فهرست
افسوس که کابوس قطر کامل نشد
افسوس که کابوس قطر کامل نشد

افسوس که کابوس قطر کامل نشد

آی‌اسپورت- استقلال نفس السد را گرفت و مرگ را پیش چشم میزبان ثروتمندش آورد. افسوس حماسه امشب ایرانی نتوانست کابوس قطر را کامل کند. آرزومند شهرآورد آسیایی بودیم. تاج کبیر آسیا در دوحه همه کار کرد جز صعود. سرافرازانه حذف شدند و حسرتی به جا نماند غیر از بازی رفت که شفر مفت از دست داد و حتی یادآوری‌اش هم آزارنده است.

السد از مهلکه گریخت با وقت‌کشی استقلال در نقل و انتقالات، اشتباهات مدیریت فتحی و اشتباهات فنی شفر. السد از مهلکه گریخت با بی‌کفایتی وزیر و وزارتخانه‌اش با فدراسیونی که لیگ قهرمانان را جدی نگرفتند. اصلا لیگ قهرمانان مزاحم‌شان بود. هیچ کمک ویژه‌ای به استقلال و پرسپولیس نشد و امشب با حذف کامل سرخابی نفس راحتی می‌کشیدند که خوشبختانه از سمت سرخ ماجرا، قسمت‌شان نشد تا پوزخند بر صورت‌شان بخشکد.

این مسئولان عالی‌رتبه جز بندگی و خاکساری از سرمربی تیم ملی، دو سال است هیچ بخشی از فوتبال کشور را جدی نگرفته‌اند و در تمام طول سال، فقط دنبال ارز می‌دوند و التماس دلار دارند از دولت و بانک مرکزی. به قول هادی طباطبایی، فتحی تا آمد، گفت «پول نداریم» تا ستاره‌ها بروند. فتحی جای خبر حفظ ستاره‌ها، خبر از دست‌گیری هوادارانی داد که علیه وزیر شعار داده‌اند.

از زاگرب تا سپاهان و تیم ملی و استقلال، امشب بهترین بازی سالیان اخیر علی کریمی بود. رحمتی و یارانش به خاطر هواداران با تمام قوا جنگیدند و هیچ خرده‌ای نمی‌توان به بازیکنان گرفت. چه قدر جای روح‌الله باقری خالی بود در بازی رفت. چشمی و خلیل‌زاده بارها با اعتراض بی‌مورد به داور، به تیم‌شان لطمه زده‌اند. خوشبختانه شجاع کاملا تغییر کرده. روزبه هم وظیفه دارد تغییر کند. تعصب را باید در بازی بروز داد نه پرخاش به داور.

شفر ترکیب جسورانه‌ای چید اما دگرگونی ناگهانی یعنی ناهمگونی که هنگام شیفت از حمله به دفاع، مشهود بود. در پرتو فشار سنگین مسابقه، شفر هم مثل توشاک و هر مربی بزرگ اما پا به سن گذاشته‌ای، برای تعویض‌ها تصمیمات صحیحی نمی‌گیرد. برانکو نیز امشب چند ثانیه دیگر تحمل می‌کرد بازی تمام می‌شد تا او ناگزیر نباشد دیدار رفت نیمه نهایی را روی سکو بنشیند.

 

@Mehdi_Rostampour

۲۲ ۳  
آی اسپورت
2018-09-18 02:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
عموری آسوده بخواب که بونجاح بیدار است..
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۵۸
تو که از مملکتت مث سگ فرار کردی غلط میکنی اراجیف میبافی..
تاژ کثیف آسیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
یابو ورت داشته اجنبی..
.
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۵۴
السد بابت صعود خیالش راحت بود وگرنه کیسه رو تیکه پاره کرده بود
۴
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۴۴
تو با خودت چند چندی عمووووو!
بالاخره تقصیر شفر است یا چشمی یا فدراسیون یا وزارت خونه یا کی روش؟
یه چیزی گفتی !
همه مقصرند!
عمووووجان
یک بازی فوتبال و با یک غافلگیری بازی رفت را واگذار کردند و دیگه نشد جبران کنند؟

کشور ما توهر زمینه ای پیشرفتی نداشته چون دائما دنبال مقصر بین دیگران می گردیم !
هیجگاه اصل واقعیت را نمی پذیریم که یه کم باید خودمان هم تلاش کنیم.
همه اش دیگران مقصرند؟
دیگه برای استقلال چکار باید می کردند که نکردند ؟
اقلا واضح بگو اگه چیزی را میدونی؟
فقط مونده بود رونالدو و مسی را برای این تیم بیارند که خب! اونا فعلا چنین قصدی نداشتند!

بیخودی هواداران ناراحت را گمراه نکن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر