فهرست
سرخ‌ها نگران جدایی هفت ستاره! ‌
سرخ‌ها نگران جدایی هفت ستاره! ‌

سرخ‌ها نگران جدایی هفت ستاره! ‌

آی اسپورت – برانکو در تازه ترین مصاحبه اش اعلام کرده که به هیچ کدام از بازیکنانش اجازه جدایی نخواهد داد اما او بهتر از هر کسی می داند که نگه داشتن بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل به پایان می رسد اصلا کار راحتی نیست. خراسان ورزشی درباره این موضوع نوشته: محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محمد انصاری، وحید امیری  و محسن ربیع‌خواه، بازیکنانی هستند که فقط تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارند و از قضا هر 7 بازیکن هم از ارکان تیم هستند‌. اتفاقا برخی از این بازیکنان فصل‌گذشته پیشنهادهای خارجی هم داشتند اما ترجیح دادند یک فصل دیگر با پرسپولیس همکاری کنند‌.البته قطعا پروسه تمدید قرارداد با ستاره‌های سرخ آسان نخواهد بود، چرا‌که هم درخواست مالی‌شان قابل‌توجه است و هم این‌که شایعه‌ای‌ درباره احتمال لغو محرومیت پرسپولیس از نقل‌و انتقالات تابستانی مطرح شده که کار را برای تمدید قرارداد ستاره‌ها دشوارتر خواهد کرد‌.

گفته می‌شود با مستندات ارائه شده از سوی باشگاه پرسپولیس به فیفا و کاس درباره فسخ قرارداد مهدی طارمی با باشگاه ‌ریزه‌اسپور ترکیه و اعلام رضایت این باشگاه ترکیه‌ای پس از دریافت غرامت از پرسپولیس و طارمی، احتمال کاهش محرومیت سرخ‌ها زیاد است‌. بر این اساس ستاره‌های سرخ که قراردادشان تمام می‌شود دیگر بابت نگرانی و موضع گرفتن هواداران به واسطه جدایی آن‌ها دغدغه نخواهند داشت و شاید پیشنهادهای خارجی یا حتی داخلی چشمگیر، را در اولویت قرار دهند‌. بر‌اساس شنیده‌ها چند بازیکن پرسپولیس که قراردادشان به اتمام می‌رسد، از هم‌اکنون مقصد بعدی‌شان را هم تعیین کرده‌اند و باید آن‌ها را جدا شده دانست‌."

۸۸ ۴  
آی اسپورت
2018-01-15 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
وحید بارساپولیسی
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۴۲
خخخخخخ// مثلا پرسپولیس کبیر و قهرمان رو ول کنن برن سپاهان و فولاد و استقلال.. پس بازنده ان... برن قطر .. بازم بازنده ان پول در قبال تباهی فوتبال (محمد نوری آندو زهیوی طیبی و این اواخر سروش رفیعی ..) اروپا هم که اینا رو نمیخواد .. میمونه تیمهای درجه 3 یونانی که آه در بساط ندارن و ته قراردادشون (کریم و مسعود و احسان 300 تا 400 هزار دلاره ) که به کمال و انصاری و محسن و فرشاد کف این پیشنهادا میرسه فوقش 150-200 هزار یورو ... حالا بشینن فک کنن کجا براشون بهتره .ارتش سرخ آسیا با ادعای قهرمانی لیگ و آسیا یا الخریطیات و خور و القطر و پانیونیوس و آپولونیوس و آمکار و ...
هواداران متوهم پرسپولیس
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۱
معلومه سوختیا . کامیابی نیا و مسلمان و امیری و انصاری همین الان از قطر پیشنهاد دارند . رفیعی و طارمی هم توی لیگ قطر بهترین بازیکنان تیم خودشون خواهند شد تا بسوزید . ضمنا همه تیمای اروپایی که میتونند توی لیگ اروپا بازی کنند هم عالی هستند . اگه محبوبیت روی سکوها برای کسی پول می شد که الان وضع فوتبالیستای دهه 60 این نبود . تو حتی نمی دونی محسن عاشوری اولین بار جلوی کدوم تیم ملی دبل کرد . الحق که مسی فن هستی . مطمئنم بازیهای ریوالدو توی بارسا رو هم یادت نمیاد
وحید بارساپولیسی
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۲۹
خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه.. من از زمان باکرو و زوبی زارتا و پلگرینو و لینه کر و کومان و .. عاشق بارسلونام.. محسن عاشوری هم مثل پیوس و کرمانی و محمدخانی و محرمی و پنجعلی ستاره های کودکی من هستند..الان اینایی که نوشتی هیچکدوم سروته ندارن..
ندا
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۳۷
جز کمال که با ناز کردنا و اداهای همیشگیش عادت داریم بعید میدونم بقیه به فکر رفتن باشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر