فهرست
بودیمیر؛ ستاره جشن قهرمانی پرسپولیس
بودیمیر؛ ستاره جشن قهرمانی پرسپولیس

بودیمیر؛ ستاره جشن قهرمانی پرسپولیس

آی اسپورت – پرسپولیس که فقط یک مساوی با هت‌تریک قهرمانی خود در جم فاصله داشت، حال با کسب سه امتیاز بازی مقابل پارس جنوبی جم، قهرمان لیگ هجدهم فوتبال ایران شد، گل قرمزها توسط بازیکنی زده شد که در چندوقت اخیر، انگشت انتقاد هواداران را به سمت خود دراز کرده بود؛ ماریو بودیمیر. او که در نیم‌فصل دوم به تشخیص برانکو به‌جای منشا به جمع سرخ‌پوشان پیوست و قرار بود در کنار علیپور به‌خدمت گرفته شود اما نتوانسته بود آنطور که باید انتظارات هواداران این تیم را برآورده سازد. بودیمیر و علیپور تقریبا در نیمی از بازی‌های نیم‌فصل در کنار هم و در خط حمله بازی کردند. اما هردو روزهای خوبی را سپری نمی‌کردند.

علیپور در نیم‌فصل دوم افت محسوسی را تجربه می‌کرد، بودیمیر نیز نتوانسته بود آن مهاجم هدف و سرزنی که برانکو وعده‌اش را داده بود، باشد و گلزنی کند. گرچه خیلی از کارشناسان فوتبال، نظری خلاف هواداران این تیم داشتند و معتقد بودند که باید به وی فرصت داده شود تا در ترکیب تیم جا بیفتد و بودیمیر را بازیکنی تاثیرگذار در روند گلزنی سرخ‌پوشان می‌دانستند. ماریو تا قبل از پنجشنبه (شب آخر بازی‌های لیگ هجدهم) توانسته بود، دو گل در بازی‌های جام‌حذفی، دو پاس گل و دو پنالتی‌گیری برای سرخ‌پوشان به ارمغان بیاورد که این آمار برای مهاجمی که فقط یک نیم‌فصل فرصت داشته، آمار متوسطی است. اما در هفته سی‌ام لیگ هجدهم، پرسپولیس به مصاف پارس جنوبی جم رفت. پارس حریف دست و پا بسته‌ای برای پرسپولیس نبود، آنها به‌خصوص در نیمه اول فشار زیادی به دروازه بیرانوند آوردند. اما در دقیقه ۴۱ مهاجم ۳۳ ساله پرسپولیس، با ضربه نوک پای خود، نخستین گل خود را در لیگ هجدهم در آخرین بازی به‌ثمر رساند.

بعد از گل پرسپولیس، بازی روند متعادل‌تری پیش گرفت و دیگر خبری از فشارهای اولیه شاگردان تارتار نبود، تا دقیقه ۹۵ که سوت اشکان خورشیدی به‌صدا درآمد و سرخ‌پوشان با تک گل ماریو بودیمیر و برد مقتدرانه‌شان به سومین قهرمانی متوالی خود در رقابت‌های لیگ برتر رسیدند. بودیمیر آنقدر در بازی‌های قبلی خود برای پرسپولیس موقعیت ساخت و موقعیت خراب کرد تا بالاخره زننده شیرین‌ترین گل این فصل پرسپولیس شد!  او همچنین با این گل، قهرمانی را برای هواداران سرخ دلنشین‌تر و جا پای خود را برای ادامه حضورش در فصل بعد پرسپولیس نیز،  محکم‌تر کرد.

۳۳    
آی اسپورت
2019-05-17 11:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر