فهرست
استراماچونی در کنفرانس: می‌خواهیم صدرنشین شویم
استراماچونی در کنفرانس: می‌خواهیم صدرنشین شویم

استراماچونی در کنفرانس: می‌خواهیم صدرنشین شویم

آی اسپورت - سرمربی تیم فوتبال استقلال از برتری تیمش مقابل نساجی مازندران ابراز خرسندی کرد و گفت که به دنبال تغییر ذهنیت بازیکنان این تیم است. آندره‌آ استراماچونی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل نساجی در پاسخ به این سوال که لیگ ایران را تا هفته یازدهم چطور دیده است، گفت: «ما می‌دانستیم این بازی برای ما بسیار سخت است چون با سیستمی که بازی می‌کنیم فوتبال در چمن مصنوعی راحت نیست. سرعت توپ روی چمن مصنوعی کمتر می‌شود و این کار را سخت می‌کند. نساجی در نیمه اول خوب کار کرد و ما به مشکل خورده بودیم ولی در نیمه دوم ما بیشتر شبیه استقلالِ خودمان شدیم و ذهنمان بیشتر روی بازی رفت و موقعیت‌های زیادی داشتیم و خیلی مهم بود که سومین بازی خارج از خانه را با برد تمام کنیم. لیگ ایران بسیار سخت است و ممکن است شما مقابل هر تیمی امتیازات را از دست بدهید.»

استقلال به شرایط ذهنی ایده‌آل رسیده است

من همیشه در مورد بازیکنان ایرانی خوب گفته‌ام و نظرم نسبت به آنها مثبت بوده است. در پنج ماهی که در اینجا حضور داشتم متوجه شدم بازیکنان ایرانی به کشورهای خارجی خوب معرفی نشده و به همین دلیل است که آنها شناخته شده نیستند. اینجا هستم که ذهنیت بازیکنان استقلال را تغییر بدهم و اگر می‌بینید استقلال خوب بازی می‌کند به خاطر این است که از نظر ذهنی و روحی به شرایط ایده‌آل رسیده است.

برای بالاتر بودن از پرسپولیس خوشحال نیستم، صدرنشینی می‌خواهیم

ما در بازی با پرسپولیس در دربی چالش سختی داشتیم ولی ما هم تیم استقلال هستیم و یکی از بهترین تیم‌های اسیا محسوب می‌شویم. ما نمی‌توانیم فقط به صرف اینکه بالاتر از پرسپولیس هستیم خوشحال باشیم و هدف ما این است که رتبه اول لیگ را کسب کنیم می‌دانم که هفته آینده بازی مهمی با سپاهان داریم و از حالا به فکر آن مسابقه خواهیم بود.

باشگاه باید به وظایفش در قبال ما عمل کند

در مورد شرایط باشگاه نمی‌خواهم نظری بدهم ولی کار من و بازیکنان ربطی به مشکلات ندارد ما هر روز 100درصد تلاش می‌کنیم ولی فکر می‌کنم وظایف یک باشگاه در قبال یک تیم بسیار مهم است. باشگاه باید به وظایفش عمل کند. ما می‌توانیم در هر بازی برنده یا بازنده باشیم، ممکن است شما از ما خوشتان نیاید ولی من یک مربی حرفه‌ای هستم و من و باشگاه باید نسبت به یکدیگر وظایفی مشابه داشته باشیم و به آن عمل کنیم.

هنوز نفرات مدنظرم را در اختیار ندارم

تیم‌های مهمی در لیگ ایران حضور دارند و حقوق‌هایی که ما به بازیکنان می‌دهیم از سال گذشته کمتر است. ما از چهار بازیکن خارجی فقط از دو بازیکن استفاده می‌کنیم و من هنوز نفراتی را که روی نیمکت باید داشته باشم در اختیار ندارم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم ولی معتقدم هنوز این تیم کامل نیست. امیدوارم ما کارمان را خوب ادامه بدهیم و موفق شویم. امیدوارم باشگاه در پنجره نقل و انتقالات همان شور و اشتیاقی را داشته باشد که طرفداران دارند. امیدوارم این اشتیاق برای جذب بازیکن در واقعیت باشد نه در کلمات.

برای مهاجری آرزوی موفقیت می کنم

من اصلاً در مورد داوری حرف نمی‌زنم ولی از اینجا می‌خواهم برای رضا مهاجری که در بیمارستان حضور دارد آرزوی موفقیت کنم.

 

۵    
آی اسپورت
2019-11-25 18:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر