فهرست
خشم هواداران استقلال/ مدیران باشگاه خوابند؟
خشم هواداران استقلال/ مدیران باشگاه خوابند؟

خشم هواداران استقلال/ مدیران باشگاه خوابند؟

آی اسپورت – در روزهای گذشته هواداران استقلال اعتراضاتی را نسبت به عملکرد مسئولان این باشگاه در فصل نقل و انتقالات ابراز کرده بودند. حتی تجمعی هم در مقابل ساختمان باشگاه انجام شد که در آن شعارهایی علیه رضا افتخاری سرپرست این باشگاه و در حمایت از علی فتح‌اله‌زاده سر داده شد. همین شعارها بود که باعث شد حسن زمانی مدعی خودجوش نبودن این تجمع شود و آن اعتراضات را واقعی نداند.  

اما امروز پس از اینکه خبر امضای قرارداد سروش رفیعی با پرسپولیس منتشر شد، خشم هواداران استقلال نسبت به عملکرد مسئولان این تیم در نقل و انتقالات شدت گرفت. هواداران استقلال در یکی دو ساعت گذشته در فضای مجازی انتقادات زیادی را علیه مدیران باشگاه مطرح کرده‌‎اند. آنها معتقدند در حالی که تراکتورسازی احمد نورالهی و امید عالیشاه را جذب کرده و پرسپولیس هم سروش رفیعی را به خدمت گرفته، استقلال هنوز هیچ بازیکنی را برای نیم‌فصل دوم جذب نکرده است. انتقاد دیگری که وجود دارد این است که سرپرست استقلال در ساعاتی که پرسپولیسی‌ها مشغول امضای قرارداد با رفیعی بودند مشغول فعالیت‌های غیرورزشی بوده و باشگاه در این روزهای حساس رها کرده است. این در حالی است که احتمال جدایی بازیکنانی مثل بختیار رحمانی، کاوه رضایی و ... هم هنوز وجود دارد و استقلال در چنین شرایطی روز پنج‌شنبه باید در هفته شانزدهم لیگ برتر به مصاف نفت برود!

البته هنوز تا پایان فرصت نقل و انتقالات زمان زیادی باقی مانده است اما هواداران استقلال معتقدند که جذب بازیکنان در آخرین روزهای نقل و انتقالات، فرصت هماهنگی بازیکنان جدید با تیم را می‌گیرد و تا این هماهنگی به دست بیاید لیگ به پایان رسیده است!

با این اوصاف به نظر می‌رسد هواداران استقلال از مدیران این باشگاه تسلط بیشتری روی امور مدیریتی دارند و دغدغه های بیشتری هم نسبت به باشگاه دارند. باید دید در روزهای آینده مدیران استقلال چه کاری برای جلب رضایت هواداران و البته برطرف کردن نیازهای کادر فنی این تیم انجام خواهند داد.

۵ ۵  
آی اسپورت
2017-01-09 16:20:00
نظر دهید

۵ نظر
علی
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۸
پرسپولیس دو خرید داشت سامان نریمان جهان و رفیعی.تراکتور هم نورالهی و عالیشاه.با توجه به عملکرد ضعیف استقلال در نیم فصل اول انتظار بود با خرید بازیکن جایگزین تا حدودی مشکلات را پوشش دهند عملکرد ضعیف استقلال در مورد زیهوی و فروش افشین و بلاتکلیف بودن وضعیت آندو و نحوه نادرست مذاکرات با بازیکنان مورد نظر باشگاه استقلال و اختلافات مالی بازیکنان و مربی بدنساز تیم ،همه چی دست به دست هم میدهد تا هواداران علیه شخص اول باشگاه اعتراض داشته باشند.این مشکلات فصل پیش هم گریبان استقلال را گرفت.لذا باید رسیدگی شود
۸
---
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۲۱
چرا دوستان استقلالی خودشون رو به خواب زدن؟!! مگه اول فصل کم ستاره گرفتید؟ تا نیم فصل که گرون ترین تیم لیگ بودید! همین الانش مگه کم بازیکن دارید؟ مشکل از بازیکن نیست... مشکل از شومنی هست که همتونو خام کرده... مربی اگه مربی بود از چوب خشک بازیکن میساخت نه اینکه از ملی پوش سکو نشین بسازه!
۷ ۲
علی
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۹
مشکل باخت ۲-۰ پارسال جلو همین اقاست که مقصد جام را از کپورچال به خوزستان تغییر داد.
مشکل از قراردادهای سوری و زیرمیزی ها هستش.هیچ انسان عاقلی باور نمیکنه قرارداد طارمی و رضاییان همان قدری باشه که استقلال به امثال فرشید باقری و حق دوست داده.
ما بیداریم کسی خواب بوده که ده سال جام نگرفته.
پایدار باشید
سید مظفر
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۸
استقلال یه کادر قهرمانی ساز داره شامل امیرخان فتح الله زاده و قریب اینها تیم را قهرمان می کردند و باید برگردند بازیکنان کنونی ما قابل مقایسه با تراکتور نیستند که ملی پوش اش اخباریه! و ستاره اش ابراهیمی!! منتها واقعا یه مربی تاپ از چوب بازیکن می سازه
۱
امین
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۳۶
سروش مبارک پرسپولیسیها باشه
ما جوون کم نداریم اگه ازشون بازی بگیره و با ی اشتباه نیمکت نشینشون نکنه،
سالهاست ی پلی میکر میخایم حالا میریم دنبال آندو! جباری حتی اگه فقط توبازیهای مهم بهش بازی بدیم از بقیه برامون بهتره منتها منصوریان فازش واقعا معلوم نیست
بعیدم میدونم جوونگرایی توعمل دیده بشه، جوونگرایی یعنی بازی دادن و حمایت ، نه وقتیکه ستاره ها محرومن یا مصدوم جوونارو بازی بدی، بعدمنتظر ی اشتباه بشی ک ببریشون روی سکو!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر