فهرست
ادعای Bild: مولر، دلیل منتفی شدن کوتینیو - بارسا
ادعای Bild: مولر، دلیل منتفی شدن کوتینیو - بارسا

ادعای Bild: مولر، دلیل منتفی شدن کوتینیو - بارسا

آی اسپورت- بارسلونا در آستانه شروع بازی‌های فصل 18-2017، نقل و انتقالاتی چالشی و پرهیجان را پشت سر گذاشت. در آن مدت یکی از بازیکنانی که نامش به طور روزنامه به این تیم نسبت داده می‎شد فلیپه کوتینیو از لیورپول بود. این در حالی است که باشگاه انگلیسی در این زمینه با جدیت مخالفت می‌کرد و هرگز تغییر موضع نداد و زیر بار فروش ستاره برزیلی‌اش نرفت.

حتی انواع پیشنهادهای وسوسه‌کننده بارسا هم آن‌ها را برای فروش بازیکنشان متقاعد نکرد و با نگه داشتن بازیکن برزیلی‌شان آن‌ها به نوعی خط و نشانی برای رقیبان کشیدند و اعلام کردند که دیگر تیم فروشنده نیستند و می‌خواهند با بازیکنان درجه یکشان فصل خوبی را بگذرانند و برای برسیدن به موفقیت بجنگند.

اما روزنامه آلمانی بیلد گزارشی جالب دارد و مدعی شده کلید انتقال کوتینیو به نیوکمپ توماس مولر، مهاجم بایرن مونیخ بوده است. این نشریه مدعی شده لیورپول حاضر بوده کوتینیو را در ازای رقمی بالاتر از 100 میلیون یورو بفروشد، به شرطی که بتواند مهاجم آلمانی ملی‌پوش بایرن را به خدمت گیرد.

با وجود کیفیتی که این مهاجم دارد، یکی از مهره‌های کلیدی برنامه کارلو آنچلوتی در بایرن مونیخ نیست و به همین دلیل یورگن کلوپ این موضوع را به عنوان فرصتی برای انتقال او به لیورپول دیده است. او می‌‎دانست که در تیمش ایجاد موقعیت هرگز یکی از ضعف‌ها نبوده که با فروش کوتینیو بدتر شود، اما تبدیل کردن موقعیت‌ها به گل یکی از مشکلات قرمزهای مرسی‎ساید است.

هرچند بایرن که در بازار نقل و انتقالات فعالیت ویژه‌ای هم نداشت تصمیم گرفته بازیکنش را نگه دارد و او به همراه باقی هم‌تیمی‌هایش برای فصل حساس پیش رو آماده شود. در نتیجه تکه‌های پازل برای تکمیل کردن آن جور نشدند و به همین دلیل بارسلونا که پلن B هم برای این بازیکن نداشت، دست خالی بازار نقل و انتقالات تابستانی را ترک کرد و مجبور شد با سمدو، پائولینیو، دلوفئو و دمبله به کارش در این بازار پایان دهد.

۲    
آی اسپورت
2017-09-20 18:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر