فهرست
نفت آبادان 2-1 تراکتور؛ چسبیده به گل‌گهر
نفت آبادان 2-1 تراکتور؛ چسبیده به گل‌گهر

نفت آبادان 2-1 تراکتور؛ چسبیده به گل‌گهر

آی اسپورت – در حالی که بازی می رفت با تساوی تمام شود اما یک گل به خودی از سوی تراکتور، نفت آبادان را به 3 امتیاز حساس رساند. نفت حالا به خاطر تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول ایستاده است.

 

هفته هشتم لیگ برتر؛ پنجشنبه 4 دی 1399 ساعت 16:45

آبادان - ورزشگاه تختی

داوران: پیام حیدری- فرهاد مروجی – محسن بابایی

 

 کارت زرد:

رضا خالقی فر، مهدی حنفی، طالب ریکانی و حامد فلاح زاده نفت آبادان، اشکان دژاگه، امین اسدی و اکبر ایمانی تراکتور

 

ترکیب صنعت نفت آبادان :

حامد فلاح زاده، محمدئ طیبی، محمد اهل شاخه، حسین ساکی،عبدالله ناصری، مهدی حنفی ، محمد رضا غبیشاوی، حسن بیت سعید ، محمد حسین زواری ( 45 -مهدی زبیدی)، طالب ریکانی،رضا خالقی فر (71- احمد شریعت زاده)

سرمربی : سیروس پور موسوی

 

ترکیب تراکتور تبریز:

محمدرضا اخباری، هادی محمدی، وفا هخامنش، میلاد فخرالدینی ( 64- محمد قنبری)، میثم تیموری، اکبر ایمانی، حمید بوحمدان، احسان حاج صفی (86- عکاشه حمزاوی)، مهدی تیکدری، اشکان دژاگه ( 78 - سعید مهری) و محمد عباس زاده( 78- امین اسدی)

سرمربی : مسعود شجاعی

 

شرح گل‌ها:

صنعت نفت آبادان 1 تراکتور 0 ( دقیقه -4 رضا خالقی فر) :در شرایطی که همه تصور می کردند که نفتی ها قرار است خطای فخر الدینی  روی بیت سعید  را به صورت ضربه ایستگاهی کار کنند،  طالب رایکانی با زرنگی هر چه تماتر خالقی فر را در شرایط بسیار خوبی دید و او را با پاسی دقیق تک به تک کرد و این مهاجم با تجربه با ضربه ای بیرون پا توانست دروازه اخباری را باز کند.

صنعت نفت آبادان 1 تراکتور تبربز 1 :  ( دقیقه 47-  محمد عباس زاده) درحالی که در دقایق پایانی نیمه اول را سپری می کردیم  میلاد فخرالدینی با ارسال مناسب محمد عباس زاده را دید  تا این مهاجم با یک ضربه بسیار دقیق سمت مخالف فلاح زاده را نشانه رود و به این ترتیب دروازه نفت آبادان را باز کند.

نفت آیادان 2 -تراکتور تبریز 1 ( دقیقه 92 - گل بخودی-هادی محمدی ) :ارسال مواج حسن بیت سعید  از بالای سراخباری عبور کرد و در دهانه دروازه می رفت تا مهدی  حنفی را در موقعیت گلزنی قراردهد اما زودتر از او هادی محمدی مدافع تراکتور بود که دروازه تیم خود را گشود تا نفتی ها سه امتیاز این بازی را تا  به این جا از آن خود کنند .

 

لحظات حساس

دقیقه 10:  سانتر از داخل محوطه جریمه توسط بیت سعید، در تیر دوم نصیب ریکانی شد اما او با ضربه سری خودخواهانه باعث شد موقعیت بسیار خوب نفت از دست برود.

دقیقه 12: سانتر اشکان دژاگه از سمت راست روی سر محمد عباس زاده فرود امد اما ضربه سر او با بدشانسی به تیر افقی دروازه خورد و خطر از بیخ گوش نفت عبور کرد.

دقیقه 19: ضربه ایستگاهی احسان حاج صفی با اختلافی نسبتا زیاد از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه 20: در پی یک ارسال توسط تیکدری به داخل محوطه جریمه نفت، در یک رفت و برگشت به دژاگه رسید اما ضربه محکم او دقت لازم را نداشت و توپ با فاصله ای زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 23: حامد فلاح‌زاده با واکنش دیدنی و دراز کردن پا شوت مهدی تیکدری را در موقعیت تک به تک دفع کرد و در ریباند هم این دروازه‌بان باتجربه اجازه نداد احسان حاج‌صفی گلزنی کند و شوت پُرقدرت او را با عکس‌العمل تماشایی راهی کرنر کرد تا دروازه صنعت نفت بسته بماند و جدی‌ترین موقعیت تراکتور از دست برود.

دقیقه30: ارسال کرنر از سمت راست  توسط حاج صفی با دخالت فلاح زاده در تیر دوم به اکبر ایمانی رسید اما ضربه بی دقت او فضای بالای دروازه نفت را شکافت تا نتیجه همان یک بر صفر به سود نفتی ها باقی بماند.

دقیقه 31: ارسال بلند طولی به داخل محوطه جریمه صنعت نفت، روی سر میقم تیموری فرود آمد و ضربه او با اختلاف اندکی از کنار دروازه فلاح زاده به اوت رفت.

دقیقه 45: نفوذ بسیار خوب ساکی با سانتر بسیار دقیق او در دهانه دروازه تراکتور همراه شد و در ادامه حسن بیت سعید با ضربه سر می توانست دروازه اخباری را باز کند اما این مهم حاصل نشد.

دقیقه 51: ارسال از سمت چپ میثم تیموری می رفت تا عباس زاده را صاحب توپ کند اما مدافعان نفت اجازه ندادند.

دقیقه 52: پاس زیبای اشکان دژاگه در داخل محوطه جریمه به میثم تیموری رسید اما ضربه او دقت لازم را نداشت و با اختلاف روانه اوت شد.

دقیقه60: شوت محکم و روپای محمدرضا غبیشاوی از فاصله ای بسیار دور را محمد رضا اخباری با واکنشی مناسب به کرنر فرستاد.

دقیقه 61: ارسال کرنر از سمت راست  توسط بیت سعید با ضربه سر مهاجمان نفت همراه شد اما در میانه راه  دخالت عباس زاده اجازه گلزنی را از آبادانی ها گرفت  تا نتیجه همان 1 بر 1 مساوی باقی بماند.

دقیقه 84: ضربه از زاویه بسته شریعت زاده را اخباری با واکنشی به کرنر فرستاد.

دقیقه 86: سانتر حسین ساکی به دهانه دروزه می رفت تا با دخالت مهاجمان نفت تبدیل به گل شود اما خروج به موقع اخباری و مشت او مانع رسیدن توپ به بازیکنان نفت شد.

۳ ۲  
آی اسپورت
2020-12-24 18:45:00
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۹، ۲۰:۳۶
اوج بدشانسی مسعود شجایی .
اقلیت تاس
جمعه ۵ دی ۱۳۹۹، ۱۴:۲۵
امسال هم دست خر هم دستشون نمیدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر