فهرست
قلعه‌نویی درباره تیم ملی؛ از پیش بازنده نیستیم
قلعه‌نویی درباره تیم ملی؛ از پیش بازنده نیستیم

قلعه‌نویی درباره تیم ملی؛ از پیش بازنده نیستیم

آی اسپورت – امیر قلعه‌نویی معتقد است ایران در جام جهانی مقابل حریفانش از پیش بازنده نیست اما نباید توقع صعود به مرحله بعد را از این تیم داشت. صحبت‌های ژنرال را در باره بازی امروز تیم ملی مقابل مراکش و سایر بازی‌های تیم ملی بخوانید:

  • هدف اول ما باید این باشد که گل نخوریم. مراکش تیم حرفه‌ای است و از قدرت‌های آفریقا محسوب می‌شود. ضمن اینکه پرتغال قهرمان یورو و اسپانیای مدعی هم در این گروه قرار دارند. ما ایرانی ها برای روزهای بزرگ هستیم و مطمئنم بازیکنان ما با کیفیت ترین بازی ها را در جام جهانی انجام می دهند.
  • ما در جام جهانی از قبل بازنده نیستیم. برای هر بازی باید استراتژی خاصی داشته باشیم. نباید توقع داشته باشیم که تیم ملی حتما صعود کند. اگر تیم ملی به مرحله بعد برود که کار بسیار بزرگی انجام داده است ولی مردم باید بدانند ما دو بار پیاپی و با بهترین آمارها به جام جهانی صعود کرده‌ایم.
  • اسپانیا در جام جهانی آفریقای جنوبی قهرمان جهان شد ولی دوره گذشته در همان مرحله گروهی از مسابقات کنار رفت. حتی اگر تیم ملی به مرحله بعد صعود نکرد، مردم باید خوشحال باشند که ما دو بار پیاپی به جام جهانی رفته‌ایم. این باید پایه و اساسی بشود برای جام جهانی بعدی. این جوان‌ها می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. نه به این معنی که حتما پیروز شوند. همین که از اسم ایران دفاع کنند، کار بزرگی کرده‌اند.
۴ ۱  
آی اسپورت
2018-06-15 18:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
قلعه قدیمی
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۵
صعود خواهیم کرد مقتدر ایران
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر