فهرست
پاسخ ایران به فیفا؛ کسی از تیم ملی محروم نشده
پاسخ ایران به فیفا؛ کسی از تیم ملی محروم نشده

پاسخ ایران به فیفا؛ کسی از تیم ملی محروم نشده

آی اسپورت - نامه فیفا شب گذشته به فدراسیون فوتبال ایران رسید و طی آن سؤال شده بود که آیا شجاعی و حاج‌صفی محروم شده‌اند یا نه. فدراسیون جهانی فوتبال حتی در این خصوص از فدراسیون فوتبال ایران خواستار توضیح شده بود. فدراسیون هم در پاسخ به این نامه اعلام کرده است که این دو بازیکن را محروم نکرده است و خبرهای مربوط به این موضوع درست نیست. این نامه آماده شده است و امروز به فیفا ارسال خواهد شد.

اظهارات محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان مبنی بر اینکه شجاعی و حاج‌صفی، دو بازیکن ایرانی تیم پانیونیوس یونان به دلیل بازی مقابل مکابی رژیم صهیونیستی دیگر به تیم ملی دعوت نمی‌شوند، بازتابی جهانی داشت. همین مسئله باعث حساسیت فیفا نیز شده بود و آنها به همین دلیل از فدراسیون فوتبال خواستار توضیحاتی در این باره شدند. در عین حال مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده است که فدراسیون موضوع یادشده را بررسی می‌کند.

۲ ۸  
آی اسپورت
2017-08-13 13:15:00
نظر دهید

۸ نظر
میلاد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
اگر فدراسیون دماغ داشت الان از پنجره اومده بود تو اتاق اینفانتینو. نه محروم نیستند٫ ولی چون اسلام در خطر است دعوت هم نمیشوند.
۸
پیمان
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۸
اینه مطالبه اکثریت 24 و شکست دلواپسا و تندروها
به جای ساختن ایران و حل مشکلاتش دنبال دهن کجی به استکبار و 4تا شعار بی مصرف ایدیولوژیکی نباشیم
۹
امیرحسین
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۸
پورغاز و امید ابراهیمی و شجاعی و مظاهری و دژاگه و غفوری فقط به خاطر اسم و سابقه شون تو تیم ملی ان و حق لک رفیعی مسلمان ماهینی کامیابی نیا و محمد ابراهیمی و محرمی و...داره پایمال میشه
۱ ۳
سهام
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۵۴
انتخاب بازیکن توسط مربی یه کار کاملاً سلیقه ای هستش. و بحث حق و ناحق ابداً موضوعیتی نداره. 2 فصل پیش بعد از ادینیو، شهباززاده بهترین گلزن لیگ بود. اما به تیم ملی دعوت هم نشد و طارمی دعوت شد. حتی اون موقع هم نمیشد حرفی از این زد که حق شهباز زاده هست انتخاب بشه و حق طارمی نیست. دنیای مربی گری کاملاً سلیقه ای هستش دوست عزیز.
۴
دوست ساندیس خور لمپن من
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۲
باغ وحش ارم محیطی مناسب برای نگهداری و مواظبت از شماهاست
معمولا برای معدوم کردن حیوانات مبتلا به حاری از سم استفاده می کنن...امیدوارم سم استفاده شدع براتون چینی نباشه
۱
فرهاد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۰۵
تابلوپرسپولیسی هستی اسم هر چه بازیکن غیر پرسپولیسی را که در تیم ملی است اوردی که حقشان نیست در تیم ملی باشند بعد اسم 5 تا پرسپولیسی را اوردی که باید در تیم ملی باشند اصلا دوست داری هر 23 بازیکن تیم ملی ااز پرسپولیس باشند تا حق و عدالت اجرا شده باشد؟
فرهاد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
محروم نشدند فقط دعوت نمی شوند
۱
اشکان
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۲
اینش به کیروش ارتباط داره که این بازیکنا دعوت میشن یا نه در صورت دعوت نشدن باز هم تیم ملی تعلیق میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر