فهرست
اعترض قرمزها به کی روش: چرا بازوبند را به سیدجلال ندادی؟
اعترض قرمزها به کی روش: چرا بازوبند را به سیدجلال ندادی؟

اعترض قرمزها به کی روش: چرا بازوبند را به سیدجلال ندادی؟

آی اسپورت – دلمان برای کی روش می سوزد چرا که حالا که تیم او جدا از نتیجه گیری، بازی قابل قبولی ( به لحاظ تماشاگر پسند بودن) انجام می دهد، باز هم هستند کسانی که به کی روش و نام او آلرژی داند. این افراد، تعدادی ازهواداران پرسپولیس هستند که مشکلشان با سرمربی تیم ملی، ندادن بازوبند کاپیتانی به سیدجلال در بازی تیم ملی و کره بوده. 11 نیوز درباره این موضوع نوشته: اعتراض پرسپولیسی ها البته کمی به قبل تر هم برمی گردد، جایی که کی روش در روزهای اول حضورش در ایران هم بین علی کریمی و جواد نکونام، نفر دوم را به عنوان کاپیتان تیمش انتخاب کرد تا سروصداهایی به پا شود.

با وجود اینکه سید جلال بالای ۱۰۰ بازی ملی دارد و شجاعی نزدیک به ۷۰ بازی ملی و البته اشکان هم تنها ۳۶ بازی ملی، به نظر می‌رسد مربی پرتغالی در بحث انتخاب کاپیتان تاکید ویژه‌ای روی "تجارب بین المللی" دارد.نکونام در آن مقطع تجربه حضور در لالیگا را داشت و بازیکن اوساسونا بود، شجاعی و اشکان هم در حال حاضر تجربه بین المللی بیشتری نسبت به سید جلال دارند و بدون شک این موضوع برای سرمربی تیم ملی مهم است.

 

کد خبر: 9408

۷ ۵  
آی اسپورت
2016-10-13 10:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
برزو
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
آدم از حماقت اين جماعت شاخ درمياره! بگو اخه ابله (ها) تيم برده و سه امتياز رو گرفته به جاي شادي و خوشحالي تو فكر اين هستيد كه حالِ كيروش و مردم رو بگيريد؟
۹
علی
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۵
من یک پرسپولیسی دو آتشه هستم اما برایم تیم ملی ارجح است. بماند که خود جلال حسینی با شعور تر از همه این هاست و بدون دغدغه بازوبند در خدمت تیم ملی کشورش است. شوربختانه جمعی نادان با ملتهب کردن فضا و مانور روی احساسات ما هواداران می خواهند جو تیم ملی رو به هم بریزند که خوشبختانه این تیر هم به سنگ خواهد خورد چون خوشبختانه خود بازیکنان حتا جلال حسینی محبوب به فلسفه های کاری کارلوس کی روش خوب ایمان دارند.
۷
۲۲
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۷
ما پرسپولیسیها فقط نتیجه گیری تیم ملی واسمون مهمه و این انگها به ما نمی چسبه. همون زمانی هم که بیشتر با بازیکنای استقلالی تیم ملی، کره رو شکست داد بازم حال کردیم و حمایت کردیم. این چرندیات از ذهن مریض افرادی بلند می شه که قصد ضربه زدن به پرسپولیس رو دارن. الانم ما خودمون از لحاظ باشگاهی بیشتر از همه ضرر کردیم ولی خوشحالیم و به تیم ملیمون افتخار می کنیم
۹ ۱
برزو
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۷
اولين لنگي اي هستي كه ميبينم با احترام در مورد بقيه ي تيمها حرف ميزني. احسنت. اي كاش بقيه ي تيم ها هم هواداران فهيمي مثل شما داشتند.
۲
پدر برزو
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۹
ازینکه اینهمه درگیر مایی باعث مسرت ماست :)))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر