فهرست
ادعای زمانی؛ روزه سکوت گرفتم!
ادعای زمانی؛ روزه سکوت گرفتم!

ادعای زمانی؛ روزه سکوت گرفتم!

آی اسپورت – حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال بعد از رفتن منصوریان از این تیم روزه سکوت گرفته است و پاسخگوی رسانه‌ها نیست. در کنفرانس خبری استقلال، رضا افتخاری مدیرعامل این تیم اعلام کرد زمانی به دلیل اینکه وزیر ورزش از وی خواسته است از مصاحبه‌ها با رسانه‌ها امتناع می کند. اما زمانی  این مساله را تکذیب کرده است:

آقای زمانی! کمتر در دسترس هستید؟

به خاطر شرایط استقلال چند وقتی است دوست ندارم مصاحبه کنم. حفظ آرامش این تیم از هرچیزی برایم مهمتر است و طبق گفته شما روزه سکوت گرفتم.

افتخاری در مصاحبه‌ای اعلام کرد وزیر ورزش از شما خواسته دیگر مصاحبه نکنید.

من از احدی اولتیماتوم نمی‌پذیرم و به کسی باج نمی‌دهم. خودم فعلا تصمیم گرفتم پاسخ رسانه ها را ندهم. از رسانه‌ها معذرت می‌خواهم در پایان جلسه هیات مدیره از من خواستند که با آنها گفت و گو کنم اما همان‌طور که گفتم تا اطلاع ثانوی این تصمیم را گرفته‌ام.

روز گذشته علی چینی، مربی سابق استقلال ضمن انتقاد از شما عنوان کرد که زمانی فوتبالی نیست.

از شما خواهش می‌کنم این افراد را تشویق کنید تا بیشتر علیه ما صحبت کنند. وقتی اینگونه افراد صحبت می‌کنند ما به صحت حرف‌های خودمان ایمان بیشتری می‌آوریم. ما در دهه 50 فوتبالیست درجه یک بودیم و می‌توانید این را از فوتبالیست‌های آن نسل بپرسید. پس می توانیم بگوییم فوتبال چیست و در آن سررشته داریم.

 

روزنامه گل

۷۶ ۴  
آی اسپورت
2017-10-15 13:46:00
نظر دهید

۴ نظر
ميلاد
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۷
اگر درجه يك بودي پس چه غلطي تو مجلس ميكني؟
کچل حمومی
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۶
یکی از دلایل خوب نبودن استقلال همین آقاست...
فرهاد
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
جالبه. فکر کردم وقتی میگه علیه ما و صحت حرفهای ما منظورش هیئت مدیرست اما وقتی گفت ما دهه ۵۰ فوتبالیست درجه یک بودیم متوجه شدم که این بیچاره متوهمه و خودش رو چندنفر میبینه. دهه ۵۰ فوتبالیست بوده، اونم از نوع درجه یک، اما چون متواضع بوده و اهل مصاحبه هم نبوده هیچ اثری از خودش باقی نگذاشته که خدای نکرده ریا نشه.
ali
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
"آقای زمانی! کمتر در دسترس هستید؟

به خاطر شرایط استقلال چند وقتی است دوست ندارم مصاحبه کنم. حفظ آرامش این تیم از هرچیزی برایم مهمتر است و طبق گفته شما روزه سکوت گرفتم"

خیلی جالبه جوابشون، صراحتا اعلام کردن دلیل اینکه قبلا مصاحبه میکردن میخواستن ارامش استقلال رو بهم بزنن!!! که الان برای حفظ ارامش مصاحبه نمیکنن!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر