فهرست
لیورپول ۲-۲ تاتنهام؛ سوت علیه صلاح!
لیورپول ۲-۲ تاتنهام؛ سوت علیه صلاح!

لیورپول ۲-۲ تاتنهام؛ سوت علیه صلاح!

 

آی اسپورت- دیدار تماشایی لیورپول و تاتنهام با تساوی 2-2 به اتمام رسید. لیورپول  با گل دقیقه 90 محمد صلاح و در حالیکه لحظاتی قبل کاریوس پنالتی هری کین را گرفته بود، در آستانه غلبه بر تاتنهام بود اما پنالتی دقیقه 94 هری کین بازی را به تساوی کشاند. بازی با برتری لیورپول آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 3 به گل رسید. پاس به عقب اشتباه اریک دایر باعث شد محمد صلاح با دروازه لوریس تک به تک شده و با ضربه ای دقیق گل اول مرسی سایدی ها را به ثمر برساند. در ادامه جریان بازی کمی آرام شد. در دقیقه 18 جیمز میلنر شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه زیبای او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 در ادامه لیورپول باز هم بر جریان بازی مسلط بود و در دقیقه 33 می توانست با ضربه سر دیدنی فن دایک اختلاف را 2 برابر کند اما هوگو لوریس عکس العملی زیبا از خود نشان داد. در اواخر نیمه اول تاتنهام اولین موقعیت جدی خود را روی  دروازه لیورپول ایجاد کرد اما ضربه والی دمبله با عکس العمل بسیار خوب کریوس همراه بود تا لیورپول در 45 دقیقه اول با برتری 0-1 راهی رختکن شود. شاگردان پوچتینو در نیمه دوم برای جبران وارد میدان شده و از همان ابتدا حملات خود را آغاز کردند. در دقیقه 56 این تیم بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما سون در موقعیتی تک به تک مغلوب کاریوس شد و ضربه دله آلی نیز در ریباند راهی به دروازه نیافت.

 در ادامه جریان بازی کاملا در اختیار تاتنهام قرار داشت  اما 2 فرصت بسیار خوب این تیم با آفسایدگیری هوشمندانه مدافعان لیورپول از دست رفت. اما در دقیقه 80 بالاخره حملات تاتنهام به نتیجه نشست. دفع توپ کاریوس و اشتباه مدافعان لیورپول، وانیاما که یک دقیقه قبل راهی میدان شده بود با ضربه ای تماشایی گل تساوی را وارد دروازه لیورپول کرد. در دقیقه 86 لیورپول با توقف هری کین در محوطه صاحب یک ضربه پنالتی شد اما کاریوس موفق شد هوشمندانه پنالتی آقای گل لیگ برتر را مهار کند. اما در دقیقه 90 محمد صلاح موفق شد با یک حرکت انفرادی دیدنی و ضربه ای تمام کننده، گل برتری لیورپول را به ثمر برساند. اما در دقیقه 94 تاتنهام باز هم صاحب یک پنالتی دیگر شد که این بار هری کین آن را تبدیل به گل کرد و بازی با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-02-04 22:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر