فهرست
شما بنویسید: در ماجرای هانی، مقصر کیست؟
شما بنویسید: در ماجرای هانی، مقصر کیست؟

شما بنویسید: در ماجرای هانی، مقصر کیست؟

آی‌اسپورت- در شادترین شب سال پرسپولیسی‌ها، یک اتفاق ناگوار ذره‌ای از این شادی را به کام‌شان تلخ کرد. در شبی که هواداران هم همراه با بازیکن‌ها به بالا و پایین می‌پریدند و ذوق بالا بردن جام قهرمانی را داشتند، با اشک هانی نوروزی، خیلی از آن‌ها هم اشک ریختند. از شب قبل تا به حال بیشتر از شیرینی جشن قهرمانی، به اتفاقی که برای هانی نوروزی رخ داد، پرداخته شد. این موضوع تا جایی برجسته شد که محسن مسلمان و مهدی طارمی علاوه بر دلجویی در اواسط جشن، در پایان مراسم هم به خانه هانی رفتند و در کنارش بودند. ولی چه کسی یا چه کسانی در این اتفاق مقصر است؟

باشگاه پرسپولیس مقصر است که در این دو سال انتظارات را برای خانواده مرحوم نوروزی بالا برد که حالا با دعوت نشدن به سکوی قهرمانی، این طور پخش زنده یک‌باره قطع شد و همه‌چی تحت تاثیر اشک‌های هانی قرار گرفت؟ یا برادر هادی نوروزی که دست هانی را گرفت و به درون چمن برد و اشک هانی را درآورد؟ دایی هانی هم شاید در بین از مقصران ماجرا باشد. کسی که اکانت اینستاگرام هانی در دستش است و پس از قهرمانی پرسپولیس، به یتیم بودن هانی اشاره کرد و احساسات همه را برانگیخت.

ماجرا یک سوی دیگر هم دارد. این که حق پسر کاپیتان مرحوم پرسپولیس بود که روی سکو برود و احترام بیشتری برای هادی نوروزی قائل می‌شدند. اگر این طور باشد یعنی باشگاه پرسپولیس کم‌کاری کرد که نامه‌ای به سازمان لیگ نفرستاد که درخواست حضور هانی در این مراسم را داشته باشد. حتی طاهری مدیرعامل باشگاه در وسط جشن هم اگر به یاد هانی بود، می‌توانست حضورا او را به درون زمین ببرد. حتی همه بازیکن‌ها هم هانی را فراموش کردند و زمانی که کار از کار گذشت و هانی با اشک ورزشگاه را ترک کرد، سراغش را گرفتند. 

شما برای ما بنویسید که به نظرتان در تلخ شدن این ماجرا چه کسی مقصر است؟ کسانی که جلوی حضور هانی را گرفتند؟ یا آن‌هایی که این انتظار را برای هانی به‌وجود آوردند که باید روی سکوی قهرمانی برود؟

۹ ۴۱  
آی اسپورت
2017-04-20 15:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴۱ نظر
10
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
ول کنید دیگه این همه ادم که میخوان از جشن قهرمانی تیمشون لذت ببرن مسخره نیستن که!هزاران بچه بدون پدر یا مادر دارن تو این کشور زندگی میکنن !کسیم که پشت اینستاگرام به اسم این بچه هست واقعا کارش زشته .ترحم خریدن کار درستی نیست!
vahid
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۳۹
نظري ندارم
طاها
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
چرا چرت مي نويسي سيرابي و به خودتم لايك ميدي؟ مگه همه بچه يتيما باباشون كاپيتان پرسپوليس بودن و ٢ سال منتظر همچين روزي بودن!چقدر يه آدم مي تونه كثيف باشه
۷
محسن هوادار فوتبال
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
شعور نداری لطف کن نظر نزار
دوستان فراموش کردن هفته قبل داشتن توهین های کیسه کش ها و تراکتوری ها رو محکوم می کردن ..حالا نوبت بی احترامی خود باشگاه و بازیکنان رسید
۳
مشروح 86
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
در مورد مساله هانی، خود هانی مشکلی برای شرکت در مراسم نداشت ولی عمو و پدربزرگش هم میخواستن تو مراسم باشن چون اونها رو راه ندادن اونها هم به هانی اجازه ندادن بیاد. اگه عمو و پدربزرگ هانی زیاده خواهی نمیکردن الان هانی هم تو مراسم بود.
پرسپولیس پرسپولیسه
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۱:۵۷
خاک تو سر مرده پرستای پست .... احساسی هستین که این وضعیتتونه
پرسپولیس پرسپولیسه
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۱:۵۷
خاک تو سر مرده پرستای پست .... احساسی هستین که این وضعیتتونه
پرسپولیس پرسپولیسه
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۱:۵۷
خاک تو سر مرده پرستای پست .... احساسی هستین که این وضعیتتونه
امید از تفت
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۰۷
100% مسئولین باشگاه پرسپولیس مقصر بودند. اونا نمی خواستند این اتفاق بیفته و در بدبینانه ترین حالت نسبت به این موضوع بی تفاوت بودند. مسئولین پرسپولیس میگن ما توی نامه به سازمان لیگ اعلام کرده بودیم که هانی توی جشن باشه و سازمان لیگ میگه چیزی به ما اعلام نشده. شما بگید نامه ها را نشون بدند معلوم کی دروغ میگه و کی مقصره. به نظرم من مسئولین پرسپولیس هم دروغ می گویند و هم مقصر هستند و باید پرسید واقعاً به چه دلیل نمی خواستند هانی توی جشن باشه!!؟؟
۹ ۴
فقط هانی بچه یتیم است؟
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۵۶

هنوز ساعتی از جشن قهرمانی پرسپولیس نگذشته که واویلایی راه افتاده است. ماجرا به عدم حضور هانی نوروزی در مراسم اهدای جام مربوط می‌شود. به فرزند کاپیتان فقید پرسپولیس وعده داده بودند در جشن قهرمانی حضور فعال داشته باشد، اما این اتفاق به هر دلیلی رخ نداد و حالا هر کس یک گوشه مملکت دارد ضجه و مویه می‌کند. چهار خبرگزاری رسمی و معتبر کشور در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون اینکه اصلا هنوز دلیل اصلی این اتفاق روشن شده باشد شروع به مرثیه‌سرایی کرده‌اند و در سوگ معرفت و انسانیت شیون می‌کنند. این وسط خانواده نوروزی هم دامنه گله‌گذاری را تا باکس ویژه گزارشگر تلویزیونی پیش برده‌اند و باعث قطع پوشش مراسم شده‌اند. بعد از این اتفاق روی صفحه شخصی هانی با کلماتی تاثربرانگیز نوشته شده: «بابایی امشب هر کی بابا داشت اون بالا بود»؛ جملاتی که بعید به نظر می‌رسد تراوشات ذهنی یک کودک خردسال باشد و بیشتر شبیه تلاش بزرگترها برای جلب ترحم مضاعف بابت تراژدی ورزشگاه آزادی است.
اتفاقی که برای هانی رخ داده، قطعا تلخ است. یا نباید به این بچه قولی داده می‌شد و یا باید حداکثر کوشش و تمرکز برای عملی شدن این وعده به کار می‌رفت. در نهایت اما نباید فراموش کنیم باشگاه پرسپولیس قصد داشته لطفی در حق خانواده کاپیتان فقیدش انجام بدهد که به هر علت محقق نشده است. تیتو ویلانوا سال‌ها مربی و سرمربی بارسلونا بود، اما بعد از درگذشت دردناکش مطلقا هیچ اثری از بازماندگان او حداقل در سطوح بالای فعالیت باشگاه دیده نشد. خیلی از جاهای دیگر دنیا هم وضع به همین منوال است. ما اما در ایران همه چیز را با پیمانه «احساس» اندازه می‌کنیم و آخرش می‌شود همین افراط و تفریط‌ها؛ همین که در اوج شادی هم باید متاثر از اشک‌های یک طفل بی‌گناه باشیم.
غم خوردن برای یادگار هادی کار بدی نیست، اما کاش یادمان باشد هانی تنها بچه یتیم هوادار پرسپولیس نیست. این تیم هزاران هوادار معصوم و بی‌پناه دیگر هم دارد که شاید امشب یکی از معدود شب‌های آرامش و خوشحالی‌شان باشد؛ بچه یتیم‌هایی که بر خلاف هانی قادر نیستند هر گاه اراده کردند به مهمترین ستاره‌های پرسپولیس دسترسی پیدا کنند. ممکن است خیلی از این بچه‌های بدسرپرست یا بی‌سرپرست حتی پول کافی برای یک بار حضور روی سکوهای استادیوم آزادی را هم نداشته باشند. کاش کاری نکنیم که به بهانه همدردی با هانی، شب این بچه‌ها خراب شود و روی شادی‌شان خراش بیفتد. کاش این حجم مرگبار از ناله و نفرین و نق‌نق و غرولند را برای بعدها بگذاریم و اجازه بدهیم حداقل این چند روز به کام همه «هانی»های گمنام سرزمینی باشد که مردمش دلخوشی‌های زیادی ندارند.


رسول بهروش
در جواب بهروش
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
شعور وقتی نداری ....انتظار داشتن معرفت و انسانیت کاری بیهوده است .....امیدوارم سر بچه های خودتم همین مصیبت بیاد
۳
PP
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
بسه دیگه مگه بچه های مردم یتیم نمیشن تاکی میخواین به این بازیا ادامه بدین تا عده ای فکر کنند حقی دارند وطلب کار بشن بذارید اون بچه هم باواقعیت کناربیاد وبدونه باید بدون پدر زندگی کنه!
بسه دیگه طرف اونقدر طلبکار شده که نذاشت میلیونها نفر جشن قهرمانی تیمشونو ببینند حالا شماها هم دامن بزنید به این مسئله ول کنید دیگه!
پاسخ به در جواب بهروش
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
سالها ز ان لعل نوشین، کامران بودیم و اکنون

باری از آن تیر مژگان، گر که نیش آید خوش آید

زخم پیکان تو دارد مرهم ریش دل من

آری این باران رحمت ، هر چه پیش آید خوش آید
محسن هوادار فوتبال
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
اها مقصرها پیدا شد...عموش ودایش واقراب نسبی از قبیل مادر ..خواهر... مادر بزرگ ..زن دایی .دختر دایی ..بچه محل های هادی تو کپورکلا
اقای رامشگر ..تو پرسپولیس قائم شهر و خود هادی نوروزی که فوت کرد ........
۵
رحمتی! چجوری تو چارتا خوردی؟ خخخ
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۲۲
به نظرم خانواده مرحوم نوروزی باید از همه هواداری پرسپولیس عذرخواهی کنند..
این بود جواب دو سال زنده نگه داشتن یاد و خاطره هادی نوروزی در دقیقه 24 تمام بازی ها؟
که در شب خوشحالی هواداران پرسپولیس کام آنها را تلخ کنیم؟
لطفا از میلیون ها هوادار عذرخواهی کنید
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۱۹
شما افراطی برخورد می کنی و از اونور بوم افتادی...شایدم هوادار استقلالی و طبق معمول دکلی گیر اوردی داری ازش بالا میری...
۵
حسن
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۲۵
تا کی میخواید به این خبرای زرد ادامه بدین. در حجم اخبار و مطالب روزانه آی اسپورت 5% مطالب فنیه، 20% مطالب حاشیه ای فوتبال و 75% مطالب خیلی حاشیه ای.دمت گرم آبدوغ اسپورت
حسین
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۴۵
پیروز شب گذشته استقلال بود؛ جایی که از هانی ( که همین چند وقت پیش به خاطر فحش های آن ها دایی هانی صفحه اینستای او را بست) استفاده ابزاری کردند و با حمله ای همه جانبه قهرمانی را به گونه ای دیگر جلوه دادند که اصلاً فراموش کنیم قهرمان کیست؟ نایب قهرمان کیست؟ اما هیهات از اتحاد خودی ها با آن ها! هیهات!
شخصاً از خانواده نوروزی گلایه دارم؛ اصلاً به فکر تیم نبودند؛ ناراحتی هانی قابل جبران بود. کودک است و فراموشکار اما آن ها دل 40 میلیون هوادار پرسپولیس را رنجاندند. با آن پست های کذایی اینستاگرامی که مثلاً از زبان هانی بود.
Pooyan
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
از ديشب تا حالا سعي كردم فقط بخونم
حتا مراسم رو هم نديدم در كل با بررسي كليه ماست مالي كردنا و توضيحات مديران و بازيكنان با كمال تواضع و فروتني ،محترمانه ترين و درعين حال واقع گرايانه ترين جمله اي كه ميتونم براي مراسم اهداي جام بگم اينه:
بصورت كاملا خودجوش ريديد!
مباركتون باشه !!
۳
پرسپولیسی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۰۵
بهتره که این موضوع رو تمومش کنیدو جشن قهرمانی پرسپولیس رو خراب نکنید.این موضوع رو زیاد بزرگش کردن و یه عده که هوادار پرسپولیس نیستن دارن سوء استفاده میکنن.
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۲۷
مقصر واقعی همه ماییم ، ما عزاداری را به بهترین شکل ممکن بلدیم ، اما نه شادی دسته جمعی بلدیم و نه جشن گرفتن . کدام جشن بوده که ما درست برگزار کرده ایم ؟ جشن پیروزی برای کاندیدای مورد علاقه؟ جشن اختتامیه جشنواره فیلم فجر؟ چهارشنبه سوری؟ اصلا تا حالا شده جشنی بگیریم و خرابکاری نکنیم ؟ در همه جای دنیا آغاز سال نوی میلادی با جشن های گسترده و حضور چند میلیونی مردم در اصلی ترین مناطق شهر و أتش بازی و شور و خوشحالی همراهه ، ما چگونه نوروزمان را جشن می گیریم؟ غیر از این که توی خانه و احتمالا در جمع چند نفری خانواده؟ بپذیریم که بلد نیستیم جشن بگیریم...
۸
محمدعلی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۴۱
به شخصه نباید دنبال مقصر گشت واقعیت در فرهنگ غلط و احساسی ما نهفتس چراکه با حرکات ناشی از احساسات شرایط رو برای پیدایش این چنین رفتار های مهیا میکنیم . اشتباه اول در این قصه از مادر هانی سرزد چراکه نباید به عنوان یک مادر( که درحال حاضر سرپرست در نقش پدر و مادر ) اجازه حضور فرزندش در جمع افرادی که هرچند انسانهای شریف و دلسوز بدهد چرا که در اینچنین شرایطی این بچه نیاز به ارامش و ارتباط مناسب با سن خودش رو با محیط اطراف داره قرار گرفتن هانی با این سن در محیطی که اصلا برای ین اون مناسب نیست و قرار گرفتن در نوک پیکان توجه بزرگ ترین سم برای او در این سن میباشد البته متاسفانه خانواده و مادر هانی بعلت علاقه به مطرح بودن با ایجاد این چنین شرایطی مشکلی ندارند بلکه به ان دامن میزنند اما رفتار تبلیغاتی اطرافیان با این طفل معصوم باعث ایجاد توقع کاذب در او میشود که در اینده باعث سرخوردگی و پرخاشگری او میتواند باشد و نکته مهم تر که با دلسوزی کاذب باعث میشه یک بچه خودش رو در جایگاهی ببینه که اصلا مناسب او نیست و اما ای کاش این پایان ماجرا بود در ادامه با حرکت بسیار عجیب محسن مسلمان و مهدی طارمی در شب نشینی برای دیدن مسابقه فوتبال هانی را دعوت و تاپاسی از بامداد پیش خود نگه میدارند که واقعا باید پرسید ایا این بچه به مدرسه میرود یا نه ایا ساعت خواب که در این سن برای سلامتی او بسیار مهم است باید بیدار با افرادی که هم سن پدر او میباشند بگذراند الان که این بچه از داشتن پدر محروم است باید از ساختار یک زندگی نورمال هم محروم باشد جالب این که در چنین مواردی که بچه یکی از والدین خود را از دست میدهد کمبود و نبود ان ولی به او گوش زد نمیشود اما در کمال تعجب در پست اینستاگرامی مادر او به یتیمی او اشاره مستقیم شده و به او القا میشود بخاطر نبود پدر محروم از شادیست این نمونه بسیار جالب و مدرنی از کودک ازاری در تمام کشورهای توسعه یافته که حقوق کودکان مهم میباشد شمرده میشود لطفا بجای استفاد ابزاری از این کودک که یک دوره خاص در یاد شماست به فکر اینده او باشید
محسن هوادار فوتبال
يكشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۰۷
حالا همه برای ما روانشناس و روشن فکر شدن ....عمو جون کدوم شبکه صدا و سانسور برنامه هاتون پخش میشه ما ببینیم ؟
پرسپولیس
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۵۶
جام قهرمانی رو باید کاپیتان تیم بالا ببره اونایی که از پارسال تا حالا میگفتن جامو هانی باید بالا ببره مقصر این اتفاقات هستن حالا که بهش قول دادن باید به قولشون عمل میکردن که متاسفانه عمل نکردن و کار پدر بزرگ هانی که اومد داد وبیداد راه انداخت پخش زنده قطع شد کار زشتی بود گناه بقیه هواداره چی بود که بعد سال ها منتظر قهرمانی بودن
محسن هوادار فوتبال
يكشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۰۹
دقیقا پدر بزرگ هانی اشتباه کرد ...باید اب دهانشون و جمع می کرد و تف می زد رو صورت طاهری .....من بودم حتما این کار و می کردم
۱
یوسف
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۲۸
هرچقدر کار پرسپولیسیا بد بود اعتراض اقوام هانی هم زشت بود! اونم جلو چشم خودش!
محسن هوادار فوتبال
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
شما اگه تو گوشت سیلی بخوره و بهت بی احترامی بکنن ..احتمالا سکوت می کنی و می گی بفرما اون ورم بزن
یوسف
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۰:۳۵
ویدیوی سروصدای عمو و پدربزرگ هانی رو دیدی!؟ رفتارای اونا بیشتر باعث گریه ش شد! هی پشت سرهم میگن جواب این بچه رو چی بدیم! خب پیش منم این حرفا رو بگن گریه م میگیره! بچه طفلک مگه بازیچه س از اشکاش سواستفاده میکنین!؟ یا اون داییش که اکانتو گرفته دستش!
حميد
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
ممكن است از نظريه من يه عده ناراحت بشن اما واقعيت اينكه مقصر اصلى اين ماجرا همسر مرحوم هادى نوروزى و مادر هانى است چرا كه ايشان از اين بچه داره استفاده ميكنه تا به نحوى از باشگاه پرسپوليس و بازيكنان اين تيم كمك هاى مالى بگيره.
mehdikgr
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
اول باشگاه مقصره ! باشگاه ميتونست حداقل هانيو با خودش ببره روسكو حتي عكسي از خادي خدا بيامرزم نياوردن!!!
دوم بازيكنا! همشون بچه هاشون رو دوششن بود ميتونسن هانيم باخودشون ببره حتي با اعتصاب اين كه ما رو سكو نميريم
سوم نيروهاي انتظامي كه هانيو راه ندادن
۲
محسن
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
به قول یکی از نویسنده های خودتون این بازیکنا یه سری نوکیسه هستن
۱
علی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۰:۲۳
ما قهرمان شدیم و این هجمه که راه افتاده بیشتر از طرف کسانی است که از قهرمانی ما اتش گرفته اند, راستش خود من فکر میکردم هانی با لباس ٢۴ و بازوبند برای گرفتن جام میاد , و وقتی سید جلال اومد و جام رو بالا برد تقریبا شوکه شدم , و دلم گرفت , وقتی صدای داد و بیدا رو شنیدم فهمیدم اتفاقی افتاده , این که چه اتفاقی افتاده من نمیدانم بقیه تو پیغام بعد
۳
علی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۰:۲۹
سوال اول اینکه اون همه بازیکنان چگونه فرزندان خود رو اوردند , سوال دوم یعنی هیچ بازیکنی یاد هانی نبود؟نتیجه من اینه که خود باشگاه تمایل نداشته به اینکار و بازیکنان هم درجریان بودند, حالا دلیلش چه بوده خود باشگاه میدونه شاید دلیلی داره که باشگاه میخواد خانواده نورزی رو دست به سر کنه و گرنه یه جام بالای سر بردن که ایرادی نداره
۴
علی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۰:۳۳
شاید قضیه همون قرارداد بستن باشگاه با هانی هست که باشگاه تمایل نداره و میخواد یکبار برای همیشه خانواده نوروزی رو برنجونه و خلاص و با توجه به بودجه باشگاه نمیشه به باشگاه ایرادی گرفت
۲
علی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۰:۴۲
این احتمال رو هم میشه داد که پدربزرگ و عموی هانی هم میخواستن بیان رو سکو , و مسولین اجازه ندادن , به هر حال حق هم دارن اگه اینجوری بود پس پدر و برادر مهرداد اولادی هم باید بودن و خانواده سیدعلی خانی , به هرحال خانواده نوروزی از هر فرصت برای بدنام کردن مدیران پرسپولیس استفاده میکنن ,اون از مصاحبه همسر هادی برعلیه طاهری و بقیه قضایا ,
۴ ۲
PP
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۳:۱۰
با این کامنت های متناقضی که دادی، تکلیف خودت رو مشخص کن عزیز!
علی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۳:۵۵
اگه میتونستم که این همه گمانه زنی نمیکردم
محمود
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۰۸
هانی نوروزی؛ اسمِ رمزِ آشوب!

ساعتی از قهرمانیِ مقتدرانه‌ی پرسپولیس نمی‌گذرد که اتاق‌های فکر و جریانات رسانه‌‌ایِ متمایل به آبی‌ و منتسب به تبریز به تکاپو افتاده‌اند. از بولد کردن ضعف‌های مراسمی [که بانی‌اش سازمان لیگ بود نه باشگاه پرسپولیس] تـــــا بزرگ‌نمایی حواشیِ ناخواسته. اما مخرج مشترکِ تمام تراوشاتِ قلمی دوستان، یک اسم است؛ هانی نوروزی.

چه زیباست که این طفل معصوم، یک شبه اینهمه هواخواه و دل‌سوخته پیدا کرده اما از این رهگذر چند سؤال به ذهن متبادر می‌شود؛ تا دیروز که هوادارانتان به پدر فقید او تهمت «دوپینگ» می‌زدند، دلزده نشدید؟ وقتی در صفحاتِ منتسب به هادی بدترین فحاشی‌ها صورت گرفت، جگرتان آتش نگرفت؟ چرا راه دور برویم، همین هفته گذشته که در تبریز مقابل دوربین‌ها؛ زنده و مرده‌ی نوروزی را هتکِ حرمت کردند، انسانیت‌تان درد نگرفت؟

پارسال که تلاش پرسپولیس برای رساندن جام به او را «خرافه‌گرایی» و «مظلوم‌نمایی» می‌نامیدید. چه شد که امسال ترجیع‌بندِ اشعارتان بجای قهرمانی شده «قهرهانی»؟

اتفاقات را می‌شود به میل شخصی «تعریف» کرد اما تاریخ را نمی‌شود «تحریف» کرد! تاریخی که امروز بدست برانکو و سربازانش نگاشته می‌شود. مقتدرانه‌ترین قهرمانی تاریخ لیگ در حال رقم خوردن است. رکوردها یک به یک در حال ترک خوردن است. حالا چه دوستان کیفور شوند و چه دشمنان چهره درهم بکشند
محمود
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۰۸
هانی نوروزی؛ اسمِ رمزِ آشوب!

ساعتی از قهرمانیِ مقتدرانه‌ی پرسپولیس نمی‌گذرد که اتاق‌های فکر و جریانات رسانه‌‌ایِ متمایل به آبی‌ و منتسب به تبریز به تکاپو افتاده‌اند. از بولد کردن ضعف‌های مراسمی [که بانی‌اش سازمان لیگ بود نه باشگاه پرسپولیس] تـــــا بزرگ‌نمایی حواشیِ ناخواسته. اما مخرج مشترکِ تمام تراوشاتِ قلمی دوستان، یک اسم است؛ هانی نوروزی.

چه زیباست که این طفل معصوم، یک شبه اینهمه هواخواه و دل‌سوخته پیدا کرده اما از این رهگذر چند سؤال به ذهن متبادر می‌شود؛ تا دیروز که هوادارانتان به پدر فقید او تهمت «دوپینگ» می‌زدند، دلزده نشدید؟ وقتی در صفحاتِ منتسب به هادی بدترین فحاشی‌ها صورت گرفت، جگرتان آتش نگرفت؟ چرا راه دور برویم، همین هفته گذشته که در تبریز مقابل دوربین‌ها؛ زنده و مرده‌ی نوروزی را هتکِ حرمت کردند، انسانیت‌تان درد نگرفت؟

پارسال که تلاش پرسپولیس برای رساندن جام به او را «خرافه‌گرایی» و «مظلوم‌نمایی» می‌نامیدید. چه شد که امسال ترجیع‌بندِ اشعارتان بجای قهرمانی شده «قهرهانی»؟

اتفاقات را می‌شود به میل شخصی «تعریف» کرد اما تاریخ را نمی‌شود «تحریف» کرد! تاریخی که امروز بدست برانکو و سربازانش نگاشته می‌شود. مقتدرانه‌ترین قهرمانی تاریخ لیگ در حال رقم خوردن است. رکوردها یک به یک در حال ترک خوردن است. حالا چه دوستان کیفور شوند و چه دشمنان چهره درهم بکشند
۳
پرسپولیس پرسپولیسه
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۱:۵۴
نمیدونم چرا اینهمه ایرانیا مرده پرستن ... خدایی ... یه سوال میپرسم از همه کارشناسان و هواداران ::: چرا پرسپولیس تو هشت سالی که هادی نوروزی بازیکنش بود یه جامم نگرفت و چرا از وقتی که مرد پرسپولیس به یکباره متحول شده ؟؟؟
من دلیلشو میگم تو این هشت سال بازییکنان بی کیفیتی همتراز با نوروزی از سر کول پرسپولیس بالا میرفتند نظیر علی عسگر ، بهادر عبدی ، آقازمانی و.... نوروزی هشت سال تو چرسچولیس وجداناً چند تا بازی با کیفیت داشته ؟!!!؟ مرده پرستیتون به کنار واقع بینانه جواب بدید .... چرا این بازیکن همیشه و در هر شرایطی باید تو زمین میبود ؟؟؟؟ فقط تو این هشت سال یه بار به قهرمانی نزدیک شدند آونم نیم فصل دوم علی دایی پاشنه آشیل پرسپولیس رو از تیم کنار گذاشت و از تیم بیرون کرد !!! درسته یا نه .... خدا شاهد تو این هشت سال غیر از موج منفی چه چیزی با ورود نوروزی به زمین پرسپولیس میشد !!! چرا بعد از مردن گوش به رسانه های ی که نمیدونم برا چی یا احساساتی شدند و یا مجبور به بزرگ کردن نوروزی بسپارید وعاقلانه برخورد نکنید ... رامین رضاییان با این همه تلاش تو جشن پرسپولیس نبود یکی نگفت چرا ... بعد یه بچه که !!!!! خواهشاً فقط احساسی برخورد نکنید
پرسپولیس پرسپولیسه
يكشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۳۸
یعنی هیچ کس دیگه رویا نداره .... یعنی دیگه پرسپولیس هیچ طرفداری نداره... یعنی هیچ کدوم از طرفداراش احساس و رویا ندارن... یعنی هیچ کدوم بچه یتیم نیستن ... به خدا هستن طرفدارای که آرزوی پوشیدن یه پیراهن درجه 10 یعنی فوقلعاده بی کیفیت پرسپولیس رو دارند و هر روز با این رویا میخوابند و بیدار میشند ... قرار نیست همه به رویاهاشون برسن... حتی آون پسرک که رویاش رسیدن به پیراهن پرسپولیس از جنس بی کیفیت ترین هاست ... کلا به رویا رسیدن یه رویاست .... نمیدونم چرا این نوروزی ها باید به رویاهاشون برسن!!! آون از هادی نوروزی که هشت سال با رویاش در واقعیت زندگی کرد و رسیدن به قهرمانی تیم اول ایران رو در ایران با بازی بی کیفیتش برا هواداران میلیونی تبدیل به یه رویا کرد... اینم از پسرش که انگار از دماغ از ما بهترون افتاده ... یعنی چهل میلیون هوادار دل ندارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر