فهرست
تیام به حسرت آبی‌ها پایان می‌دهد؟
تیام به حسرت آبی‌ها پایان می‌دهد؟

تیام به حسرت آبی‌ها پایان می‌دهد؟

آی اسپورت – با توجه به جدول گلزنان لیگ برتر در فاصله 2 هفته مانده به پایان رقابت‌ها، باید علی علیپور را آقای گل هفدهمین دوره لیگ برتر دانست. علیپور با 18‌گل زده تا حدود زیادی توانسته آقای گلی خود را مسجل کند تا در لیگ امسال هم مثل 2 دوره قبلی شاهد آقای گلی یکی از مهاجمان پرسپولیس باشیم. در لیگ‌های پانزدهم و شانزدهم مهدی طارمی توانست عنوان آقای گلی لیگ را از آن خود کند و حالا علیپور هت‌تریک سرخ‌ها در آقای گلی را تکمیل خواهد کرد. این در‌حالی است که نیمه آبی پایتخت در 8 دوره اخیر در حسرت آقای گلی لیگ به سر برده و هیچ‌یک از مهاجمان استقلال در این 8 سال نتوانسته‌اند آقای گل فوتبال ایران لقب بگیرند. آخرین بار آرش برهانی بود که در لیگ هشتم توانست با 21 گل زده با پیراهن استقلال عنوان آقای گلی لیگ را به خود اختصاص دهد و بعد از او مهاجمانی مثل محمد قاضی، رضا عنایتی، شهباززاده و کاوه رضایی در خط حمله آبی‌ها نتوانستند بار دیگر به عنوان آقای گلی لیگ رنگ آبی بزنند.

حالا با آمدن شفر و عملکرد فوق‌العاده تیام در خط حمله استقلال، هواداران آبی پایتخت بار دیگر به کسب این عنوان امیدوار شده‌اند‌. استقلال در 7 هفته اول فصل تنها 2 گل زده بود اما از زمانی که شفر آمده شرایط این تیم کاملا تغییر کرده‌ و این تیم توانسته میانگین گل زده خود را به 2 گل در هر بازی برساند. استقلال در لیگ برتر با مربی‌گری شفر در‌ 21 بازی توانسته، 38 بار دروازه رقبا را باز کند و این آمار نشان می‌دهد که تفکرات تهاجمی سرمربی آبی‌ها می‌تواند مهاجمان فصل بعد این تیم را به آقای گلی لیگ نزدیک کند. تیام خرید موفق شفر در بازی‌هایی که به میدان رفته نشان داده که مهاجم فرصت‌طلبی است و در صورت ماندن این مهاجم سنگالی و همچنین شفر در استقلال، مسلما مهاجم سیه‌چرده آبی‌ها شانس نخست آقای گلی خواهد بود. بدون‌شک با شفر آلمانی و تمدید قرارداد ستاره‌ها هواداران استقلال نه تنها می‌توانند به چهارمین قهرمانی فکر کنند، بلکه این شانس را هم خواهند داشت که بعد از 3 سال بار دیگر عنوان آقای گلی لیگ را از چنگ رقیب دیرینه خود در بیاورند و بعد از 8 سال شاهد آقای گلی یکی از ستاره‌های تیم خود در لیگ برتر باشند.

 

خراسان ورزشی

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-04-19 09:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
***
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۲۴
خخخ بعد کسب این عنوان میتونن ستاره سوم رو بزنن
۶
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۵۰
ای حرفها و آمارها برا لنگیا خوبه که تا حالا رنگ فینال آسیا رو ندیدند . بازیکنای استقلال تو نیم فصل دوم گل بیشتری زدند مهم هم نیست کی گلو زده .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر