فهرست
پیشنهاد عجیب عقاب؛ نگذارید ژاپنی‌ها بخوابند
پیشنهاد عجیب عقاب؛ نگذارید ژاپنی‌ها بخوابند

پیشنهاد عجیب عقاب؛ نگذارید ژاپنی‌ها بخوابند

آی اسپورت - در حالی که دو روز به بازی  فوتبال ایران یعنی فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و کاشیما باقی مانده، استرس و اضطراب نزد هواداران این تیم در مورد نتیجه این بازی رو به افزایش است و این اضطراب بر روی برخی پیشکوستان پرسپولیس مثل احمدرضا عابدزاده چنان تاثیری گذاشته که رو به توصیه پیشنهادات غیراخلاقی به هواداران پرسپولیس آورده‌اند! پیشنهاد عابدزاده به هواداران پرسپولیس اجرای همان اتفاقی است که هواداران تیم ملی در روسیه برای کریستیانو رونالدو پیش آوردند. صحبت‌های عابدزاده را بخوانید:

  • تماشاگران ما از هر لحاظ عالی هستند، اما یک اشکال به آن‌ها وارد است؛ از صبح با شعار‌ها انرژی‌شان را صرف می‌کنند و هنگام برگزاری مسابقه نیم‌ساعت توان فریاد زدن برایشان می‌ماند. بهترین کار این است که همه جا ساکت باشد تا وقتی داور به علامت شروع بازی در سوت خود دمید، با فریاد‌ها و شعار‌های بلند و ناگهانی به تیم حریف و به داور داخل زمین شوک بدهند. وقتی در حال گرم کردن تیم خودی را هم تشویق می‌کنند، گوش و ذهن بازیکن حریف به شرایط استادیوم عادت می‌کند. تماشاگری که شب می‌رود جلوی هتل تیم مهمان خودش نمی‌خوابد، اما نمی‌گذارد بازیکن حریف هم بخوابد، در واقع هر کاری در توان داشته برای تیمش انجام داده! بقیه‌اش می‌ماند به تلاش بازیکنان و شانس‌های مسابقه.
  • من خودم هر وقت با پرسپولیس می‌رفتم اهواز، شب قبل از بازی درست نمی‌خوابیدم، چون طرفداران استقلال نمی‌گذاشتند بخوابیم. دور هتل تا صبح شیپور و طبل می‌زدند. در همین جام جهانی طرفداران ایران شب دور هتل تیم ملی پرتغال سر و صدا کردند. بازیکن شب قبل از بازی ۲، ۳ ساعت بی‌خوابی بکشد، تمرکزش و حتی کیفیت فنی‌اش افت می‌کند. این دست خودش نیست. بی‌خوابی باعث می‌شود ذهن آدم مشوش شود. با شناختی که از طرفداران خودی دارم، احتمال می‌دهم جمعه شب نگذارند خواب راحت به چشم بازیکنان ژاپنی برود!
۲۱ ۵  
آی اسپورت
2018-11-09 16:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۳۷
عقاب دسِت درد نکنه یعنی اینقدر تو این چهل سال تمدنِ خودمونو فراموش کردیم که همچین عمل زشتی انجام بدیم آره تو ورزشگاه باید زمانی ک توپ تو دست آوناس کابوس آزادی رو به رخشون بکشیم و اعتماد به نفسشونو از بین ببریم . اما این امری ک عقاب خوب ما داد ب دور از مردونگی و تمدنه و از عقاب چنین حرفی بعید بود ! تو بازی الان تبریز تماشاگرانماهای وطن فروش تراختور میهن پرستی رو در حق ملتشون تموم کردن و این فاجعه ای است برای میهنمان که در راس آن سیاستمداران وطن فروش و بعضاً نااهلش باعث ترویج وطن فروشی و فراموشی هویت همیهنانمان شد و این عزای بزرگی است هم برای ایران و هم برای خطه آزربایجان ایران! ننگ بر وطن فروشان
اميرسالار استقلالييييييي
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۳۹
اين عقاب عقاب كه ميگيد توى قهرمانى دوم استقلال تو جام باشگاههاى آسيا نقش پررنگى داشته هاااااااااا،با يك جستجوي كوچيك مى تونيد بفهميد كه دروازه بان ما بوده:))))))))
۹ ۱
محمد حسین
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۳۴
عابدزاده ذخیره بابازاده بود تو فینال استقلال با لیااونینگ چین بدبخت لونگی
محسن
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۱۳
نه که در ژاپن از کارها برای تیم شما کردند حالا در حد توان میخواهید جبران کنید!!! اصولا اینروزها و این سالها،هدف،وسیله را توجیه میکند! مثل جعل قرارداد،اگر با قهرمانی توام باشد اشکالی ندارد!چون سبب ساز قهرمانی شده!!! حالا اینکارهای کثیف هم وسیله است دیگه.
۲
pooyan
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۵۸

با ما گفته بودند ؛
" آن کلام مقدس را ، باشما خواهیم آموخت
لیکن
به خاطر آن
عقوبتی جان فرسای را
!
تحمل می بایدتان کرد ! "
عقوبت جانکاه را چندان تاب آوردیم
آری
که کلام مقدس مان
باری
از خاطر گریخت !
احمد شاملو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر