فهرست
قلعه‌نویی: مسلمان را از استقلال فراری دادند
قلعه‌نویی: مسلمان را از استقلال فراری دادند

قلعه‌نویی: مسلمان را از استقلال فراری دادند

آی اسپورت – افشاگری میرشاد ماجدی از یکی از مدیران سابق استقلال که هوادار پرسپولیس بود و روی باخت این تیم در یکی از دربی‌ها شرط‌بندی کرده بود حواشی زیادی به وجود آورده است. امیر قلعه‌نویی هم این ماجرا را تایید کرده و در گفتگو با مدال نیوز حرف‌های جدیدی زده است. سرمربی فعلی سپاهان در آن مقطع هدایت استقلال را بر عهده داشت و از مشکلات دیگرش در این تیم حرف زده است. قلعه‌نویی در این باره می‌گوید: «وقتی بنده حرف می‌زدم مردم باور نمی‌کردند اما الان می‌بینید که اتفاقات پشت پرده آن روزها برای مردم روشن می‌شود. این بحث که میرشاد مطرح کرده تنها یک نمونه از اتفاقات آن روزها است. شما یادتان هست که من در همان روزهایی که برخی هواداران کم‌لطفی کردند گفتم گذر زمان مسایل زیادی را نشان خواهد داد. حالا مانده است. یک روز که نزدیک است مشخص می‌شود که در آن سال چرا قاضی رفت، آندو تیموریان رفت، چرا محسن مسلمان که حتی به باشگاه هم رفته بود به استقلال نیامد و چه کسانی فراری‌اش دادند. چه کسانی اجازه ندادند کاوه رضایی با ۵۰۰ میلیون تومان به استقلال بیاید اما بعد از رفتن من او را با یک میلیارد آوردند! مردم متوجه می‌شوند که چرا آن سال به تیم قلعه‌نویی پول نمی‌دادند. مدیری که روی باخت استقلال شرط‌بندی می‌کند به نظر شما دلش می‌خواهد به استقلال کمک کند؟»

۱۱۳ ۳  
آی اسپورت
2018-09-22 14:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حمید
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۴۳
یه داستانی رو مدام بازگو می کنین که هیچی توش مشخص نیست. یه آدم نامشخص، توی یه جلسه نامشخص، توی زمان نامشخص. مسخره ست این طرز ادعا کردن. اگه بخواین به همین شکل ادامه بدین و هیچ ارجاع مشخصی توی این داستان به آدم ها و تاریخ و مکان معلوم و شناخته شده نباشه هیچ کس حرف تون رو باور نخواهد کرد. پس لطف کنید و افراد رو معرفی کنید تا همه ما بدونیم
سید پندار توفیقی
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۵۵
@ حمید
نمیتونن بگن چون بار حقوقی داره !!
حمید
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۰۷
توی این مملکت دکل نفتی غیب میشه و هیچ کس مجازات نمیشه حالا انتظار دارین به خاطر ماجرای به این کوچیکی کسی نگران بار حقوقی ماجرا باشه. به علاوه توی فضایه رسانه ای فوتبال ایران نوعی آزادی بیان بیش از حد وجود داره که باعث میشه آدم ها به راحتی بتونن به هر کسی که دلشون می خواد با و یا بدون مدرک اتهام بزنن بدون این که بخوان نگران عواقب حرفاشون باشن. بنابراین نگرانی بابت بار حقوقی این ادعاها خیلی قابل قبول نیست. در کنار این باید در نظر داشت که ذکر یک ماجرای مبهم در رسانه ها و تکرار هر روزه اون یعنی تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن فضای رسانه ای. من از این زوایه بهش نگاه می کنم حداقل تا زمانی که جزئیات ماجرا مشخص بشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر