فهرست
تعویض‌های گیج‌کننده کی‌روش
تعویض‌های گیج‌کننده کی‌روش

تعویض‌های گیج‌کننده کی‌روش

آی‌اسپورت- کیفیت ضعیف پوشش مسابقه ایران و ازبکستان و عدم استفاده از نماهای بسته و دوربین‌های نزدیکتر، بارها جواد خیابانی گزارشگر بازی را به اشتباه انداخت. ایران در ابتدای نیمه دوم سامان قدوس را جانشین اشکان دژاگه کرد و صادق محرمی را به جای وریا غفوری به زمین آورد و علیرضا جهانبخش نیز جای خود را به مهدی طارمی داد. ۳ تعویضی که باعث تغییر در شکل روند تهاجمی تیم ملی شد.

بعد از این سه تعویض، کی‌روش پژمان منتظری را جانشین مجید حسینی مصدوم کرد و مهدی ترابی را نیز به جای کریم انصاری‌فرد به زمین آورد که ترابی در بدو ورود موفق به گل‌زنی در ترکیب تیم ملی روی پاس سعید عزت‌اللهی شد.

خود عزت‌اللهی ششمین تعویض ایران لقب گرفت و جای خود را به مسعود شجاعی داد که چهارمین کاپیتان ایران در این مسابقه بود.

 

ورزش سه

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-09-11 21:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۴۳
حالا دیوانگی ، خصومت و گروگانگیری کیروش رو کاملا میشه با پرسپولیس و استقلال دید . هر دو.تیم بازیهای حساسی بزودی دارند و هدف کی روش حاشیه سازی و اختلال در آماده سازی برای دو تیم بود تا با شکست در هفته آینده زهرش رو به شفر و برانکو بریزه . از استقلال یک نیمه ووریا هدیه بردن تور ازبک به بازیکنان گروگان گرفته شده و اختلاف بین هواداران در مورد تعداد دعوت شده های هر تیم و در نهایت کامل نبودن تیمها برای تمرین جهت بازیهای حذفی آسیایی و خدمت به قطریها . هواداران کیروش و فدراسیون بی لیاقت کارشون رو خوب بلدن .
....
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۱۷
اخه احمق برانکو که تو بازی رفت با الدحیل که تازه بوضیاف و چند تا بلزیکن اصلی الدحیل هم نبودن باخت و همین طور دور قبلی بازیها که خفت بار حذف شد.اگه برانکو مالی بود حداقل اونجا یه مساوی میگرفت.تو بازی رفت که تیم ملی اردو و بازی نداشت.
!!!
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۳۶
حالا باز خوبه شوفر السد رو تو ازادی برد! کیسه کشای ماتحت سوخته چقدر راحت درباره برانکو نظر میدن وقتی تیم خودشون حتی همین شانس کم پرسپولیس رو هم نداره
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر