فهرست
نفرین کارت‌های کمال در پرسپولیس
نفرین کارت‌های کمال در پرسپولیس

نفرین کارت‌های کمال در پرسپولیس

آی اسپورت- شاید هیچ‌كس باورش نمی‌شد غیبت كمال در دو مسابقه مهم، این‌قدر برای قرمزها گران تمام شود. گذشته از بازی سپاهان كه پرسپولیس جان به لب شد تا سه امتیاز را بگیرد، اصل فاجعه در داربی تهران رخ داد. خود كامیابی‌نیا اخیرا از هواداران پرسپولیس عذرخواهی كرده و گفته تا چند شب بعد از آن بازی به زور قرص می‌خوابیده است. اینكه در ماجرای سه‌كارته شدن او برابر تراكتورسازی خودش بیشتر مقصر بوده یا برانكو، چندان مهم نیست. مهم این است كه پرسپولیسی‌ها حالا به بهای بسیار سنگینی پی به اهمیت این بازیكن برده‌اند. البته همین ستاره كلیدی هم در دو سال گذشته گاف‌هایی داشته و با اشتباهاتش حداقل سه روز بد را برای خودش و تیمش ساخته است.

    فاجعه فولادشهر
پرسپولیس در نیم‌فصل دوم لیگ پانزدهم بدجوری اوج گرفته بود و در خانه و بیرون از خانه همه تیم‌ها را می‌برد. از قضا آنها یكی از بهترین نمایش‌هایشان را در ورزشگاه فولادشهر برابر ذوب‌آهن ارائه دادند. پرسپولیس در این بازی با یك گل از حریف پیش بود كه به سود سرخ‌ها پنالتی اعلام شد. به ثمر رسیدن گل دوم شاید می‌توانست همه چیز را تمام كند. در شرایطی كه قرار بود محسن بنگر پنالتی‌زن اول پرسپولیس باشد، كمال به زور قسم دادن توپ را از او گرفت و پنالتی را خراب كرد! كامیابی‌نیا چند دقیقه بعد هم به خاطر وضع روحی و ذهنی آشفته‌اش یك پنالتی ناشیانه تقدیم ذوبی‌ها كرد تا كار به تساوی كشیده شود. پرسپولیس آن روز 2امتیاز كلیدی را از دست داد تا كمال وادار به عذرخواهی شود.

   حماسه‌ساز قشقایی
كمال كامیابی‌نیا یكی از دو بازیكن پرسپولیس بود كه پنالتی‌شان را در بازی معروف و تاریخی قشقایی از دست دادند. از شهاب زاهدی جوان شاید انتطار زیادی نمی‌رفت اما كمال آن روز یكی از معدود بزرگ‌ترهای پرسپولیس بود و شاید می‌توانست برابر حریف دسته دومی، عملكرد بهتری داشته باشد. به هر حال آن باخت، برای همیشه به عنوان یكی از گاف‌های بزرگ پرسپولیس در فصل قهرمانی احتمالی به یاد خواهد آمد!

   حواست كجاست پسر؟
این ماجرای آخر هم آن‌قدر تازه است كه نیاز چندانی به بازگویی ندارد. كمال دو اخطاره تا دقیقه85 برابر تراكتورسازی دست به عصا حركت كرد اما ناگهان به خاطر یك توپ بی‌اهمیت در میانه‌های میدان و آن‌هم در شرایطی كه تیمش با سه گل از حریف پیش بود خطا كرد تا سه‌كارته شود و داربی را از دست بدهد. اشتباهات كمال در این روز نفرینی به همین سادگی به پایان نرسید. او به كارتش اعتراض كرد و اخراج شد تا یك جلسه محرومیت اضافی را به جان بخرد و بعد هم موقع خروج از زمین به تابلوها لگد زد تا یك جلسه دیگر هم به محرومیتش اضافه كند!

همشهری ورزشی

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-02-23 14:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
هدفتون چیه از این مطلب؟؟؟ هیچ بازیکنی تو همه بازیا فوق العاده نیست. باجو هم تو فینال جام جهانی پنالتی خراب کرد. فقط دنبال تخریب پرسپولیس هستید!
مسعودم
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۵۶
چه هدفی دارین از این همه مطلب علیه پرسپولیس؟؟نکنه میخاین جام رو بگیرین ازشون؟؟چرا روحیه شون رو تخریب میکنین؟؟چرا اصلا مطلب مینویسین؟؟چرا ؟؟معلومه از کجا خط میگیرین..من کجام؟؟اینجا کجاس؟؟این پرسپولیسی رو کی........؟؟؟توطعه توهم یا توهم توطعه؟؟؟حسرت یه دهه ای؟؟یا ...؟؟لطفا یه خبر هم در این مورد کار کنین آی اسپورت مخالف پرسپولیس ..لطفا سانسور نکنین به دلخواه..یا نمایش بدین یا ندین..ممنونم.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر