میشه و مدام کارت میگیره.
۴ ۱
امین
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۴۲
اقایی بیستودوساله جوون تره یا مصلح بیست وچهار؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر