فهرست
جرارد به الکسیس: در لندن بمان
جرارد به الکسیس: در لندن بمان

جرارد به الکسیس: در لندن بمان

آی‌اسپورت- اسطوره باشگاه لیورپول به الکسیس سانچز توصیه کرده قراردادش را با آرسنال تمدید کند. استیون جرارد که در دوران بازیگری ثبات قابل توجه‌ای در لیورپول داشته، به ستاره شیلیایی آرسنال پیشنهاد ماندگاری در لندن را داده است. جرارد گفت: اگر جای سانچز بودم، قراردادم را با آرسنال تمدید می‌کردم. او فرم خوبی دارد و خوشحال بنظر می‌رسد. او خوب بازی می‌کند. آرسنال باید هر چیزی که سانچز می‌خواهد را به او بدهد. او بازیکنی در کلاس جهانی است. سانچز بازیکنی است که در بازی‌های بزرگ می‌تواند تفاوت را رقم بزند و خرید چنین بازیکنانی بسیار سخت است.

ستاره شیلیایی آرسنال تا پایان 2018 با آرسنال قرارداد دارد و هنوز برای تمدید قرارداد با سران آرسنال به توافق نرسیده. اتفاقی که باعث شده مدیران پاری‌سن‌ژرمن و اتلتیکو مادرید برای جذب او دندان تیز کنند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-13 01:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۳۷
الکسیس اگه پول براش مهم نیست و جام میخواد باید به تیمی بره که شانس بدن جام براش بیشتر باشه اتلتیکو با وجود داوران غارسایی و تیم قدرتمند رئال هیچ شانسی نداره و تنها قهرمانی لیگشون یه اتفاق بود که البته به لطف اشتباه های داوری به ضرر رئال به دست امد و سطح لیگ فرانسه هم از اسپانیا و ایتالیا و المان انگلیس پایین تر هست حتی اگه هر فصل با پاریس قهرمان فرانسه بشود تو اروپا به هیچ ثمره ای نمیرسد پس یا باید آرسنال بماند و منتظر شگفتی باشد تا با این تیم قهرمان شود یا گزینه ای بهتر از اتلتیکو و پاریس پیدا کند شاید به تیم های دیگر جزیره مثل یونایتد یا چلسی برود اما بعید است که به غارسا برگردد . در هر صورت می تواند با ماندن در آرسنال دستمزد 300 هزار یورو در هفته بگیرد و با اوزیل جز اسطوره های باشگاه شوند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر