فهرست
نقل قول های روز: حق با برانکوست
نقل قول های روز: حق با برانکوست

نقل قول های روز: حق با برانکوست

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

حق را به برانکو می دهم

من در این مرحله حق را به برانکو می‌دهم، چون بازی در امارات برای تیم ملی لغو شده بود. پرسپولیس هم باید در آسیا شرکت کند و در هر صورت بازیکنانش را باید در اختیار داشته باشد، من فکر می‌کنم کی‌روش این‌روزها هر کاری دلش بخواهد می‌کند، باید در این مرحله حق را به برانکو داد. از سوی دیگر قبول دارم کی‌روش برای تیم ملی تلاش می‌کند و مربی بسیار بزرگی است اما شرایط هم نباید این‌گونه باشد که هر چه او می‌گوید بپذیرند.
رضا شاهرودی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی، تازه ترین کارشناسی است که درباره اختلاف برانکو و کی روش صحبت کرده

حسینی آینده دار است

این دروازه‌بان جوان است و گلر‌های جوان در برخی بازی‌ها گل‌های بدی نیز دریافت می‌کنند. حسینی دروازه‌بان آینده‌داری است و شک نکنید یکی از بهترین‌های ایران خواهد بود. در خصوص پست دروازه‌بانی نباید زیاد بازیکنان را تغییر داد. با بها دادن به این جوانان استقلال در آینده نتیجه خواهد گرفت.
حمایت ستار همدانی مربی سابق استقلال از حسین حسینی گلر جوان آبی ها

به وظیفه ام عمل کردم

کار اصلی من به عنوان سرمربی عملکرد بهتر تیم است و تا به حال موفق شدیم بر اساس انتظارات پیش رویم. ما گروهی هستیم که موانع را از جلوی خود برمی‌دارد و باید آمادگی لازم برای هر بازی وجود داشته باشد. این مساله می‌تواند مربوط به دیدارهای سوپر لیگ و جام حذفی یونان باشد و همچنین مسئولیت‌های در قبال بازی‌های اروپایی داریم. من تصمیم گرفته بودم تا 18 بازیکن را برای بازی برابر آستراس به تریپولیس بیاورم و از همین رو این اتفاق افتاد!
پائولو بنتو، سرمربی تیم المپیاکوس در نشست خبری پس از بازی برابر آستراس درباره علت غیبت کریم انصاری‌فرد، مهاجم جدید ایرانی این تیم در فهرست 18 نفره اینگونه توضیح داد

اگر زودتر می آمدم، می توانستم بازی کنم

فکر می‌کنم اگر چند روز زودتر به فولاد برمی‌گشتم می‌توانستم در این دیدار بازی کنم اما یکسری از آدم‌ها که نمی‌دانم در موردشان چه بگویم، برای رضایتنامه‌ام امروز و فردا می‌کردند.
گلایه بختیار رحمانی از اتفاقاتی که مانع حضور او در دیدار دیروز فولاد و پرسپولیس شد

 


کد خبر:9408

 

۱    
آی اسپورت
2017-01-19 10:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر