فهرست
حاتمی: قلیان می‌کشم؟ به خودم مربوط است!‌
حاتمی: قلیان می‌کشم؟ به خودم مربوط است!‌

حاتمی: قلیان می‌کشم؟ به خودم مربوط است!‌

آی اسپورت - به تازگی در فضای مجازی عکسی منتشر شده که فرزاد حاتمی مهاجم فعلی تراکتورسازی و اسبق استقلال و پرسپولیس را در حال کشیدن قلیان نشان می‌دهد. انتظار این بود که حاتمی بعد از انتشار عکس‌ها در فضای مجازی، لااقل یک عذرخواهی کوچک از جامعه فوتبال بکند. اما انگار از این خبرها نیست. واکنش او را به این اتفاق بخوانید:

«زندگی شخصی آدم به خودش ارتباط دارد و نباید دیگران دخالت کنند. اهمیت نمی‌دهم چه کسی از من عکس می‌گیرد. هشتاد درصد فوتبالیست‌های ایرانی قلیان می‌کشند، در اروپا نود درصد بازیکنان سیگاری هستند و مشروبات الکلی هم مصرف می‌کنند. مگر دست زیدان، کاناوارو و توتی سیگار ندیده‌ایم؟ در مستند زندگی رونالدو که سه سال پیش پخش شد، شاهد بودیم که کنار خانواده‌اش در حال خوردن مشروب است. اینها زندگی شخصی یک بازیکن است. شاید صحبت از الگو بودن کنید، اما من زیدان را مثال می‌زنم. او سیگار می‌کشید و در عوض دریبل زیدانی هم می‌زد. من دریبل زدن او را الگو قرار می‌دهم و کاری به زندگی شخصی‌اش ندارم. قلیان کشیدن من یا هر بازیکنی به خودش ارتباط دارد. آیا بوفون سیگار نمی‌کشد؟ آیا باید بگوییم او دیگر الگو نیست؟»

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2018-04-20 12:55:00
نظر دهید

۴ نظر
علی پرسپولیسی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
راست میگه دیگه به کسی چه ربطی داره؟ اگرم بازیشون ضعیف میشه به دلیل استفاده از قلیون یا هرچیز دیگه بندازیدشون بیرون . دیگه کسی باهاش قرارداد نبنده! البته البته البته که تو جای عمومی خیلی بهتره که این اتفاق نیفته به خاطر الگو شدن توسط کودکان و نوجوونا و اینجا هم عکس یواشکی از ایشون گرفته شده مثل عکس هایی که از اون بازیکنایی که مثال زد بیرون اومده بود .
مطمئنا همه میدونن پرسپولیسیا چه ارادتی(!) به فرزاد حاتمی دارن! اما نمیشه از حرف منطقی چشم پوشی کرد . الکی کسی رو تخریب نکنید . ایشونو میشه به خاطر مصاحبه بی ادبانش یا چاقو کشیش تو هتل نقد کرد ولی نقد زندگی شخصی آدم ، کار درستی نیست.
کامران
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
من از حاتمی خوشم نمیاد ولی حداقل مرد بود و حقیقت رو گفت. مثل بقیه همه چیزو به فتوشاپ ربط نداد
سایت زرد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۳۵
یک مشت شیره ای و مفنگی و دودی
حالا این وسط خودش را با زیدان و بوفون مقایسه می کنه
aliabr
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
با اینکه اصلا از حاتمی خوشم نمیاد اما حرفش کاملا منطقیه.
به کسی چ ربطی داره چی میکشه یا میخوره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر