فهرست
دیسلایک : فرار از پذیرش اشتباه
دیسلایک : فرار از پذیرش اشتباه

دیسلایک : فرار از پذیرش اشتباه

آی اسپورت –  " اگر غیرت شیربچه های ایرانی استقلال نبود، حتی نتیجه سال قبل هم برای داور کافی نبود و استقلال را هشت بر یک بازنده می‌کرد! واقعا برای فوتبال آسیا جای تأسف دارد که چنین داورانی که آلوده به مسائل غیرفوتبالی هستند، فضاوت می‌کنند. واقعا این داور باید از سطح اول فوتبال آسیا محو شود! این داور در حد لیگ دسته سوم ایران هم نبود چه برسد به قضاوت در آسیا. ما بعد از کلی تحقیق متوجه شدیم این داور همانی است که در دیدا پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برای العین سوت زده و مقدمات صعود این تیم به مرحله گروهی را فراهم آورده است! ظاهرا همه چیز روی حساب و کتاب چیده شده بود."

این بخشی از اظهار نظر حسن زمانی بعد از تساوی استقلال و العین در دیدار رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان بود. دیداری که همه شاهد قضاوت فوق العاده مشکوک داور مالزیایی اش بودند اما صحبتهای عضو جنجالی هیات مدیره استقلال آنقدر تند بود که AFC او را 5 هزار دلار جریمه کرد و او باید تا دو هفته دیگر این پول را به حساب کنفدراسیون فوتبال آسیا واریز کند. در شرایطی که از زمانی به خاطر این اظهار نظر انتقاد زیادی شده و رسانه های مختلف خواهان این شده اند که زمانی این پول را از جیب دهد و استقلال جریمه او را پرداخت نکند، عضو هیات مدیره استقلال با خونسردی هر چه تمام تر گفته که این جریمه ارتباطی به او پیدا نمی کند.

او به خبرگزاری مهر گفته:" ما چیز خاصی مطرح نکردیم که باعث جریمه شود. در رای، اینکه چقدر صحت داشته باشد نوشته اند بعد از بازی العین عامل اغتشاش شده ایم. مصاحبه ای که بعد از بازی انجام می شود چه تاثیری می تواند داشته باشد؟ ما گفتیم AFC رسیدگی کند. می تواند رسیدگی هم نکند. چیز خاصی هم نگفتیم. پرداخت این جریمه ارتباطی به من ندارد"

او در پاسخ به این سئوال که وزیر ورزش گفته باشگاه نباید این جریمه را بدهد و شخص متخلف موظف به پرداخت پول است گفته:" پیش از این مسائلی در باشگاه رخ داده و افرادی بوده اند که بیش از ۲۰، ۳۰ میلیارد تومان به باشگاه ضرر زده اند. اگر قضیه اینطور باشد که باید برویم دنبال آنها و بگوییم بیایید این ضررها را جبران کنیدمن نه توهین کردم و نه چیزی گفتم. فقط درخواست رسیدگی کردیم برای احقاق حق باشگاه؛ والسلام!"

 

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-04-17 11:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بهراد
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۲۶
داوری تو اون بازی افتضاح بود، در واقع اشتباهات وحشتناک داور بود که باعث شد العین از شکست خانگی فرار کنه. اما با کدوم منطق و با چه مدرکی میشه مدعی فساد داور شد؟ یادمه فردای روزی بازی با العین تو محل کارم همه حتی پرسپولیسی ها با قطعیت از فساد و پول گرفتن داور حرف میزدن. به هیچ وجه نمیشه به صرف اشتباهات فاحش مدعی پول گرفتن و فساد داور شد. اما میشه با درجه بالایی از اطمینان مدعی شد مغزی که بدون سند و مدرک به کسی تهمت فساد مالی میزنه، فاسد و پوکه.
۴
معین
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۴
شما لطف کن برای شهرت و محبوبیت یک پیج اینستاگرامی باز کن هرچقدر دلت میخواد اونجا ژانگولر دربیار والا تضمینی تو یکی صاحب کلی فالوئر میشی اصلا هم نیاز نیست کار خاصی بکنی همین که خودت باشی کافیه...لطفا دست از سر استقلال بردار والسلام
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر