فهرست
جادوگر سرمربی خونه به خونه؟/ فعلا نه!
جادوگر سرمربی خونه به خونه؟/ فعلا نه!

جادوگر سرمربی خونه به خونه؟/ فعلا نه!

آی اسپورت - علی کریمی برای دومین‌بار در تیم خونه به خونه بابل مشغول به کار شده است. او روز 12 آذر این سمت را قبول كرد تا برای دومین بار در این تیم بابلی مشغول فعالیت شود. از همان روزی كه كریمی این سمت را قبول كرد، شایعه شد كه قرار است این چهره دوست داشتنی باشگاه پرسپولیس سرمربی خونه به خونه شود. اما آن زمان این خبرها تكذیب شد. حالا اما دوباره بحث حضور كریمی به عنوان سرمربی خونه به خونه مطرح شده است. روزنامه گل در شماره امروز خود این موضوع را به عنوان شایعه‌ای در شمال مطرح كرده كه مهرداد میناوند هم درباره‌اش گفته كه چنین چیزی نشنیده است. علیرضا مرزبان سرمربی این تیم هم شب گذشته مهمان برنامه گزارش ورزشی و کارشناس بازی بارسلونا و اسپانیول بود که البته در این برنامه درباره خونه به خونه حرفی زده نشد.

اما خونه به خونه که تقریبا از نصف تیم‌های لیگ برتری هم بیشتر هزینه کرده ، هنوز نتوانسته در لیگ یک موفق باشد. مرزبان با این همه هزینه آنها را همان میانه‌های جدول نگه داشته و شرایط طوری شده که در بابل از او قطع امید کرده‌اند. بابلی‌ها به سراغ دوست فوتبالی‌شان یعنی علی کریمی رفته‌اند و علی چند هفته‌ای است که دوباره در کنار این تیم است. او سمت مدیریت فنی دارد اما خیلی‌ها می‌گویند به زودی سرمربی می‌شود.

این خبر را فعلا علی امیری ، قائم مقام باشگاه تکذیب کرده و گفته خبری نیست. البته با تداوم روند ناکامی این تیم ، هیچ بعید نیست این هفته‌ها ، روزهای پایانی حضور مرزبان در خونه به خونه باشد. دلیل جدایی کریمی از تیم بابلی در ابتدای فصل، مرزبان بود. کریمی اعتقاد داشت تیم نیاز به مدیر فنی دارد و پیشنهاد مشخص او  هم امیر حاج رضایی بود اما مرزبان زیر بار نرفت تا کریمی به تهران برگردد.

علی که حالا دوره مربیگری C آسیا را را پشت سر گذاشته و در پی تداوم کلاس هایش است که اگر روزی لازم شد ، روی نیمکت هم بنشیند ، فعلا قصدی برای مربیگری ندارد. او می‌خواهد همین مدیرفنی بماند. اما اگر روزی قرار به رفتن مرزبان باشد ، علی اتفاقا اعتقاد به نسل مربیان جوان دوره دیده‌ای دارد که در فوتبال ایران در بالاترین سطح بازی کرده اند. بزرگان فوتبال ملی بودند و اروپا بازی کردند. مربیانی که می‌توانند در فوتبال ایران ، کار را در دست بگیرند و جریان ساز شوند. افرادی مثل یحیی ، هاشمیان ،کیا و دیگر هم تیمی های کریمی.

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-12-19 11:01:00
نظر دهید

۱ نظر
فرشته ف
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۹
مقصد نهایی خونه به خونه
یکراست به ترکستان است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر