فهرست
قرارداد استقلال و شجاعیان؛ یک ترکمانچای کوچک!
قرارداد استقلال و شجاعیان؛ یک ترکمانچای کوچک!

قرارداد استقلال و شجاعیان؛ یک ترکمانچای کوچک!

آی اسپورت – استقلال در جذب بازیکنان جدید ناکام بوده و حتی در تمدید با بازیکنان فصل گذشته هم موفقیتی نداشته اما حالا به نظر می‌رسد که آبی‌ها حتی در نگه داشتن بازیکنانی که قرارداد دارند هم ناتوان هستند. دیروز هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز جزئیاتی از قرارداد داریوش شجاعیان با استقلال را فاش کرد که طبق آن این تیم همین حالا می‌تواند شجاعیان را پس بگیرد بدون این که ریالی از پول‌های پرداخت شده استقلال را بازگرداند! او می‌گوید: «طبق قرار ما با باشگاه استقلال، گفتیم اگر یکی از چک‌ها پاس نشود آن بخش از چک‌هایی که پرداخت شده به‌عنوان غرامت ضبط می‌شود و بازیکن باید به باشگاه برگردد.» به گفته نصیرزاده تا امروز 3 چک استقلالی‌ها وصول شده و فقط یکی از آنها باقی مانده که طبق قرارداد استقلال و گسترش فولاد، با توجه به تاخیر استقلالی‌ها در پاس کردن چک چهارم، داریوش شجاعیان باید به گسترش برگردد ولی پرداختی‌های استقلال بابت این بازیکن به حساب این باشگاه بازنخواهد گشت. این هم یکی از همان قراردادهای عجیب و غریبی است که مدیران سابق استقلال بسته‌اند. قراردادی که مفاد آن بی‌شباهت به قرارداد ترکمانچای نیست!

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-07-20 16:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
كسري
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۱
در اينكه شجاعيان از كودكي استقلالي بود شكي نيست،اما موقع قرارداد بستن داشت خودش رو ميكشت تا بياد پرسپوليس و بزور نصيرزاده رفت با كيسه قرارداد بست و اينجا مشخص ميشه كه حتي طرف كيسه ي تير هم باشه اما ارزوش اينه كه بياد پرسپوليس و به قول دوستان فوتباليستها در دو صورت ميرن كيسه يا ما نخايمشون يا اينكه كيسه پول بيشتر همراه با يه قرارداد تركمنچاي بهشون پيشنهاد بدن.دقيقا فرق دوتيم اينجا مشخص ميشه كه يكي رو عشق و علاقه باعث ميشه و ديگري رو پول و قراردادهاي افتضاح و سر همين ميشه باشگاه كيسه يه خر تو خري ميشه كه هر كي هر مرقع بخاد ميتونه بشه واقعا طويله هم به اين صورت نيست كه باشگاه كيسه هستش.
محسن استقلالی
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۲
تا وقتی این دوتا تیم دست دولت هستن اوضاع همین خواهد بود...یک روز خوبن هزار روز بدبختن...پرسپولیسم ۸ یا ۹ سال همین اوضاعش بود الان نوبت استقلاله
حسین اهواز ی
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۵
من کلا اهل فحش دادن نیستم اما با این سبک قرارداد فکر کنم مدیرعامل اسبق استقلال و پندار لایق فحشهایی که خوردند هستند
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر