فهرست
نیم‌میلیارد یورو برای ۲۲ برزیلیِ بارسلونا
نیم‌میلیارد یورو برای ۲۲ برزیلیِ بارسلونا

نیم‌میلیارد یورو برای ۲۲ برزیلیِ بارسلونا

آی‌اسپورت- فیلیپه کوتینیو به شهری رفت که پیش از این با حضور در اسپانیول به خوبی آن را می‌شناخت و با باشگاهی قرارداد امضا کرد که برزیلی‌های زیادی در آن پا به توپ بودند. در طول ۱۲۰ سال ۳۰ بازیکن برزیلی برای آبی اناری‌های بازی کردند (بیشترین بازیکن خارجی در این تیم).

از فصل ۹۴ – ۱۹۹۳ حضور برزیلی‌ها در این باشگاه بیشتر شد. در آن فصل روماریو با بارسلونا قرارداد امضا کرد. مهاجم برزیلی از آیندهوون به اسپانیا رفت و با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون یورو به این تیم پیوست. او تنها بازیکن برزیلی نبود که از آیندهوون به بارسلونا رفت. رونالدو نیز در فصل ۹۷-۱۹۹۶ با قراردادی به ارزش ۱۵ میلیون یورو به تیم کاتالانی پیوست. در این فهرست، نام بازیکنان دیگری دیده می‌شود که بارسا برای جذب آن‌ها هزینه زیادی کرده است. دنی آلوس با ۳۶، نیمار ۸۰ و پائولینیو با ۴۰ میلیون یورو به آبی اناری‌ها پیوستند.

گاهی اوقات امضای قرارداد با بازیکنان برزیلی نسبت به هزینه انجام شده در حد انتظار نبوده است. بازیکنانی چون انریکه (۱۰ میلیون یورو)، کریسن (۱۴ میلیون یورو)، جووانی (۲۰ میلیون یورو) و راکمبک (۵ میلیون یورو) در این فهرست قرار می‌گیرند. در مجموع آبی اناری‌ها از فصل ۹۴-۹۳ با ۲۲ بازیکن برزیلی قرارداد امضا و برای آن‌ها ۴۸۲.۵ میلیون هزینه کردند.

۳    
آی اسپورت
2018-01-07 16:02:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر