فهرست
چرا پرسپولیس یک «صیادمنش» نداشت؟
چرا پرسپولیس یک «صیادمنش» نداشت؟

چرا پرسپولیس یک «صیادمنش» نداشت؟

آی اسپورت - در جلسه‌ای که ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم قبل از سفر به کرواسی انجام داد، برانکو مواردی را به صورت شفاهی به مدیرعامل باشگاه اعلام کرد تا در صورت بازگشت به ایران خواسته‌های او انجام گیرد. ظاهراً یکی از خواسته‌های برانکو از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس این بود که بازیکنان جوان این تیم که فرصت بازی پیدا نمی‌کنند، به صورت قرضی نه دائمی به تیم‌های دیگر بروند تا با بازی کردن در این تیم‌ها بتوانند تجربه خود را بالاتر ببرند.

حمیدرضا طاهرخانی، محمدحسین اسدی، سعید حسین‌پور و احسان حسینی ۴ بازیکن جوان تیم پرسپولیس هستند که فرصت زیادی به آن‌ها برای بازی کردن نرسید و به همین دلیل سرمربی پرسپولیس اعلام کرده آن‌ها می‌توانند برای تجربه اندوزی بیشتر راهی تیم‌های دیگر به صورت قرضی شوند.

برخی از این نفرات ۳ سال کنار پرسپولیس بودند بدون آنکه پیشرفتی حاصل کنند و به سطحی بالاتر برسند. این در حالیست که اللهیار صیادمنش فقط با یک فصل بازی در پرسپولیس هم به پیراهن تیم ملی بزرگسالان رسید و هم مبلغی حدود ۸۵۰ هزار دلار برای این باشگاه درآمد کسب کرد.

صیادمنش ۱۸ ساله که اگر اشتباه نکنیم از هر ۴ جوان پرسپولیسی مورد نظر جوان‌تر است آنقدر استعداد داشت و خرید خوبی بود که هم خودش نفع برد و هم باشگاهش استقلال!

به راستی متر و معیار جذب جوانان در باشگاه پرسپولیس چیست؟ چرا باشگاه پرسپولیس نمی‌تواند همچون استقلال جوانانی مثل صیادمنش پیدا کند، بفروشد و به درآمد خوبی برسد؟ این ۴ جوان شاید مستعد باشند، اما بی‌تعارف در حد و اندازه‌های اللهیار صیادمنش نیستند. اگر این ۴ بازیکن به صورت قرضی هم به تیم‌های دیگر بروند باز نیمکت‌نشین خواهند شد!

مشکل این جوانان نیستند بلکه استعدادیاب‌های باشگاه پرسپولیس (اگر استعدادیابی در این باشگاه باشد!) هستند که به جای پیدا کردن امثال صیادمنش جوانانی به باشگاه معرفی می‌کنند که در حد و اندازه‌های نام این باشگاه نیستند. 

 

خبر ورزشی 

۸ ۷  
آی اسپورت
2019-06-12 09:30:00
نظر دهید

۷ نظر
عباس
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۴۷
البته صیادمنش هم رشدی نداشت پارسالم قبل اکمدن به کیسه همینقدر خوب بود. ضمنا اگه روزنامه خبرورزشی تحت تاثیر لقمه حروم شرافتشو از دست نداده بود حتما اشاره میکرد که صیادمنش وقتی اسمش اومد تو لیست خرید پرسپولیس تازه کیسه کشا شناختنش. ببین توروخدا بازیکن 5 میلیون دلاریو 850 هزار دلار ازش بزخری کردن الان خوشحالم هستن!!
###
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۲۶
الان میخوایید بگین امثال صیادمنش یا قائدی محصول کیسه هستن؟؟؟؟؟؟ غیرقانونی صیادمنش رو از سایپا گرفتن و ترانسفر کردن. یادتون نرفته که صیادمنش اول با پرسپولیس توافق کرده بود و کیسه با مبلغ بیشتر نظرش رو عوض کرد؟؟ صیادمنش قبل از اومدن به کیسه هم بازیکن شناخته شده و خوبی بود و قرار بود بره ترکیه پس ترانسفر شدن این بازیکن هیچ ربطی به کیسه نداره. دو روز دیگه بلبلی رو هم که غیرقانونی گرفتن میگن خودشون پرورش دادن.
پرسپولیس طارمی رو از لیگ یک گرفت و به تیم ملی رسوند.
HHEE
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۵۷
برید ببینید کیسه تو چند سال اخیر چندتا بازیکن جوون رو با پول ریختن زیر پاشون خریده و هیچکدوم به هیچ جا نرسیدن، صیادمنش هم کشف استقلال نیست اصولا و اگه فوتبال بین بودید میفهمیدید تو جام جهانی نوجوانان اسم و رسم پیدا کرد. حالا کاری نداریم که با کثافتکاری از سایپا گرفتش و مدیرعامل سایپا هم اون زمان صدتا مصاحبه کرد که استقلال نمیتونه قرارداد ببنده باهاش و البته به طور اتفاقی یهو دهنش رو بست بخاطر اینکه وزیر پرسپولیسی بود.
میم
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۰۶
خیلی مضحکه که چرا همچین اسمی رو بولد می کنید و این همه بها میدین در صورتی که پرسپولیس همین حالا علیپور رو داره!!! بازیکنی که در این سالها کیفیت و ارزش خودش رو نشون داده، گل های مهمی برای پرسپولیس در لحظه های مهمی رو زده. چرا اصلا صیادمنشی که یک نیم فصل بازی نکرد به تیم ملی دعوت میشه اما علیپور رو آقایان بعد از فینال جام حذفی متوجه کیفیتش میشن؟ آقای گل فصل گذشته و برترین گلزن فصل حاضر پرسپولیس.
امیدوارم با صیادمنش بد نکنید که مثل خیلی از استعداد ها سوخت بشه
عارف
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۴۰
صیادمنش بازیکن سایپا بود و قرارداد او با کیسه غیرقانونی بود ولی مثل همیشه ماسمالی شد قراداد بلبلی و پاتوسی همینطور
فرهاد
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۴
ما این مطلب را400 بار گفتیم . برانکو نه تنها اعتقادی به جوانان ندارد بلکه انها را ادم هم حساب نمی کند ندیدید می گفت ما با 13 نفر رفتیم فینال ینی 12 بازیکن ذخیره این تیم ادم نیستند . 3 حالت دارد که در هر 3 حالت برانکو مقصر است. 1 برانکو بازیکن شناس نیست و برای همین هیچوقت جوانان و ذخیره های خوبی ندارد 2 بازیکن شناس است ولی دلالی دوست دارد و این بنجل ها را برای حق دلالی می اورد مانند ادام همتی 3 بازیکن شناس است بازیکنان جوان خوبی می اورد ولی مربی سازنده نیست و عرضه به اوج رساندن بازیکنان را ندارد مربی که اعتماد به نفس جوانانش را تا انجا پایین می اورد که در شمارش اعضای تیمش هم انها را حساب نمی کند. بعد جالبه یک عده می گوین از چوب بازیکن می سازد مثال مسلمان و نادری را می زنند که قبل پرسپولیس ستاره بودند. هر مربی در هر سال حدداقل یکی دو تا بازیکن می سازد حتی قلعه نوعی که به کار با ستاره ها معروف است سالی یک جوان رو می کند ولی لین اقا هیچ سازندگی برای فوتبال ایران ندارد فقط ساخته های مربیان دیگر و کیروش مانند بیرانوند امیری ترابی را می دزدد بعد هم باز عرضه قهرمانی ندارد دست به دامان فدراسیون فتاحی فغانی و سایر داوران می شود اخرش هم 40 میلیارد می گیرد و به ریش ایرانی جماعت می خندد
۱ ۱
فرهاد شله زرد
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۱۷
چیزخوری پرسپولیس ممنوع
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر