فهرست
دیسلایک؛ با فوتسال زنان مهربان باشیم
دیسلایک؛ با فوتسال زنان مهربان باشیم

دیسلایک؛ با فوتسال زنان مهربان باشیم

آی اسپورت- همیشه آخر هفته ها برای فوتبال مردان بود. از میانه هفته برای پنچشنبه و جمعه برنامه ریزی می‌کردند که یا استادیوم بروند یا در خانه فوتبال ببینند. ولی زمانه کم کم عوض شده است و این بار نوبت زنان است که پنجشنبه و جمعه برای خود برنامه استادیوم رفتن بگذارند.

دیدار دو تیم فوتسال ایران و ایتالیا که می تواند پیامدهای مثبتی برای ورزش زنان و به خصوص فوتسال داشته باشد، با ناملایمت هایی از جانب وزارت ورزش مواجه شده است. ایتالیایی‌ها ادعا کرده‌اند که حاضر نیستند با حجاب به میدان روند وزارت ورزش هم ادعا کرده پس خبری از خبرنگار و تماشاگر نیست! مگر فوتبال بدون تماشاگر هم می شود؟ مگر فوتبال زنان چقدر سرمایه مردمی دارد که همین اندک تماشاگر هم نتواند از نزدیک شاهد این مسابقه باشد؟ اگر سالها مردان ورزشگاه رفتن و جیغ و فریاد و هیجان را تجربه کرده اند این بار نوبت ماست که این لذت را تجربه کنیم.

ورزش زنان حامی به غیر از زنان ندارد اگر همین حمایت هم دریغ شود انگیزه ای برای ادامه کار باقی نمی ماند. وزارت ورزش باید از ابتدا با تیم فوتسال ایتالیا سنگهایش را «وا» می کند و بعد برنامه ریزی می‌کرد.

 

این ویدئویی است که فرشته کریمی برای دعوت از تماشاگران زن برای بازی دوستانه با ایتالیا منتشر کرده.

دعوت فرشته کریمی از زنان
۰۰:۰۰

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-11-22 00:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حمید
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۲۶
حضور ایتالیالی ها بدون حجاب و یا با حجاب فقط در مجلس شورای اسلامی با حضور گسترده تماشاگران مرد مجاز می باشد. بدیهی است که از حضور بانوان تماشاگر به دلیل امکان سوء استفاده دشمنان معذور می باشیم.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر